Zanimljive Vijesti Iz Medija (nevezano uz vutru)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
procitah negde da je Italija kritikovala EU kako im nisu pomogli oko korone,pa su trazili pomoc od rusa u medicinskoj opremi i osoblju..
mozda tu ima nesto.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
trazili su pomoc od svih, jos prosle nedelje, ali niko ni da drcne.
ima u stranim medijima, pomalo.
ovaj nas im je dao moralnu podrsku, na tviteru cini mi se :)

e jeeeeeeste :D

Brak sa medicinskom sestrom: Evo zbog čega je to najbolja odluka
Kod kuće ili na poslu, medicinske sestre su posebna vrsta dragocenosti.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
joj ocete prestat vise sa clickbait linkovima. jedna te ista stranica sa slikama sa shutterstocka iz 2018
nista se ne desava niti je ko di doso.

sad je pravo vrijeme za mlacenje para na clickbaitu, scamovima i fake corona app. ko da ste internet jucer dobili pa ne razlikujete normalne stranice od clickbait blogova

ista ekipa kaj umire od straha na clickbait naslove je ekipa kaj kupuje 98 paketa wc papira da im je dupe cisto sljedecih 6 godina ak dobiju temperaturu
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
a naravno da je ozbiljno to kaj se desava al je nepotrebna i iracionalna panika kontraproduktivna u ovom slucaju. tj u skoro svim slucajevima.
bas zbog ozbiljnosti situacije se otvorila mogucnost masovnih fejk novosti i clickbaitova. samo pare i pare i iskoristavanje situacije.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
uvijek ce bit krpelja kaj zaradjuju na tudjoj nesreci. najbolja zarada je na necijoj nesreci i bolesti. eto ti tarot na tv-u navece npr. prodavanje magle naivnim ljudima u problemima. zaradjuju mediji i clickbaiteri. i ekipa kaj preprodaje wc papir i tekucina za dezinfekcije online. ebay i amazon vec zabranili sve oglase iz amerike.
opustosili trgovine sa desetinama tisuca tih hand sanitizer-a za 1$ komad pa prodaju za 10-20-30$. sad vise ne mogu al idealna situacija.
za ostale nemam pojma ko bi mogo zaradit u ovoj situaciji. mislim da apsolutno svi puse.
misljenja sam da virus nece jos dugo bit problem, nego kolaps ekonomije/trgovine i sveg ostalog
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ovo kad pročitate pitate se ima li iti jedan političar koji je naš igrač ili svi naši ljudi samo čekaju da vlastitoj naciji prereže arteriju....
inače sam s majkom bio kod spomenutog dr Nole, mjeseci prolaze a mamin ginekolog u provinciji smiruje nju i govori da kud se paničari, šta ona misli da se umire samo tako, da se karcinom stigne uvjek operirati...nakon određenog vremena smo o svom trošku otišli kod dr. Nole i napravili neke preglede, privatna klinika, kad je mama izašla sa pregleda doktor me pozvao i u 6 očiju nam rekao:" zovem odmah dr. Lešina, što se mene tiće vi ste trebali biti na stolu već", i organizirao u roku 3 dana operaciju u državnoj bolnici, dr. Lešin je preuzeo bez ikakih problema...
Probudimo se ljudi, sve imamo ali nas drže na lancu sa bodljikavom ogrlicom....po ovom članku, mnoge žene uopće nemoraju na operaciju, no trenutno je mesarenje jedino dozvoljeno...
Razlog zašto je tome tako je što smo pasivni, doma, nečitamo bitne stvari, pratimo debilne teme i gluposti...kad balkan bude želio ovo morat će to pokazati, nitko nam neće vratiti niti imunološki niti doktore u te ustanove, to mora narod zatražiti u živo....
 

Influence

backtococo
Poznanik Foruma
19.06.2014
887
9.889
233
ni na nebu ni na zemlji