zanjima me da li ste probali ovogodisanj trud

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dim

18.06.2006
45
0
0
ja sam stavio u zemlju sjemenku koja je proklijala i sada cekam ako ce uspjet usput ste probali vasu uzgojenu travu?moj frend meni donio svoju drzala je pola sata slabo ju je uzgojio :)
 
12.09.2006
2
0
0
E pravo da kazem neznam ni sam stavio sam biljku pre tri dana da se susi tako da jos nije suva.
Sto se tice nje ima jak i lep miris,nisam bas dobio puno prinosa mozda nekih 50 grama hedovi su jako mali
e sad sto je interesantno danas sam otisao na tavan i otkinuo jedan hedic i smotao zatim popusio kad ono nista malo me je nesto kao radilo a ustvari me glava bolela kasnije.

Sad neznam jel moguce da se iz korena jos nije iscedio sav THC i da li postoji mogucnost da biljka u sebi nesadrzi THC,glupo mi je sto me je bolela glava to mi jako cudno!!
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
:D nesto mi je to malo cudno...jesi li sigurqan sta si sadio
ako je dobra ne moze glava da te boli,mozda ti se desi da je ne osecas :rofl: ali da te boli ne bi trebalo :wink:

slikaj nam te hedove..mozes li?
 
27.08.2006
0
15
0
45
Ma brate, tebi je to neko uvalio seme od industrijske, tako da ce samo moci glava da te boli i nishta vishe od drugih radova necesh osetiti... :D

Shto se tiche moje berbe, danas sam bash skinuo jednu stabljiku da se sushi i procenjujem da ce na njoj biti nekih 150-200 grama, a kakav ce rad imati-to cemo tek da vidimo :D
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ja jesam i imam neku domaju ukrštanu sa Nl i Super Skunkom-fina je za duvanje/sladka-dobijo od prijatelja koji je radijo vani

duvao s m za vikend domaju pravu-isto dobra

ova godina je ipak malo pogodnija nego prošla-još ako vrhovni dozvoli još malo sunca-bit èe veselja :D
 
18.09.2006
1
0
0
Rastaprivrednik je napisao(la):
Sad neznam jel moguce da se iz korena jos nije iscedio sav THC...

koja notorna glupost... korijen ne sadrzi THC... uopce.. a to o vjesanju biljke naopacke da "thc iscuri iz korijena" je mit i totalna glupost...


btw. ja i vise nego zadovoljan kvalitetom ovogodisnjeg uroda, ali ne i kvantiteom...

sad se jos ceka New Purple Power...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Ima foto galerija pa nam okaci slike ,ako imas...

A covek ne prica gluposti nego je tek poceo da gaji pa se bas najbolje ne snalazi...jesi ti sve odmah znao :roll:
 
04.08.2006
0
0
0
a, mene zanima, npr. cvetovi od new purple powera su ljubicasti, jel tako? :)
pa, kad se to osusi, jel ostaju ljubicasti ili sta? :)
mozda je retardirano pitanje, al` boli me ***** :)
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
..............tebe boli glava jer je još zelena..............a mozda ti je stvarno neko podvalio sjeme od konoplje.............