Zapalila nakon 5-6 godina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
eto jucer sam nakon toliko godina opet zapalila!

inace ne pusim iz jednog jedinog razloga, osjecaj ne volim i u vecini slucajeva mi je slabo fizicki.
jucer sam se nekako osjecala svakako i cudnovato pa sam odlucila povuci par sa frendicom. i zajebala se jer onako kako mi je bilo definirala bi kao 1 gr gljiva :) totalno tripozoidno. mozda je prestrogo reci zajebala sam se...

jednostavno vrijeme je bilo sjebano, moj dozivljaj za vrijeme. sat prikazuje da je prosla 1 min a meni ko 15 min i to dugiiihhh...razgovor je bio sjeban i skoro nemoguc, gubila sam se lagano...pitala se, jel sam rekla nesto, jel sam cula nesto jel trebam odgovorit, ako odgovorim jel odgovaram na pitanje koje sam stvarno cula ili sam zabrijala...bilo je ludo. tek kad sam malo dosla sebi razgovor je bio zanimljiv. zabrijala sam na neku sapunicu i ispitivala frendicu ko je ko u njoj :) ne mogu vjerovat kako mi je to bilo zanimljivo gledati...hahahaha

uglavnom...nije to za mene...zato i ne pusim kao sto niti ne konzumiram vise nista. volim sebe ovako spickanu, ludu i prirodno spaljenu...ne trebam nikakve poticaje. dovoljno sam sama sebi kaos u glavi :)

i sada opet necu zapaliti nekih 5-6 godina...a mozda vise nikada niti necu...
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
uglavnom...nije to za mene...zato i ne pusim kao sto niti ne konzumiram vise nista. volim sebe ovako spickanu, ludu i prirodno spaljenu...ne trebam nikakve poticaje.
:clap:

a što se tiče:
sat prikazuje da je prosla 1 min a meni ko 15 min i to dugiiihhh...
to je tako zaista...
vrijeme je u kolapsu, o jes

čuvaj se, znam da hoćeš:icon_lol:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
bilo je to dobro iskustvo...ne zalim se...

potvrdila sam ono sto sam znala...nije to za mene...vise nista nije. nista vise nije kao nekad...
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
226
237
43
i ja sam bio prestao,nisam pušio tri godine,naravno uzgajat nisam prestao(to je ipak prevelika ljubav).i tako nakon te tri godine uzgojio nešta što mi je izgledalo tako dobro da nisam mogao da neprobam.bilo mi je isto kao RedSh,trip trip ali samo prvih tjedan dana.pušio jedan na dan i dosta ali nakon tjedan dana sve se vratilo.....
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ja isto nisam pušio jedan period od 5 godina i ne pada mi na pamet da opet prestanem:)
možda vu nije za te