Zapljena sjemenki

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Prijatelju nista od toga, mom dobrom prijatelju su nasli 7 stabljika velicine po skoro pola metara doma u dvoristu, neko je prijavio.Kada su dosli to su pocupali i iso je na sud, a doma ima štiglece(pticice), i reko je da je to izrasli vjerovatno padnuvsi iz njihove krletke.Sud je sve odbacio jer je receno da se nemoze utvrditi koje su sjemenke, da se jedino moglo utvrditi da su ih do kraja uzgojili, tako da nemoras nista brinuti, drzi se svoje price i to je ti, nadam se da sam pomogo ;)
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Super se snaso ovo s ptičicama , bome sam se nasmijao..I bome bi se smijao da sam u sudnici kada tvoj dobar prijatelj objasnjava sucu da su mu ispale 7 sjemeki tocno rasporedeno svugdje.. iz krletke..jebiga sudac pametna ptica nije normalna ;) .. haha
Siguran sam da neces bit ni u upola problema kaj ti je proslo kroz glavu..Najvjerojatnije bas ništa.
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Nista za sjemenke, ne brigaj, osim sto mogu javiti plavcima iz tvoj policijske uprave da si mozda sumnjiv pa da te drze na oku. Ali cisto sumnjam. Jednom prilikom zapljene pola grama vutra zapjenili su i bocicu sa 300 i nesto sjemenki. Kad je doslo do suda za prekrsaje spominjala se samo vutra sjemenke nisu niti spomenute...
 
08.03.2015
149
125
43
33
:wave:Moj prijatelj je imao skoro isti slučaj ali na Slovenskoj granici.Od tada je prošlo dvije godine i još nema ništa od kaznenog gonjenja.Drugi slučaj isti lik,bio je sumnjiv:murija:nisu mu ništa našli.Dali su mu lizalicu bio je pozitivan,prije otprilike godinu i pol,isto još uvjek ništa od neke kazne.Mislim da u takvim slučajevima kada ti ne pronađu ništa konkretno nema niti kaznene odgovornosti jer pretpostavljam da zakonski nije još točno određena odgovornost za takve slučajeve.Moguće je da na osnovu sumnje uđeš u njihovu "plavu knjižicu"pa da onda postepeno prikupljaju podatke o tebi.Recimo primjer kada netko iz tvoje blizine zavrsi na policiji oni ce ga pitat i za tebe gdje si,čim se baviš itd.:vozdra:
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Nista od toga prijatelju... Sjemenke se po zakonu RH smiju posjedovati u naucne i istrazivacke svrhe. Istrazivao si ucinak na dijabetes.