zarada online bez rizika i bez ulaganja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
30.03.2009
9
0
0
38
hmmmmm sta kazete na to? pa vecina vas odma pomisli (uglavnom vecina) : To je nemoguce!!! :eek:hno:
e pa ipak je moguce naravno mora se ulozit dosta truda u smislu edukacije ipak nekad i blef prolazi...
npr. ja sam ucio u hodu i imo dosta srece tako da dok sam skapiro neke stvari vec sam na slucajku zaradio prvih 1000 kn tako da je dalje bilo jos lakse...
eto ali kljucno je to da nije potrebno uloziti ni lipe ili ti centa i dostupno je u skoro svim drzavama. :banana:
i da neradi se o prokletim ppc sitovima.
tako da svi koji su zainteresovani neka mi se jave na ********** da ih dalje uputim posto nesmijem tu link da okacim hmmmmm bar mislim uglavnom nemam pojma
da ako se pitate zasto ja sad to govorim bas vama??? a pa kome drugom nego mojim vutra prijateljima :vb_wave:


Mod Vutragenjo: Ovakvi oblici reklamiranja strogo su zabranjeni.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
ne virujem ti..dal tribam kupiti kakvu knjigu kako e obogatiti? u toj knjizi pise vec sve sta zna svaki malo normalniji covjek...ili da klikam ka sivonja po tvom sajtu na reklame? hebala vas sve ta zarada kad mislite da se moze tako lako obogatiti! Motiku u ruk pa da vidis novaca!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
vidimda si susretljiv decko/covjek pa ajde ti pokazi dobru volju i meni na pm objasni o cem use radi...
 
30.03.2009
9
0
0
38
ok da nije mi bila namjera slucajno sam pustio onaj link... jbg napusena budala hhhhh
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Koja sam ja ''napušena budala'' isto...kliknio sam ti na profil kad tamo nula ko kuća.Nit' se šta sadi,nit se šta puši,nit' se šta komentira'....nema lajkova,nema ništa....samo lova do krova:joint2:
 
30.03.2009
9
0
0
38
pa nakon sto sam se jedva izvuko da ne odlezim nekoliko godina uh i to jedva, presto sam da sadim... nadam se ne za dugo, valjda ce ovi nasi politicari prihvatit istinu i dopustit nam da uzivamo u onome sto volimo... :D
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Eto, od povjerenja ništa, zaključili smo da se ovdje ne smije reklamirati vlastiti biznis i sad za kraj zaključamo ovu temu i svatko svojim putem.
Ostavit čemo tu, da bude smjernica svima kojima padne na pamet isto, da ne bude opet ovakve rasprave.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Uvescemo i novu pravilnik opciju za ovakve vrste reklamiranja. ja mislim da je ban od mjesec dana sasvim ispravna kazna. Ne znam sto bi od foruma bilo da svi ostavljamo svoje linkove o zaradi. Za sad necemo banat ali ostavicemo ovu temu kao upozorenje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.