Zasto bas volite travu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
44
Èet Feb 02, 2006
Sub Jun 03, 2006


...pušin da prihvatin druge umove, uletim u druge, više i mnoge razine, lepše volem, lipše mazin, bolje osjeæam, energiziram i shvaæam, razvijan i širim... jubin, jubin, snubim, snubim, pišem, rišem, u muziku se uvijam,,,

ganju sušin
ganju PUŠIN
mislima se dušin
slatko
slatko
SLATKO..
jah LUV:)

i još mnogo toga lepoga...
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
pusim jer prije svega obozavam taj ritual. vise mi je sam proces rolanja, pusenja i kruzenja jopija nego sto sam luda za tim da se napusim.
super mi je sve oko toga. kad se nadjes s nekim super frendom, sjednete na neko super mjesto, pusite i pricate. ono, ta neka "bonding" spika.
nije trava sama po sebi svrha i cilj, nego posrednik. tako nekako.
ili kad sam solo, navecer, kad si sredim stan tip top (jebiga, zensko), uvalim se u kauc, zapalim koju svijecu i jopi... i raj.
dobro mi je.
ne znam, druzenja su mi nekako bolja kad pusimo. sto ne znaci da bez trave ne moze, al nekako ste prisniji kad skupa pusite.
eto. pozitiva totalna.
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
razmisljam o tome da pocnem voditi dnevnik svojih putovanja, a poslije ih probati prevesti na razumljiv jezik :)
Kad god sam solo napusen vidim to kao jednu drugu dimenziju svijesti gdje svi odlazimo kad pusimo, i onda se sjetim ljudi s ovog foruma i pocnem ih sretati posvuda, ali ne stvarne ljude vec njihove misli... jos neznam kako bi to tocno opisao al prejebeno je :p
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
sektor je napisao(la):
Verovatno zato shto je neshto najbolje shto postoji na ovoj jebenoj kugli zemaljskoj 8) 8) 8)


:D hehhehhee :D slažem se....
sve je dobro kad se puši... to mi je jeben osjeèaj...nikad nemam priliku vidit sto tad vidim ni osjetit... nemože se opisat....
 

Reggaesaurus

Aktivan Član
02.06.2006
135
0
0
www.geocities.com
Kad god osetiš moj miris, sa svakim novim dimom,
iæi æeš sve više, otvoren i opušten, spreman da primaš utiske.
A sad æu brojati od 1 do 10.
Na 10 bitiæeš high.
JEDAN.
Dok svoju pažnju usresreðuješ na prvi dim,
poèeæeš polako da se opuštaš.
DVA.
Tvoje ruke i tvoji prsti su sve topliji i teži.
TRI.
Toplota se širi kroz ruke,
do tvojih ramena i tvog vrata.
ÈETIRI.
Tvoja stopala i noge postaju ti teži.
PET.
Toplota ti se širi po èitavom telu
Na šest želim da ideš još više.
Kažem – ŠEST.
I èitavo tvoje opušteno telo, nasuprot umu, polako poèinje da tone.
SEDAM.
Ideš sve više i više i više.
OSAM.
Svakim svojim dahom ideš više
DEVET.
Lebdiš.
Na deset – bit æeš high.
Budi tamo na deset
Kažem - DESET.

Slatki Bože ja jesam tamo :shock:

E zato volim travu :)
 
28.06.2006
12
0
0
Npr.Guarana im abas los ukus

Nemaaaaaaaaaa! :D meni je ona bash ql i pijem je all the time...josh bolji ukus ima kad se pomesha sa piwom :D

..pušin da prihvatin druge umove, uletim u druge, više i mnoge razine, lepše volem, lipše mazin, bolje osjeæam, energiziram i shvaæam, razvijan i širim... jubin, jubin, snubim, snubim, pišem, rišem, u muziku se uvijam,,,

rEsPeCt! :) :) :)
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
wlcm skydive, nadam se da nije i zadnji ;)

Doboro se osjeæam pod utjecajem THC-a, opušta me, a to mi je bitno jer vodim brz i stresan život.
 
28.08.2006
5
0
0
koja su ovo ludila, koje opservacije i na kakvu temu..
Odgovor na pitanje je jako jednostavan a svi ste se satrali da odgovorite ili objasnite bar djelic onoga dozivljaja kojeg marihuana priusti pusacu....
Zaboravili ste emocije, prvi joint, prvi napuseni seks, to su stvari koje se zauvik pamte i koje te bacaju u dalnje koristenje trave...
Jednostavno je predobra i volim je i obozavam je obozavam tu drugu dimenziju, ljudska lica kad smo high, obozavam razgovore i u svemu tome osjecam samo jednu stvar, oko koje se sve vrti

a to ti je brajo moj

Ljubav
 
07.10.2006
0
1
0
Malo mi se ovo cini nevezano da odgovor ~ZASTO BAS VOLITE TRAVU?~ Ja je volim, volim njen miris, okus, djelovanje zbog toga jer mi bude lijepo na djelovanju vutre, a nepokusavam izbjeci misli na neke probleme kao sto to neki cine ... Problemi se opet pojava nako djelovanja vutre i samo se mozete vise zabrinuti oko tih problema te deresije ili sta je vec, SVI UVIJEK GOVORE DA SU POCELI PUSITI ZBOG NEKIH PROBLEMA I LI TAKO NECEG , NEVALJA TO.. Ja pusim jer uzivam, i dobra mi je.... hmm... to je to


Volim njen miris ukus i djelovanje
VOLIM VUTRU !!! ZBOG NJE !!!