Zasto bas volite travu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
slicno,gotovo isto ko DA GURU,odmorim se od svega,zajebancija i jako pozitvno utjece na mene,tj na moje zivce,prije sam bio jako agresivan,za sitnicu bi planio,odkad konzumiram,neka agresiva ili tome slicno mi nepada na pamet a kad i bude nesto slicno,pokusavam se okrenut i otic i onda se smijem sam sebi,tj sebi od nekoc

uglavnom,volim tu biljku
 
03.10.2005
41
3
0
bre wolim da pushim bundu ...
volim da se naduvam i mnogo mi je lepo ...
isquliram situaciju i sve mi je ravno ...
:D :D :D

VOLIM VUTRA !!!!!!!!!!!!!
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Oresar je napisao(la):
slicno,gotovo isto ko DA GURU,odmorim se od svega,zajebancija i jako pozitvno utjece na mene,tj na moje zivce,prije sam bio jako agresivan,za sitnicu bi planio,odkad konzumiram,neka agresiva ili tome slicno mi nepada na pamet a kad i bude nesto slicno,pokusavam se okrenut i otic i onda se smijem sam sebi,tj sebi od nekoc

uglavnom,volim tu biljku
Sve to sto cova rece a i bolje su 100 puta od sugavih cigara.......
 
21.11.2005
47
8
0
varim iz vishe razloga a ovo su neki od njih:

pomaze mi da iskuliram neke bedne situacije. kao na primer, pita cale da li sam polozio ispit i ja mu kazem da nisam ni izashao na ispit..e posle tog mukotrpnog razgovora mi uvek prija buksna.. ono, opusti me totalno.

onda obavezno pre nego sednem da crtam ili pishem neshto moram da se napushim.. a onda stvaram najludje crteze...ili samo bespredmetno filozofiram i troshim papir ili memoriju dragog mi prijatelja[inache ikonica za my computer mi se zove "moja drolja" hahaha neko mi je od ortaka promenio a da nisam ni primetio]

takodje volim da varim dok sam u gradu, sve devojke mi izgledaju lepshe i sva pica ukusnija, pogotovo pelinkovac.

jednostavno volim taj high osecaj. svakodnevno varim, shto sam shto u drushtvu i imam osecaj da ne zelim nikada da prestanem. ked se navarish sve je mnogo bolje. SVE !
 
31.01.2006
22
0
0
Slazem se sto se tice bednih situacija,kao na primer to sa tvojim caletom,ali sto se tice crtanja...ma nema sanse!!A da nemaju sva pica bolji ukus.Npr.Guarana im abas los ukus ili mozda kako kome :eek: :eek: :eek:
 
21.11.2005
47
8
0
Pusac trave je napisao(la):
ali sto se tice crtanja...ma nema sanse!! :eek: :eek: :eek:


brate, jel crtash ti pa tako "zborish"?

ako crtash:

sledeci put pre crtanja pukni spravu i samo pusti ruku sama da ide, a ti gledaj, razmishljaj o tome shto se stvara pod tvojom olovkom i odushevljavaj se chinjenicom da je podsvest jedna chudna stvar. a posle probaj da objasnish svoj crtez nekome drugom. videcesh da ce i ta osoba da ima slichno mishljenje o nacrtanom iako nije varila ili prisustvovala chinu samog crtanja.

ako ne crtash:

onda nemoj da prichash kad ne znash.
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
...pušin da prihvatin druge umove, uletim u druge, više i mnoge razine, lepše volem, lipše mazin, bolje osjeæam, energiziram i shvaæam, razvijan i širim... jubin, jubin, snubim, snubim, pišem, rišem, u muziku se uvijam,,,

ganju sušin
ganju PUŠIN
mislima se dušin
slatko
slatko
SLATKO..


jah LUV:)