zasto forum vrvi djecicom?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Dali odrasli ne duvaju vise:eek:hno: il misle da znaju sve pa im forum i netreba:icon_cool: il im djeluje pre djetinjasto :baby:pa ga ne koriste:crash:..pitanje je sad?:assshaking::icon_eek:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
stariji znaju sve pa im se neda klat tu a mladi nemaju pojma a misle da sve znaju pa seru ovuda.... moje mišljenje

i da, sve mlađi i mlađi počinju pušit pa je i to rezultat, ma sam ja sa 14 počeo pušit al nisam znao za forum hehehe

jbg, treba neke temeljitije provjere uvodit šta ja znam jer ih ima masa koji lažu da imaju 18 a nemaju
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Dali odrasli ne duvaju vise
ohno.gif
il misle da znaju sve pa im forum i netreba
icon_cool.gif
il im djeluje pre djetinjasto
baby.gif
pa ga ne koriste
crash.gif
..pitanje je sad?
assshaking.gif
icon_eek.gif
Pa bit če sve gore,a i internet je postao ZLO!
Mlađi postaju večinom jer ne čitaju,i još biserna bitanja po 100tiput,stariji su duže tu i samim tim više im zapade za oko,jednostavno,ali i dobna dob pada,a internet je postao gotovo glavno sredsto reklamiranja pa sad,ako se želi potpuna promocija i borba za neke promjene onda se neke stvari moraju prihvatiti,čitanje je ionako svakom omogučeno,a postovi hm,nek sve prolazi kroz "filter":)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ok,ma libo mene,nije baš al ima stvarno besmislenih pitanja,znaš to?
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Možda da je prije registracije uvesti IQ test :icon_lol:

Ili složiti set pitanja koja se tiču uzgoja općenito, tako da netko tko nije pročitao ama baš ništa nemože postati dok ne prođe test.

Mislim da vbulletin ima masu modova pa bi se vjerovatno mogao naći i jedan takav za ukomponirati to.

A ne da dolaze likovi koji definitivno nisu pročitali ni jednu sticky temu na forumu.

danas sam pogledo za hps 400 w i lik mi govori da ima nekakav komplet jer da bez tih nekih stvari necu moc startat lampu.nismo upijeli zavrsit razgovor,ljudi su cekali iza.hehe.zanima me kakav je to komplet?kaze lik nekakav upaljac,prigusnice itd..hvala
uzmi ubi pa se pištolj ... dobro da nije lika na pultu pita di da kupi sjemenja :eek:hno:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
He-Man je napisao(la):
Ili složiti set pitanja koja se tiču uzgoja općenito, tako da netko tko nije pročitao ama baš ništa nemože postati dok ne prođe test.
Ovo ti nije loša ideja. Bar za područje grow foruma, ako netko novi želi postati nešto ili otvoriti novu temu, da mu izleti popup prozor sa par bazičnih pitanja koje mora proči da bi mogao pisati, i to je ono "one time" stvar koju jednom riješi i više ga se ne davi. To bi bilo korisno.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
e ja nebi to rađe, jer po meni ovaj forum prvenstveno služi OBRAZOVANJU u vezi svega šta ima veze s vutrom pa i uzgoja, i sad, kako će neki početnik pitat za pomoć ako mora prije postavljanja pitanja rješavat pitanja o nečemu što ustvari želi pitat.... neš drugo trea smislit
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
pa baš zato da ne pita to šta je pitano i odgovoreno po sto puta, nego da se potrudi pročitati. Postoji neka osnova koja se jednostavno mora znati prije bilo kakvih drugih pitanja makar nepovezanih ali o growanju
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Pazi, to bi bila općenita pitanja na koja bi odgovore mogao naći i slijepac klikajući po sticky temama ili amaterskom vodiču na glavnoj stranici.

A ako je ustrajan u tome da upita neka pitanja onda će se malo potruditi da nađe odgovore koji mu stoje pred nosom.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
u pravu ste

inače bih bio tvrdoglav i tupio po svome al sam preubijen i sve mi je svejedno mogo bi me sad u bilo što uvjerit....

xD


ROĐENDAN MI JEEE ZA 4 I POL SATA!!! XD
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Zapravo kad bolje razmislim dosta je popup upozorenje s linkovima na najbitnije stvari, i onda ako netko posta unatoč tome, lijepo se obriše po kratkom postupku i nema se tko šta buniti.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Weedran je napisao(la):
Zapravo kad bolje razmislim dosta je popup upozorenje s linkovima na najbitnije stvari, i onda ako netko posta unatoč tome, lijepo se obriše po kratkom postupku i nema se tko šta buniti.

Da i opet bi se svela situacija na ovu sad, zar ne? Neki glupavko nesto pita ja vama posaljem report, vi taj post/temu izbrisete i to je to, sve isto kao i do sad...mozda zbilja napraviti tako nesto ali u konacnci da netko tko odgovori recimo ispod 75% tocnih odgovora ne dobije pravo na pisanje posta ili otvaranje teme, ako kuzite...to bi rezultiralo time da bi se taj isti korisnik MORAO vratiti na neke teme i procitati ih pa bi tek iznad 75% mogao postati itd....a tih 75% je okvirno iako po meni bi to bilo 90% al to sam ja...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
A gle traži se što jednostavnije a efikasno rješenje, neke ideje teoretski zvuče savršeno a u praksi su kaos i muka s komplikacijama.
Ovaj zadnji prijedlog sa popup opomenom mislim da bi bio efikasan jer bi novi korisnik bio prisiljen da razmisli prije postanja, a i može odma nači odgovor a da još nije postavio ni pitanje (prozor bi sadržavao kratak popis tema s osnovnim stvarima i link na pravilnik, i eventualno odbrojavanje od 10sec prije nego može ugasiti prozor). Zato se nebi sve svodilo na isto jer mislim da bi to spriječilo ljude s bar malo mozga, pa i ako ignorira opomenu i posta nešto ja to odma obrišem i nikom ništa, a kako sad stvari stoje ja šaljem prije brisanja svakome posebno prvo opomenu, šta je zamarno, jer ako neću to napraviti onda će opet negdje pitati isto, a banati neću zbog takvih sitnica.. Uglavnom takve stvari još nitko nije reportao, samo neke uvredljive stvari se uglavnom reportaju tu i tamo.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
6.gif


nek imaju testovi za dobit ove listove , a ne da se pune sa brojem postova :p
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
neka mladih :family1:
tamo nedje 2209.godine kad bude svjetom vladalo blagostanje i napuseni profesori budu predavali napusenoj djecici kako je sve pocelo..poceci borbe za legalizaciju,pomjeranje dobnih granica i sam internet fenomen, bice to zanimljiv detalj. :icon_razz:
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Ma nije stvar da imamo dječice, bore se admini protiv toga svim snagama. Problem je u tome šta smo mi svi novi u tom canna svijetu... i u demokraciji. Evo čitam grow dnevnik jednog amera iz Kalifornije i on je treća!!!!! generacija growera u svojoj obitelji, deda uzgajal za hipije, tata za dicso :), i on sad medicinal marijuana. A šta se tiče slobode govora, demokracije, borbe za ljudska prava, "internet kulture"... tu smo isto godinama iza. Mi tek pravimo dječje korake pa normalno da imamo dječje bolesti... i mlađi i stariji korisnici ;)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
postoje 17ogodšnji ljudi zreliji od 20xgodšnjaka
jbg.. ak se sami ne razotkriju a kul su, onda ok
a pravi poroblem je u nezrelim debilnim debilima

iako, nema problema... ipak smo u grejvjardu chillaonna :smoke18:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.