Zasto i zasto ne?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

High Times

Aktivan Član
05.12.2007
78
3
0
73
Kad uskoro dodje do legalizacije necemo vise uzgajati jer ce sve preuzet 200 bogatih ala Todoric,pa njegova vutra imat ce 50% THC-a,a kostat ce koliko i duhan a mozda i koliko i blitva,svima ce bit skupa struja,gnjojiva,Ph mjerenja,H2O2,gubitak slobodnog ili radnog vremena,joint ce kostat 5 kuna na automatima,potisnut ce skupe cigarete,svi ce postat zdraviji,Pliva ce na prosjacki stap,bit ce vise starih ljudi al bit ce zivahni,kad ih posaljete u nabavu trcace do automata ili Konzuma,Keruma itd.
 
23.06.2008
18
2
0
34
High Times je napisao(la):
Kad uskoro dodje do legalizacije necemo vise uzgajati jer ce sve preuzet 200 bogatih ala Todoric,pa njegova vutra imat ce 50% THC-a,a kostat ce koliko i duhan a mozda i koliko i blitva,svima ce bit skupa struja,gnjojiva,Ph mjerenja,H2O2,gubitak slobodnog ili radnog vremena,joint ce kostat 5 kuna na automatima,potisnut ce skupe cigarete,svi ce postat zdraviji,Pliva ce na prosjacki stap,bit ce vise starih ljudi al bit ce zivahni,kad ih posaljete u nabavu trcace do automata ili Konzuma,Keruma itd.

:respect::respect:
 
19.09.2007
26
0
0
32
High Times je napisao(la):
Kad uskoro dodje do legalizacije necemo vise uzgajati jer ce sve preuzet 200 bogatih ala Todoric,pa njegova vutra imat ce 50% THC-a,a kostat ce koliko i duhan a mozda i koliko i blitva,svima ce bit skupa struja,gnjojiva,Ph mjerenja,H2O2,gubitak slobodnog ili radnog vremena,joint ce kostat 5 kuna na automatima,potisnut ce skupe cigarete,svi ce postat zdraviji,Pliva ce na prosjacki stap,bit ce vise starih ljudi al bit ce zivahni,kad ih posaljete u nabavu trcace do automata ili Konzuma,Keruma itd.



eh da.... ali znas to i nije bas lijep prizor, vidis sta se desilo s cigaretama? Ja sebi motam duhan jer u cigarete stavljaju pun k. stetnih spojeva za ovisnost i okuse i mirise.... 5000 spojeva koji nemaju veze s duhanom... meni bi kupovanje trave koja je industrijski napravljena bilo ogavno...
Kako sam cuo u coffie shopoovima oni sami uzgajaju i to je onda bas cool meni :)

Ja se samo nadam da ce postat legalna pa da mozemo uzgajat bez straha i uzivat...
ali kako stvari stoje (pogotovo sad s ulaskom u Europsku uniju) ako pocinju zabranjivat i pusenje duhana, neznam kako ce trava uopce zavrsit :(

Al razmislite, industrije duhana i lijekova bi propale (ili oni bar misle da bi jer SUMNJAM da bi) kad bi trava bila legalna jer bi svi uzgajali za sebe....
al kazem da misle jer sta mislite kolki postotak bi pusio a kolki postotak ljudi bi uopce uzgajao....

A evo, ja se samo nadam da cu do kraja zivota moc tu i tam pusit travu i nikad nadrapat zbog toga
 
07.10.2008
4
0
0
40
:icon_mrgreen:slike su zakon ali ovo je jako luda tema...Mi smo previse slabi da istrajemo u tim zahtevima ali se nadam da ce bar da se legalizuje u medicinske svrhe jer pliva,hemofarm galenika,bayer zele svoj deo kolaca oni drze monopol:icon_mrgreen: