Zasto je lakse ziveti sa marihuanom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MareCar

Banned
Banovan
02.05.2008
9
1
0
38
1.Vecina stvari koja muce obicnog gradjanina su u pricipu sitnice i stvari koje su od manje vaznosti,naravno ako izbacimo osnovne egzistencijalne potrebe(novac,smestaj,racuni).
Da budem konkretan:sta kaze komsija,o cemu razmislja sef na poslu,da li sam ispao ovakav ili onakav pred ovim ili onim
.E to sve pada u vodu kad malo prosirite vidike i skontate da je to apsolutni nebitno po vas,i da vam nece ni doneti ni oduzeti ono naj osnovnije jer to sami sebi stvarate,pa zasto bi se onda nervirao i razmisljao o tome,kad je sve na meni.
Mozda nisam bas najbolje obrazlozio al ko razume shvatice i to mi je defeinitivno najveca prednost zivota sa marijom-anom mnogo se manje opterecujem glupostima koje su nebitne.

2.Inspiracija-Citava armija renesansnih vojnika je prokuljala iz mene ubrzo posle susreta sa marijom-anom,
bio sam fasciniran cinjenicom da i na poljima koja nikad nisam smatrao mojim,
imam neku solidnu novu i nikad vidjenu ideju.
Pocevsi od umetnosti,posla,medjuljudskih odnosa i skoro svih
aspekata zivota,nasla bih se nova ideja.
Nisam sve realizovao naravno ali kud kod me bude poneo zivotni put
u shteku imam dosta resenja i ideja koja dugujem mariji-ani.

3.Slatkorechivost- ta vrlo bitna osobina ako ne i krucijalna sto se tice uspeha kod lepseg pola je
podivljala.Da sam toliki skriveni romantik,bludnik i sanjar nisam ni slutio.
Dobro nisam Kazanova ali sam sasvim zadovoljan koliko mi je narasla svest sto se tice musko-zenskih odnosa.

4.Relaksacija i odmor i uzivanje u miru.Ovo polje zivota mi je dotiglo vrhunac,gornji limit.Mogu da crknem dva meseca i da sa tri lepa dana odmora popravim svu "stetu" i psiho i fizicku.

Mislim da je ova tema neiscrpna i voleo bih da "cujem" jos pozitivnih iskustava ovog tipa,meni su licno gore navedene tacke najizrazenije
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Pa da.. definitivno siri percepciju u svim smjerovima, ali ne zaboravi da takva mudrost dolazi i sa godinama.. tako da nije bas sve zasluga vutre ;)

IMO ona nam samo pomaze da ugasimo sav software sta nam inace trati resurse po mozgu i onda se moguce u potpunosti punim snagama uma usredotocit na neku izabranu aktivnost.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Osim klasicnih stvari tipa inspiracija.....opet ovisi o vrsti trave....

Npr. neka Indica itekako dobro zamjenjuje i uvelike nadmasuje ljekove koji su cesto vrlo stetni npr. neki ljekovi protiv bolova ili kad si zbog neceg u velikoj žurbi,pa postanes neispavan e onda te ljepo prisili da usporis i odmoris.

Sve sto duze pušim to više shvacam da je malo opcih odrednica u vezi trave tako da bi po meni sasvim normalno bilo pitati odvojeno zašto je lakse zivjeti sa Indicom/Sativom/Indica-Sativa 50-50%.................................................
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.