Zasto nakon 5-6 jointa, poslije mi oči gledaju u kriz?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
hmm, ovo nemora biti istina, tu teoriju sam ja izmislio, meni se cini da je to zato sta kada se ugotovis od pusenja, znaci kada te dosta udari po mozgu dobivas te neke posljedice, dogodilo mi se jednom, ali cini mi se da oci nejdu u kriz nego da dobijes tako neki osjecaj..
da se o tome dosta pricati...ali nista se netreba brinuti jer ode sve s vremenom...mozda i previse pusis:icon_cool:...meni se dogodilo jednom, ali onda sam vise popio alkohola nego pusio...

ugl. bez brige
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
I ovaj prijatelj on ima 35 god pusi od svoje 15... oci su mu skroz sjebane u kriz...heheh.. pa neznan..mozda mu je to urodena mana ,a mozda od vutre?
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
A sta ste napali covjeka sto je popusio 5-6 đokica.
Koda to niko od vas nije napravio, a sad su neki i stariji pa zaboravljaju kak je bilo kad si imo 20ak godina, a neki premladi jer imaju 16 pa ni nema pushacki staz i 1-2 pljuge mu u pocetku dosta..
Svako ima svoj rezim pljuganja jebiga ne percipiraju svi uzivanje raznih supstanci na isti nacin.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Pusio sam i po 7-8 za vecer...
Ali to je pokazalo kvalitet vutre...
Ako te jedan jock lepo uradi nema smisla da upropastis uzitak drugim...a neki puse i drugi misleci da ce uzitak biti veci...
Ipak ovo se odnosi samo na dobru ganju...Ako je marihuana losa moras ispusiti par komada da bi se naduvao posteno...
Toliko od mene...