Zasto ne radi ?!?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
.............i tebi je neko uvalio konoplju.............ja sam imo konoplju..........imala je miris,vrhove,boju.................ma sve...........ali od nje je samo glava boljela.............iako me buni ovo sto si reko:sjemenka je uzeta od dobre robe...........pa mi nije jasno zasto ne puca................mislim da berba nema veze s tim..........
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Molim vas nemojte spominjati vise te ''shiptare'' a pogotovo ne ''prskanje'' jer ce me proljev uhvatit. On je izvadio sjeme iz ''dobre vutre'' recimo da je bila dobra. Ali, to ne znaci da je ce njezino sjeme dati dobre biljke, jer ne znaci da ju je oprasio ''dobar muzjak'' iste vrste. Njegovim sjemenkama ''otac'' je vjerovatno neka industijska vrsta. Naucite neke osnove, prije nego pocnete objasnjavati svaku misteriju: '' PRSKANOOOO... ACIDD!!!!''

Zasto moj post sadrzi dozu bezobrazluka i bahatosti? Jer sam nadrkan, kad vidim da izvlacite teme iz dubokog naftalina, i spamate po njima. Alo prika cetiri dana, cetrdeset postova, pomalo, ne moras bas na svaki topic opalit reply.

Za kraj: ......................................................................................
...................................................................................................
...................................................................................................
 

BossGrow

Aktivan Član
04.12.2006
110
21
18
41
Zasto moj post sadrzi dozu bezobrazluka i bahatosti? Jer sam nadrkan, kad vidim da izvlacite teme iz dubokog naftalina, i spamate po njima. Alo prika cetiri dana, cetrdeset postova, pomalo, ne moras bas na svaki topic opalit reply.

Za kraj: ......................................................................................
...................................................................................................
...................................................................................................[/QUOTE]


a ma kralj je ovaj outdorac :))))
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
.......nemam šta radit i sajt mi se sviđa.......a ako kome smetam neka me se administratori riješe.........ako vam idem na živce ignorirajte me....sta da vam drugo kažem...