Zasto neki ljudi kao nas dvoje ne mogu imati socijalni zivot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Ja npr imam socijalni zivot, ali moj prijatelj kojeg cu u ovom tekstu zvati Ivan, uopce nema, npr on me ne zeli zvati da se kupamo zajedno nego on radije ide sa nekim svojim dvogodisnjim rodakom, on ne zeli probaati marihuanu niti alkohol, nekako je uvijek stalno napet, neznam zasto jeli to mozda odgoj ili nesto drugo, ali ja stvarno zelim da se on napokon opusti, ja sam prije 1 H popio dvije pive, i onda smo razgovarali o smrti i o tome kako cemo izaci vani sa ljudima nasih godina, ali on stalno ismijava smrt kao da misli da ce vjecno zivjeti, i sada je meni zao shto to bogami nece misliti kada bude umirao, i kada se bude prisjecao shto je sve propustio, on misli uvijek da ce neshto napraviti kasnije, ali kasnije nema, ja mu najvjerovatnije necu biti zauvijek prijatelj i zato ne kuzim zashto se napokon ne opusti i da se svi iz bivseg razreda ztajedno ne druzimo nego uvijek neko ismijhavanje, samrti, vjere, drugih ljudi, to mi je cudno i strasno zelim da se moj prijatelj koji sada cita BUG i glumi da ne gleda ovo shta pishem nego govori gluposti o tome kako ce kupiti neku najbolu graficku karticu i glasno govori npr "Mastersova top lista", "Igra kao bolest" i slicne gluposti, ali ja znam da ce se on na kraju opustiti i da ce ipak otici na vutru.org, i da ce se ipak kada bude sam opustiti i Nadam se shvatiti ovo shto ja pishem, btw on sada govori da napishem "Kako je bolesno da dva prijatelja u dva metra kvadratna pricaju o tome kako ce umrijeti i slusaju Beatelse", nadam se da ce se ipak opustiti i napokon postati normalno socijalno bice.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
A da li si se nekad zapitao sta tvoj drug misli o tebi?Da li je njemu mozda cudno sto ti pijes,ili duvas,ili posecujes vutra.org,ili te brine smrt...Jel si se nekad zapitao da li si siguran da je tvoj stav ispravan i da bas tako treba?Moje je pravilo : Zivi i pusti druge da zive!
Pa ne kaze poslovica dzabe "sto ljudi sto cudi".Svako od nas je prica za sebe i svako od nas tokom zivota,svesno ili ne,menja svoje poglede i shvatanja.Manje ili vise,ali svakako se menjamo.Tako cete i ti i tvoj drug,kako odrastate i sazrevate menjati vasa shvatanja,a u kom ce to pravcu ici to zavisi samo od svakog ponaosob.
Kad god se zapitas zasto neko radi ovako ili onako,zasto nije uradio ovo ili ono,znaj da je to tvoj ugao posmatranja.Subjektivan sud.Mrav kad vidi misa moze da pomisli "Au vidi kakav je ovo dzin?" ali isto tako i mis kad naidje na macku moze da pomisli "O,kako sam ja mali i nikakav,vidi ovo cudoviste!?".Sad ti vidi da li je mis mali ili velik?
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Vasi su me odgovori dosta iznenadili, ali ja sam popio dvije karlovacke, i dobro me puklo, ni ja sam neznam kako, mozda zbog atmosfere, ipak hrvatska je upravo ispusila, slusam beatelse na najglasnije i sve je tako jednostavno, btw, on je sjedio do mene dok sam to pisao i vjerovatno sve citao, vjerujem da vec sada gleda ovaj post doma :D :D


Simple:

Zivi te zivot dok ga ne izgubite! :D :D :D
Btw, ja sam u tom trenutku pisao iz dna duse, tako da i ja sad amoram procitati da vidim shto sam pisao, tada je govorilo moje srce za prijatelja, a ne iskvareni i perverzni mozak :wink: :wink:

Zivjeli i svaka vam cast svima, budite normalni i tolerantni i Peace svima na svijetu!!!


Btw Mene ne brine smrt, mene smrt veseli, nego mene brine ako neki ljudi uzalud trose zivot, samo misleci na materijalne stvari , bez drustva, samo misleci o fizickom, a ne o prijateljstvu, vedrini, ja sam tek kada sam pijan ili napusen (euforican) vidim kako su ljudi pesimisticni i tek tada kuzim da sam i ja takav, ali sve je to bez razloga, mislim zasto se svi ne volimo, nikome rat ili mrznja nikome nije nista donijela, mozda samo jebenim politicarima ,ko ji su svi pokvareni iz dna duse, a ja da imam pokvarenu dusu vjerujem da ne bih mogao napisati nesto takvo, Zato PLUR, from 16 yR bOy
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Anarchist je napisao(la):
systat je napisao(la):
Ja npr imam socijalni zivot, ali moj prijatelj kojeg cu u ovom tekstu zvati Ivan, uopce nema, npr on me ne zeli zvati da se kupamo zajedno
:shock: a ti bi se kupo sa Ivanom :lol:

i SHTA AKO BI SE JA KUPAO SA NJIM zar se ti ne ides kupati sa svojim prijateljima idrustvom, imash perverzni, pokvarenui mozak!!! Sorry, nemoj zamjerit ali to mislim, zashto uvijek neshto perverzno?=???
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
systat je napisao(la):
Anarchist je napisao(la):
systat je napisao(la):
Ja npr imam socijalni zivot, ali moj prijatelj kojeg cu u ovom tekstu zvati Ivan, uopce nema, npr on me ne zeli zvati da se kupamo zajedno
:shock: a ti bi se kupo sa Ivanom :lol:

i SHTA AKO BI SE JA KUPAO SA NJIM zar se ti ne ides kupati sa svojim prijateljima idrustvom, imash perverzni, pokvarenui mozak!!! Sorry, nemoj zamjerit ali to mislim, zashto uvijek neshto perverzno?=???

I sad ja ispade perverznjak :cry:
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
systat je napisao(la):
Vasi su me odgovori dosta iznenadili, ali ja sam popio dvije karlovacke, i dobro me puklo, ni ja sam neznam kako, mozda zbog atmosfere, ipak hrvatska je upravo ispusila, slusam beatelse na najglasnije i sve je tako jednostavno, btw, on je sjedio do mene dok sam to pisao i vjerovatno sve citao, vjerujem da vec sada gleda ovaj post doma :D :D


Simple:

Zivi te zivot dok ga ne izgubite! :D :D :D
Btw, ja sam u tom trenutku pisao iz dna duse, tako da i ja sad amoram procitati da vidim shto sam pisao, tada je govorilo moje srce za prijatelja, a ne iskvareni i perverzni mozak :wink: :wink:

Zivjeli i svaka vam cast svima, budite normalni i tolerantni i Peace svima na svijetu!!!


Btw Mene ne brine smrt, mene smrt veseli, nego mene brine ako neki ljudi uzalud trose zivot, samo misleci na materijalne stvari , bez drustva, samo misleci o fizickom, a ne o prijateljstvu, vedrini, ja sam tek kada sam pijan ili napusen (euforican) vidim kako su ljudi pesimisticni i tek tada kuzim da sam i ja takav, ali sve je to bez razloga, mislim zasto se svi ne volimo, nikome rat ili mrznja nikome nije nista donijela, mozda samo jebenim politicarima ,ko ji su svi pokvareni iz dna duse, a ja da imam pokvarenu dusu vjerujem da ne bih mogao napisati nesto takvo, Zato PLUR, from 16 yR bOy


:lol: :lol: :lol:

Majke mi imam osjecaj da ja ovo nisam pisao,
jbt pocinjem misliti da imam podvojednu licnost
Alkohol???? :roll: :roll: no fucking thnx
:? :lol: 8)
Samo priroda, vise ne zelim taknuti alkohol, niti ikakav alkaloid

Jebote sramota me kakave sam gluposti pisao LOL
 
19.10.2006
0
2
0
Jebi ga prijatelju, i ja sam pre imao te tripove zasto su neki ljudi veseli, neki tuzni, neki otvoreni, a neki pak zatvoreni... i uvek pokusavao da ispravljam krive drine, sto mi se brdo puta obilo o glavu. Ali znas kako, hiljadu ljudi, hiljadu cudi, svako ima neki svoj nacin zivota i poglede na isti. Odavno sam prestao da obracam paznju na druge, ne zelim bilo koga da menjam, niti da bilo ko menja mene, mogu da dam savet, saslusam ili sta vec, ali nikada ne insistiram na menjanju ljudi. Ako tvom drugaru odgovara taj nacin zivota, so be it, mozda se njemu ne svidja tvoj stil bitisanja. Samo uzivaj, duvaj i ne brigaj tudje brige.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ras Tafari je napisao(la):
:lol: :lol: :lol:

Majke mi imam osjecaj da ja ovo nisam pisao,
jbt pocinjem misliti da imam podvojednu licnost
Alkohol???? :roll: :roll: no fucking thnx
:? :lol: 8)
Samo priroda, vise ne zelim taknuti alkohol, niti ikakav alkaloid

Jebote sramota me kakave sam gluposti pisao LOL

Mislim da je tvoja dijagnoza PUBERTET ...

P.S.
Procitaj malo na netu o alkoholu i alkaloidima ... siguran sam da cesh uociti razliku.
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Ovaj cijeli razgovor nema nikakve veze sa naslovom teme! LOL
Ne znam dali ista moze imati veze s naslovom...
Prijatelj ti je cudna biljka, a bogami ni ti nisi daleko!