Zasto se pada?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.04.2012
14
0
0
33
Dali ste se ikada zapitali zasto se pada? Vecina ljudi koji padne kao da nema snage razmisljati na koji je nacin pao,koliko znam nemogupanduri sami od sebe doci na sajt .Mora tu postojati neka greska koju ste napravili .Pod 1-vas sajt mora biti sto dalje od kućanstava tj. Naselja Pod 2-sajt mora biti nicija zemlja(ja sam siguran da na moj sajt nije niko prolazio pa i do 150 godina jer se moram probijati kroz sume raslinje,bodljikavo siprazje cak 200 metara.Pod 3-Vjeruj samo sebi i nikome se ne hvali za svoje ljepotice.Pod 4-Na sajtu ne ostavljaj nista sto ce dati do znanja nekome da netko bio na tom mjestu(neka djeluje kao djelo prirode)ako uopce netko i dodje.Pod 5-Ne prodaji travuuuuu...jer mozes navuci sumnju na sebe.eh"cinkeri" (moj brat ima obicaj reci da jedino sto je gore od cinkera su ****** ).Eto ako niste jos presadili u vani sjetite se nekih stavki iz ovog texta kada budete trazili mjesto.!
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
jesam ti temu:konjofali ti bar još jedno 400-500 drugih,raznih varijacija na istu...
 
29.04.2012
14
0
0
33
ove su osnovne na kojima se ne treba kiksat ....ali nemas ti pojma koliko ja vidim ....kazes ima jos 400-500 drugim "varijacija"...nemozes nabrojat ni 70 dajem ruku
 
20.03.2012
30
1
0
31
Postoji vec ista tema i sirije je opisana. I istina je da ti fali jos puno toga jel ne pada se samo radi ovog sta si ti naveo.
 
29.04.2012
14
0
0
33
pa nisam to ni reko....ovo su osnovneeeee

---------- Post added at 17:10 ---------- Previous post was at 17:09 ----------

i eto reci koja je to tema u kojoj je sire opisano ...i de nabrojite te mi ti jos ako ste pametni
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Iskustva opalih i rasprave na tu temu: https://forums.vutra.org/najnovije/3651-ljudi-pao-sam.html
Članak na home stranici: https://forums.vutra.org/content/217-kako-da-vas-ne-uhvate.html

Molim ne bahati se. Ovdje je uvjet za sudjelovanje u diskusijama osnovna kultura. Za nekorištenje pretrage, otvaranje novih tema koje su već negdje obrađene i bahato izražavanje si već predbilježen. Ako ostaneš dovoljno dugo, shvatit ćeš da si u vrlo dobroj poziciji jer sam bio dobre volje kad sam ti "pokopo" temu.
:wave:
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
evo još jedan EL BAHATI....mislim stvarno nije mi jasno upadneš na site pukneš neku pricu ljudima koje ne poznaš i još im pametuješ...a covjek kojemu pizdiš najvjerovatnije je posadio više vrsta raznog bilja nego imaš dlaka na bradi il pola metra niže oko surle

evo ti ja recimo jedan razlog zašto se može pasti:

krenuo si na site kasno navecer i stigavši nisi mogao odoliti pa si ubrao jedan cvjetak,kad si mislio krenuti nazad NLO sleti na site i izađe mali zeleni,pobrsti svu tvoju maricu i napuši se toliko da se slupa sa letjelicom i padne ravno na policisku postaju,policija uzme zapisnik i on druka tebe i site i kaže da je to tvoja trava i da si ti ustvari kriv jer si mu prodao.
 

eside

Banned
Banovan
13.05.2012
34
1
8
122
JA sa vama nebi buksnu zavario ,radije sa el bahatim, bar je chovek , a vi sto se ponasate ko da se nikad niste usrali u gace samo sebe lazete , mene ne , srali ste duze nego el bahati , otisao sam na temu , chitao pola sata raspravu o krivichnom zakonu i exitu , kako je klinac pao jer je moto pred rijom ...
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
a dajte uvik isto sve se vec zna,kad se zbroji 2 i 2 vlastiti jezik otvara vrata sumnje i to je to,cim malo zines vise nikad nisi siguran...ajde otvorimo temu..zasto se ne pada:rofl:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
marchelo je napisao(la):
Dali ste se ikada zapitali zasto se pada? Vecina ljudi koji padne kao da nema snage razmisljati na koji je nacin pao,koliko znam nemogupanduri sami od sebe doci na sajt .Mora tu postojati neka greska koju ste napravili .Pod 1-vas sajt mora biti sto dalje od kućanstava tj. Naselja Pod 2-sajt mora biti nicija zemlja(ja sam siguran da na moj sajt nije niko prolazio pa i do 150 godina jer se moram probijati kroz sume raslinje,bodljikavo siprazje cak 200 metara.Pod 3-Vjeruj samo sebi i nikome se ne hvali za svoje ljepotice.Pod 4-Na sajtu ne ostavljaj nista sto ce dati do znanja nekome da netko bio na tom mjestu(neka djeluje kao djelo prirode)ako uopce netko i dodje.Pod 5-Ne prodaji travuuuuu...jer mozes navuci sumnju na sebe.eh"cinkeri" (moj brat ima obicaj reci da jedino sto je gore od cinkera su ****** ).Eto ako niste jos presadili u vani sjetite se nekih stavki iz ovog texta kada budete trazili mjesto.!

e, kad bi svi imali takve sajtove nebi bilo pada ili bar nebi nisu svi u mogusnosti da nadu dobro mesto!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.