Zatucanost nas Balkanaca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
citam tekst o nekoj nasoj pjevacici... (hrvatskoj) bori se multiplom sklerozom...
javno govori o tome da ce se ljecit s kanabisom, kaže da je i pisala precjednici, al nije dobila odgovor...

komentar od nekog:
Gledao sam emisiju o Vama poštovana pjevačice za koju nikad nisam čuo.Poštovana gđo.a što ste čekali do sada.2002 god.supruga mi je imala kako se kaže moždani udar.Primljena je u bolnicu na Rebru drugi dan mi je ravnateljica odjela rekla ovim riječima -- gospodine mi na Rebru nemamo magnetsku rezonancu da bi odmah znali dijagnozu.Taj drugi dan odvezli smo je u Martićevu u novootvorenu kliniku gdje su napravili magnetsku rezonancu glave.Platio sam iz svog đepa iako smo bili obična sirotinja no liječnici su odmah krenuli s terapijom.Tih 27 dana bio sam od jutra do večeri u bolnici vozio suprugu na wc bio joj moralna podrška.Učio sam je ponovno hodati jer joj je oštetilo desnu stranu i centar ravnoteže.Vjerovali smo našoj doktorici koja se brinula o njoj i sestrama koje su me razumjele i samo riječi hvale.Kad sam navečer došao doma internet i literatura htio sam znati o toj bolesti.Supruga je iz bolnice prevezena u Varaždinske Toplice gdje sam joj opet ishodio da nije bila u onim starim katakombama gdje se čuo jecaj i krik bolesnika.Do 2007 god.sam je znao voziti po tjedan dana dvaput godišnje na infuzije.I onda je krenula terapija betaferonom svaki drugi dan injekcija.No bolest je stala i supruga hoda,radi kućanske poslove.Malo je usporena ali to nije problem.Nikada u ovih sada več 17 god.bolesti nismo radili ništa na svoju ruku nego samo kako kaže naša doktorica.A i nemojte mi tu govoriti meni čovjeku o nekakvim stvarima o kanabisu.Tko se izliječio sa drogom nemojte trabunjati kakav je učinak da Vas stavi u stanje blaženstva i imate osječaj sve je ravno oko Vas.Svi Ti koji troše drogu bi se htjeli na račun bolesnih dočepati materijala.Priče za malu djecu ili je bitnije voziti dobar auto a supruzi nema za pretrage ili lijek.Ma molim filistre pucajte a mi možemo i bez kanabisa idr.opijata.

kolko zatucan moras bit da u 21 stoljecu smatras da je kanabis droga, usporedjujes to s opijatima?
ocemo mi ikad doc pameti...
bar danas je dostupno sve informacije preko neta...
ili je vrh nase pameti napravit profil na fejsu i pokazivat kolka si budala?
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Nije on kriv, to su godine i godine ispiranje mozga kako nesto ne valja, nesto kao razgovor iz Matrixa
Cypher: [talking to Agent Smith] You know, I know this steak doesn't exist. I know that when I put it in my mouth, the Matrix is telling my brain that it is juicy and delicious. After nine years, you know what I realize?
Cypher: Ignorance is bliss
Nema se tu vise sto nadodati. Osim ovim filmskim zargonom, ipak se svijest mjenja bar u Hr, polako ali se mijenja.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
to što na površini pluta govana milion nema nikakve veze, genetski će promišljati ispravno jedan postotak i neće ni popratiti govna...taj mali dio se razvija, napreduje, ostali samo smrde, gnjile....kad smo kod lječenja, osoba koja je indoktrinirana tv-om, je teška osoba za rad, slušanje, lječenje, bilokakvom metodom, jer ona sluša tv...
dnevno imam 17 debata doma sa roditeljima, koliko su programirani od telke, vrtim ih dok malo ne otvore oči, čim se maknem, slušam ih nakon 2 sata opet isto, a nije im dobro, bolesni, i još se truju tim od jutra...

informacija fala bogu danas ima, probuđeni su tu već desetljećima, zatvaralo ih se, pomagalo se svima, a sad odjednom se izvuku neki debili iz mraka i počnu reklamirati lječenje kanabisom bez ikakih referenci, iskustva...ma ajmo lagano jedan tbf odheb za sve njih...

interes oko svega je i dalje politički, isključivo politički, jer da je medicinski i humani interes, onda bi bila javna studija i debata odrađena prije 15 godina minimalno...

nikog nemogu više žaliti od novo probuđenih, jednostavno vrijeme je tu da ga koristiš pametno, a ako si pilio kontra 30 godina, bogami imaš se kud vraćat i zašto...

nijedna prirodna medicina meni npr. nije wow, bila mi je, ali više nije, pa imam i iskustava svakakih kod pomaganja drugima, i jednostavno moram reći da je izvor informacija danas dobar, a ako netko potpadne pod krivu zraku, pa cjeli život ima ljek kod susjeda a on misli da je susjed narkoman dok skoro ne umre, e pa nema tu puno mjesta žaljenju onda...još se nađe nakon smrti susjeda da laje kako si mutio nekog vraga...

tableta postoji 100 godina, od onda do danas smo se nakotili uz pomoć njih abnormalno, a bogami smo živjeli bez tableta 300 miliona godina, skoro sigurno je da 500 godina od izuma tablete dolazi kataklizma, pa eto, i mi smo uspjeli kao i mnoge civ. prije nas, možda sjebemo sustav i za 200 godina od tablete...

ljudski organizam je sastavljen od dijelova koji koriste prirodnu hranu, zdravu, drugim vrstama ti dijelovi, organi, koriste za život, uživanje, a kod nas, mi trpamo u sebe smeće, kratimo i preskačemo životne cikluse u proizvodnji, shvaćamo sve binarno skoro, idiotski, i onda se čudimo kad počnemo evoluirat u metastazu jednu veliku...

smisao života, život sam po sebi, je korak, korak koji je te dužine iz posebnog razloga, da odradiš svoju biološku funkciju i uživaš do smrti, a mi smo kulturno modernizirali život, kulturno smo se zazidali, pozatvarali, nabili kacige na bulje, ukopčali se bežićno na mozak tuđi...
normalno da sve ide naopako...

Moje osobno mišljenje je da svaku bolest uvelike lječi društvo i briga oko životinja, praćenje aktivo, sudjelovanje u životnim ciklusima životinja, jer to podsvjesno kod osobe potiče kemiju koja je dugo potiskivana....uz životinje i opušteni život, bez posla u firmi, normalno da pomažu razne duhovne radionice, probrano a ne masovno društvo, samokontrola kod nekih neopromišljenih trenutaka....

teško je pomoći nekom ko umire i govori da sjedi u pustinji i umire od žeđi, a ti ga gledaš kako se zapravo utapa u jezeru...
mnogi pametnjakovići zastupaju tezu da je glava polazište, pa i ja tako mislim...
čist, potpuno sretan, skroman čovjek, mora biti i zdrav, jer on cijeni neizmjerno svoja 2 stabla jabuke, iako su jako mala, on obožava svog mješanca psa, on po sluhu zna u zimi kolika je zajednica pčela u košnici....
šta radi nesretnik u to isto vrijeme, plaća sve to, plaća prognozere, plaća računare, plaća kredite, plaća školovanja, plaća ženu da mu dijete rodi, plaća sve živo i mrtvo, i onda misli da je bog jer je sve platio, a nezna jadan razliku od muhe do pčele....taj kad se razboli, onda se vidi koliki je slabić zapravo, počinje prvi puta voditi svoj život, koji se nazire kraju jer ga dosad nije vodio osobno....
isti onaj mali seljo, on zgrabi i bolest i sve i pojede u 2 mjeseca to....nikom ni nekaže da je bio bolestan, jer više nije kako on kaže, a ovaj govnar bogati, taj cijeli život cvili da je laseromm madež skido...

čitajte, propitujte, PREISPITUJTE, mudrujte, osječajte, živite...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Ova tema je virus koji ce od finog foruma, svojim grdnim mutacijama, stvoriti raspravljaliste o tudjim komentarima.
Zasto, braco draga, da mucimo tudju muku a vlastitih imamo preko glave. Ono jest, kako ko, al zaista nema smisla komentarisati tudje stavove, ako su zatucani kako nam naslov kazuje.
Ne trujte zelenu oazu ovog internet bespuca.
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Iole normalan covjek ne pali televizor i domace portalale-kanale, bar ja ne da bi svoju pshihu sacuvao. Nazalost pojavom interneta hrpa kretena je isplivala na povrsinu, svojim dubokim mislima....:crazyd::crazyd::crazyd:

http://prntscr.com/mgrth5

ne gledam ni ja tv, a ni novine ne citam...
al imam fejs pa mi iskocilo ovo nekako...

Ova tema je virus koji ce od finog foruma, svojim grdnim mutacijama, stvoriti raspravljaliste o tudjim komentarima.
Zasto, braco draga, da mucimo tudju muku a vlastitih imamo preko glave. Ono jest, kako ko, al zaista nema smisla komentarisati tudje stavove, ako su zatucani kako nam naslov kazuje.
Ne trujte zelenu oazu ovog internet bespuca.


nije to rasprava o tudjem komentaru...nego rasprava o razmisljanjima ljudi koji nisu retardirani...
sto mi nije jasno da danas može jos uvijek neko vjerovat u gluposti...
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.666
34.960
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ponekad i sam osudjujem takve ljude al opet kad drugi put pogledam na to skontam da nisu oni krivi sto su zatucani,neki ljudi progledaju nakon nekog vremena a neki ne i morate zivjeti s tim
Samo kad vidim svoje starce koji su godinama gledali ganju kao jos jednu od mnogih droga koja se nalazi medju nama i isto su osudjivali kako mene tako i sve koji je koriste,ali evo nakon par godina sam im uspio okrenuti misljenje o istoj,cak su poceli i koristiti u medicnske svrhe i jako se ponosim s tim :thumb:
Tv mi korsti samo za sport i tu i tamo pogledam kojeg majmuna ili neku drugu zivotinju kojoj se bar mozes diviti ili nasmijati,za razliku od zivotinja koje vode nasu drzavu
al imam fejs pa mi iskocilo ovo nekako...
isti k samo drugo pakovanje smiley9934
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
Nemam Tv već dugo, ovih dana ću ga kupiti. Zbog Growa. Kakve veze ima grow sa tv-eom?! Duga priča. :)
Uglavnom postoji po meni razlika između informacija sa Tv-a i sa neta, primjerice društvenih mreža.
Dok su Tv,radio,novine jednosmjerne propagande i kao takve nemogu biti relevantne. Na društvenim mrežama,portalima.. se može osjetiti šta ljudi misle o konkretno nečemu.
Pa i sami nude vijesti slikajući i objavljujući koješta-nešta.
Isto glede i unatoč ove teme. Rado pročitam komentare kad je cannabisu u pitanju.
Mada postoje negativni, veseli me da je sve više i više pozitivnih, odobravajućih komentara.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Mozda bi bilo bolje da se vratis na tv... :D

Šalu na stranu, sve je to ok...
Meni su Ameri smijesni... Sta su im sve radili u prošlosti zbog trave, i sad odjednom glavešine rekle, ajd moze kanabis u legalu, i kao, eto, oni sad napredni... Jesu al morgen.
Da neko nije vidio profit u tome nikad to ne bi zaživjelo.

Ovdje kod nas to ne pije vode. jer mi nismo glupavi ameri, jer sada da se kod nas legalizuje u potpunosti, zar mislite da bi bilo nekog WOOW profita od prodaje po šopovima?
Bi na pocetku, dok je zanimljivo, a pošto smo mi hronicno siromasni, ne bi dugo proslo vremena da sebi svako uzgoji, jer bi brzo skontali da su ovi nasi politicari goli lopovi pa bi taj kanabis kostao po gramu vise neg' kokain.

E sad, posto ta ista politicarska gamad zna na sta je sve spreman balkanac, nije im tesko bilo izvuci racunicu da im je bolje ovako kako jeste, (u ilegali) zatvaraj i uzimaj pare od kazni za par desetina grama, a dilere stavljaj u prvi plan i uzimaj od njih procenat a da nista ne radis.

Dakle, nismo mi ni zatucani, vec prepredeni. :D
 
Poslednja izmena:

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
je, taj fejs ubija...:)

nije trava samo za pusit...

stabljika joj je ko drvo...mos papir radit znaci...
drvetu treba da izraste 30god, ovo izraste za 3-6mj,
kozmetika...
hrvatska bi bila bogatija od svicarske kad bi se to legaliziralo...
turizam, svi oni vole zapalit...
ne znam kolko ima istine u onome da su napravili jaku sasiju auta?

u tom i je problem...jel mi moramo bit podložni zapadu, a zapadu je super sto nismo jaki...
dobivaju jeftinu radnu snagu, mi sretni sto nam svabo omogucio poso :rofl:
todoric im dovozi super kvalitetnu hranu, a nama dobavljaju svoje smece koje su trebali unistit...
ovak ljepo unovce to jos...
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.807
233
Pozdrav, danas je po cijelom svijetu problem s plastikom, npr plastične vrećice, zar je toliki problem proizvesti biorazgradivu vrećicu od konoplje ili užad. U srednjem vijeku plemići su se borili za posjede a narod je ginio zbog komadića nečije zemlje, u današnjem svijetu pra,pra,pra,pra unučad tih plemića upravlja državama,bankama,korporacijama a narod opet gine zbog interesa "elite" (plemića).Da se sutra legalizira konoplja političari bi rekli "mi smo zaslužni".... Zaslužni za što? Kako David Icke kaže "stvoriš problem, izazoveš reakciju naroda pa ponudiš rješenje". A problema nikada nije ni bilo s konopljom, osim u glavama ludih plemića.
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Svi komentiraju da je fejs los? Zasto je lose ako ga se koristi samo za komunikaciju? Neko objasnjenje molim haha

zast bi ga koristio za komunuikaciju? messenger možeš koristit i bez fejsa...

Pozdrav, prvi put kao svijet koristimo ovakav način komunikacije i iz sigurnosti fotelje lako dolazi do vrijeđanja i omalovažavanja, u društvu ili u četiri oka ljudi se drukčije ponašaju od ponašanja na društvenim mrežama.

je, al nije rjec o tome...
ja sam upozno u bivsoj firmi decka 21god, nikad joint nije zapalio...
kao droga...
reko manje stetno ti je to od alkohola...kaže kad dokažu...

taman je izaslo ono da su znastvenici ustvrdili da je alkohol stetniji...

znaci zatupljenost ljudi...bez obzira na godine...

to je istina da se drukcije ljudi ponasaju uživo al to je posebna prica...