Zatucanost nas Balkanaca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ajmo biti kulturniji i obzirniji, ova neosjetljivost, odnosno prešutno dopuštanje određenim pojedincima da se neprimjereno ponašaju je ono što je stvorilo ovakvu društvenu situaciju u svijetu. Treba odmah u startu takve staviti na mjesto i postaviti granice civiliziranog ponašanja.
Tako je
Moder bi sada kao robot..trebao odvojiti one koji su ucestvovali u ovoj raspravi i po zaslugana podijeliti infrakcije.
To bi bilo najpostenije.
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ma nema ispod radar nikoga..Balkan ...veteran foruma se spustio prije par dana i odlucili smo ga srusiti.
Tema je "zatucanost...."tako da nije spam.Vrijedjanje po nacionalnoj ,ili drugoj osnovi..nije niti to.
Neprikladan jezik...nije niti to.Mozda malo napet,ali ne neprikladan.
I sta onda ...eventualno svima po dva boda..custom warnings hahah
Ili da prepustim njihovu sudbinu u tvoje ruke hahahah:zvezda:: pa ce znati da radar radi
 
Poslednja izmena:

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Ljudi sad čitam i gledam nije mi jasno ništa, fali mi dio priče.. A kad ono kolega mi na ignore, pa ne čitam to.. :D
Ugl lik ima neku mračnu enegiju i osjetim kroz postove cak..
Ja nez šta on radi na ovom dobrom forumu više, a statistika sve pokazuje.. A ne treba nam ni statistika, samo promatrajte..
:)
Meni lik ne smeta, jednostavno ne postoji :D ..
Ali prenosi krivu sliku ostalima
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ahahahaha, komsinica mi se zali...
sin joj dosao iz napolje i sad sedi kuci vec desetak dana,
gazdarica lokalne radnje je "izbacila" napolje, nije htela da je usluzi :lol:
mada ova kaze da je imala rukavice i masku.
dalje nisam slusao :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598

Uz turistički autobus i glazbu, okupljeni su razvili transparente s porukama poput "Skini masku, ugasi TV, živi punim plućima", "Covid je laž, nismo svi covidioti", "Roditelji i djeca su nerazdvojni", "Bolje grob nego rob", "Slobodan život je naša moć", "Normalno i točka" te "Vjerujemo snazi koju imamo". Nitko osim novinara nije imao maske.

Tony Cetinski bio je zadužen za puštanje glazbe.


:rofl: dobro dosli na Balkan :D