Zavjere i trava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Nevjerovatno kako se najcesce brani Marihuana,tj. objasnjava njezina ilegalnost....raznim teorijama zavjere.Cesto dolazi do toga da se stvari vezane uz NLO-e i Marihuanu objasnjavaju na slican nacin.

http://www.ivonazivkovic.net/cigarete.htm -----evo ovo je sve sto trebate procitati...ako zelite,mozete malo potraziti istrazivanja o tome,teorije,objasnjenja i zakljucak je isti ***** ko i s travom.

Naravno sad ce netko reci takve stvari pise vlada kojoj placa duhanska industrija...isto tako mozemo reci da je za sirenje stava kako je trava bezazlena kriva nizozemska travarska mafija.

Ne mozemo uvjeravati ljude da je trava dobra a da je svjetska vlada mrzi jer voli duhan.........uopce nije bitno dali je to istina.....govoreci takve stvari poticemo price da trava izaziva manije proganjanja i unistava zdrav razum.

Price o ljekovitosti i bezazlenosti su nepotrebne i neuvjerljive jer na svaku-trava je dobra ljudi cuju 10-trava je zlo.

Potrebne su price o slobodi,zakinutosti,demokraciji,strasti.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
DirtyDeeds je napisao(la):
Ne mozemo uvjeravati ljude da je trava dobra a da je svjetska vlada mrzi jer voli duhan.........uopce nije bitno dali je to istina.....govoreci takve stvari poticemo price da trava izaziva manije proganjanja i unistava zdrav razum.

Price o ljekovitosti i bezazlenosti su nepotrebne i neuvjerljive jer na svaku-trava je dobra ljudi cuju 10-trava je zlo.

Potrebne su price o slobodi,zakinutosti,demokraciji,strasti.

Slažem se samo ne trebe ići sa samim pričama ,nego činjenicama i dokazima za takve stvari niti zaluđivati se da ćeš promjeniti mišljenje većine,to su sve sulude ideje pored ove TV koja je u stvari u službi ovih koji su skovali tu zavjeru protiv vutre ,a tko ne vjeruje u tu zavjeru neka malo prouči stvari kakvim su se antipropagandnim lažima koristili Ameri 30-tih godina prošlog stoljeća.A i ovo što se tiče duhanske industrije dosta je istine da su i oni dio te urote duhanska industrija ulaže gomilu love u kampanje protiv droge a posebno protiv vutre,jer kad bi svi pušači duhana znali koliko je vutra bolja svi bi bacili duhan,a činjenica da mnogi mješaju duhan s vutrom je isto proizvod reklamiranja duhana na razne moguće načine načine i dugogodišnje zaluđenosti ljudi duhanom.Trebaš pogledati jedan dokumentarac o duhanskj industriji šta i kako sve rade otkako postoje ,ne mogu sada naći nikakv link ,vidio sam to prvi put prije nekih 20-30 dana na FTV ovdje u BiH ili je bilo BHT 1 .Uglavnom u dokumentarcu se prikazuje kakvim sve podlim triovima se duhanske industrija koristi samo da zadrži Milijarde dolara koje se vrte na duhanu.A nekad dok je narod bio luđi i TV kojoj je narod vjerovao kao da vidi Boga se tek pojavila,reklamirali su da se od duhana manje kašlje da je pušenje duhana ljekovito i još razne idiotarije koje nemaju blage veze s pameti.
Znam sad će svi odmah reći a kako to vutra onda može biti dobra za pušenje ,a evo o čemu se radi.

Pušenje i uvlačenje dimova bilo čega na svijetu što gori nije dobro,ali zato postoje vaporizeri u medicini se koriste ne samo za vutru,nego i za ostale stvari,provjeri na Wikipediji pod vaporizer vidjet ćeš kakvih sve ima tipova i izvedbi vaporizera. Sam oo tim vaporizerima uviijek svi šute ko zaliveni niko ne jebe ni 2% istraživanja koja su provedena na njima posljednjih godina i pokazalo se da je štetnost zanemariva ,gore je živjeti u većem gradu zagađenom industrijom raznom nego živjeti negdje u prirodi na svježem zraku i svaki dan duvati po cjeli dan na vaporizer.
Glavna izjava ovih kontraša vutre kad im ovi koji su za kažu zašto ne zabranite duhan i alkohol koji su takođe štetni je kako onda vutra može biti dobra za pušenje a rjetko koji od ovih se onda sjeti da ima uzvrati s vaporizerima ,jedino Montel ih je spomenuo u onom svom show-u i ova jedna ženska iz NORML-a na jednoj emisiji na CN8 "It's Your Call with Lynn Doyle" tema je bila dekriminalizacija vutre u medicinske svrhe ,zna se da pojedine države tamo imaju već izglasano mada ih federalci ne priznaju(to je luda kuća za objasniti nekome ko ne prati stvari), a pojedine države nemaju .U toj emisiji je bila ova iz NORML-a i jedva se sjetila da kaže onome jednome DEA idiotu za vaporizere onda je začepio usta i naravno priča je krenula u drugome smjeru.DEA idiot ima svega 25 godina i pitaj Boga kojeg Američkog guzonje je sin i naravno uvlači se u guzicu protivnicima vutre i gradi karijeru na lažima da je vutra korak ka većim drogama ,što je totalna idiotarija i dezinformacija.I svaki put na to kažem kako to da ja nisam uzeo ništa drugo poslije vutre osim same vutre , a ni nju ne pušim osim prvoklasnih stvari jer mi je dosta zajeba bilo u prvih 3-4 goidine pušenja i ne pušim zajebe ima 8 godina najmanje.
Evo ti link i za taj show od Lynn Doyle da skineš ako ti se da ,nažalost ima nekih 150 MB materijal viška jer su kroz emisiju u par navrata puštene reklame.Sljedeći mjesec prelazim na veći limit pa ću da uploadam verziju,koju sam ja isjeckao i spojio u cjelinu bez reklama. Biće link u filmovima .Evo ovdje ova duža verzija.
Kod:
http://www.phillynorml.org/videos/Its%20Your%20Call%20-%20Legalization_XviD.avi


Samo da napomenem ova Lynn Doyle nije nikakva zagovornica ničega ni za ni protiv mada se vidjelo da je više na strani kontraša naravno zbog svoje guzice i mjesta na CN8 ali je napravila tu debatu u emsiji nabila temu zovnula ljude iz udruga za i protiv i naravno digla lovu na gledanosti,u emisiji je bilo i ono glasanje telefonima,besplatno za razliku od naših pljačkaša poput latinice i sličnih njima gdje se plaća masno po minuti, čini mi se 91% ljudi glasalo je za dekriminializaciju u medicinske svrhe a samo 9 % štakora protiv.:sun2:
Isplati se pogledati ko dobro razumije engleski .

I samo da dodam još ne voli svjetska vlada ni duhan ni vutru oni vole pare a na vutri jednostavno mogu 5 puta bolje da zarade ako je zabranjena.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
U ovoj priči ove Ivone ima dosta toga dobro rečeno evo nisam stigao sve ni pročitati . Da, nekad je bilo korišteno u medicinske svrhe i duhan a korišteno je i još kojekakvih gluposti i dobrih stvari,samo nikakvo pušenje nemože da bude dobro .A u ostalom prije taj duhan nije bio prskan pesticidima i zaštićivan svakvim otrovima i nije stavljano u duhan kao danas u industriji duhana nekoiko 1000 raznih tvari kao radi arome se stavljaju ,možeš mislit baš je radi arome pa nekoliko hiljada ,međi tim tvarima koriste se propilenglikol,šećer,umjetne arome,konzervansi,ovo sam pročitao sa kesice duhana za motanje American Spirit ,duhan proizveden od čistog lista duhana bez prerađenih onih peteljki i žila lista,u što sam se uvjerio kod pušenja jointa s tim duhanom ili npr .s onim Drum i ostalim govnima koji koriste ovlaživače razne da bi držali vlagu duhana na 16%-do 18% dok ovaj American prizveden prema indijanskoj tradiciji podsjeća samo krupnije rezan na šire niti više na našu domaću tzv.škiju ali onu prvoklasnu kakvu nećeš naći svugdje za kupiti koja ne sadrži one peteljke i žila sjeckane kao što prodaju u cigaretama .Joint s ovim gori totalno pravilno i ne `kolje` po plućima nimalo .

Imaš i službene stranice ovih ukucaj samo American Spirit u Google i sve će ti linkove dati . Samo što više ne možeš tamo pročitati kao na kesicama od prije dvije godine ove priče da ostali proizvođači stavljaju aditive koje sam ja naveo s kesice koju sam kupio u Amsterdamu prije skoro dvije godine.Ostali proizvođači već davno 2001 su bili popizdili na njih što stavljaju te podatke i hvale svoj duhan bez aditiva ,a danas više ne mogu to pisati čak su pod pritiskom ostale duhanske industrije morali napisati da to što njihov duhan ne sadrži aditive ne znači da je nije štetan.

Evo još jedan link sa Australskog vutra foruma: I neke stvari da pročitaš o duhanu kako divno upija radioaktivne Olovo 210 i Polonij 210 koji nastaju raspadanjem Radija(Radijuma) 226 koji se nalazi Fosfatnim gnojivoma koje zakon u Americi propisuje objavljeno od Public service by the University of Massachusetts at Amherst Cannabis Reform Coalition .
Kod:
https://cannabis.community.forums.ozstoners.com/index.php?showtopic=14351&hl=Polonium
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
A gdje samo nađe ti Dirty Deeds ovu Ivonu molim te ,pa prema ovoj izgleda da se cjeli svijet protiv Srba ova je pukla totalno ,evo samo jedan citat iz njezinog teksta sa

http://www.vidovdan.org/article678.html


Za inteligentne ljude širom sveta, Slobodan Milošević je bio hrabar i požrtvovani borac protiv ovog zla. Baš kao što su to bili Linkoln, gen. Džekson, Kenedi, kao što je to decenijama Fidel Kastro, Sadam Husein, a danas Lukašenko i najpopularniji Ugo Čavez iz Venecuele, koga CIA želi da ukloni po svaku cenu.
Ma jebo joj Slobodan Milošević mamu u dupe eto toliko od mene za nju. Nemam ništa više za reći Istina jedosta stvari koje je napisala ,samo ovo joj je teško sranje.
Činjenica je da ima tih urota i puno stvari koje je napisala na par ovih svojih sajtova gdje piše samo ovim je pala u govna preko grla što se mene tiče .

Što se mene tiče sve su to ista govna bilo koji predsjdnik i Tito i Tuđman i Slobo i Alija svi su oni govna manipulatorska.Upravljaju naivnim narodom kako je u njihovom interesu.

Znaš šta mrzim politiku ali kad sam ovo vidio nisam mogao da ne napišem ovo i gotovo.Ivona Živković neka puši cigarete i dalje i neka se liječi duhanom tugu za Miloševićem a ja ću da duvam samo dobru vutru i to na vaporizer i uz pivo da slavim smrt svakog idiota koji ima ikakve veze sa ovim daljinskim upravljačima među kojima je i Slobo bio.

Svi su oni obična govna jedan drugome lizali su dupe i Slobo i Tuđman i Alija pravili ugovore kako će potpomognuti još od ovih izvana jer im je naravno bio interes da zavade pa vladaju ,da razjebu sve ,a Kučan se izvukao ko tihi prdež iz guzice. I sad smrdi po Evropi.

Kao ,kaže ona u ovome tekstu gore na vidovdanu, Slobo je u Haagu htio da raskrinka ove svjetske lopove koji su pravili ratove ovdje kod nas i po Srbiji i Kosovu,a on je kao bio mirotvorac ,ma je skupa s Tuđmanom i Alijom i ostaom gamadi,pa su ga onda ovi ubili da ne bi u Haagu stigao iznijeti svoje mišljenje .Došlo mu 5 do 12 guzici pa se onda sjetio da raskrinkava neke planove i urote . Pa zašto se nije s bratom Tuđmanom i Kučanom u miru razišao kad mu nije bilo do ratovanja ,jebo joj on mater u dupe.I sere kao da Milošević nije hto napraviti veliku Srbiju.Stavlja to pod navodnike :
Ivona Živković za Vidovdan

Nekoliko stotina miliona dolara sakupljenih za “oslobodioce” od “Miloševićeve velike Srbije” išao je iz arapskih zemalja i sa dalekog istoka, preko Vašingtona na Balkan.
Kao nije imao namjere da mu je pošlo za rukom stvarati Veliku Srbiju i ako se zna da je javno izjavljivao i on i Šešelj i srao o granicama nekim nigdje veze s pameti.
E sad ima prave granice još da mu se Kosovo i Vojvodina odvoje nema napravi oje pravu stvar Srbija ko prije 100 i više godina .Koji je to idiot a još je veći svaki Srbin ili Srpkinja kao ova Ivona koja tvrdi da je on heroj .

Idioti su napravili sranje teško zavadili narod ljudi izginuli za ***** ,a kad ovima odozgo bude možda nekad interes da ovo sve opet spoje spojit će vrlo lako kako njima odgovara,u biti rade na tome da nas uvuku u Europu sve ovake sjebane pa da mogu rade od nas šta hoće.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Nisam uopce skuzio sta zenska jos pise a stvarno mi se sad neda citati takve gluposti.

Izabro sam los sajt da prikaze sto zelim reci.

Ali takvih sajtova koji brane duhan stvarno puno.To ne prolazi,isto tako u široj javnosti ne prolaze izjave poput one da trava cisti pluca.
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Ne čisti pušenjem ,ali pravilno primjenjeno dobra je za one koji npr. imaju astmu jer širi dišne puteve.Naravno neće u to šira javnost nikad vjerovati jer s TV nonstop zasipaju lažima.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
E baš to......sve o ljekovitosti i uvjeravanju da je bolja od duhana i alkohola ne prolazi.
Ali zato može proci........isto ko alkohol samo ti bude ljepse.

I najjednostavnije,puno ljudi se slaže s ovim i to je nacin kako odjebati sve zabrane-Boli me ***** ko pljuga,ko zeli nek puši koliko hoce,zašto bi nam zabranili da se trujemo ako se oni jednako tako truju duhanom i alkoholom.SLOBODA IZBORA za pojedinca,a ako prolaze stvari sa ljekovitošcu i slicno onda je to uvjeravanje cjele javnosti i napad na tradiciju u kojoj ima puno rakije i duvana ali nema marihuane.