Zbog Jointa na robiju!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Vlast jednostavno neæe shvatiti. Bit æe sve više i više ljudi koj æe konzumirati marihuanu, nitko, niti sam bog nemože sprijeèiti èovjeka da radi što hoæe, istina se širi neovisno o bilokome. Ma neka se za jedan joint dobije i doživotan zatvor, jedino što æe postiæi je da ljudi neæe konzumirati marihuanu u javnosti nego u svojim domovima. Sve bu dobro dok policija nebu dobila ovlasti da ulazi u privatne stanove po svojoj volji.
Ovo je samodestruktivna politika, time zapravo mlade još više poticaju na konzumiranje teških droga jer im govore da je marihuana i heroin isto.
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Ma ovo je sve lude, ne cudim se uopæe shto ce doci kraj svijeta...

Ne shvacam shto oni imaju protiv cannabisa, shta, jeli to mozda nekoga ubilo, jel netko bio napusen pa je poubijao 20 ljudi, ne vidim niti jedan jedini razlog zbog cega je ta biljka ilegalna, stvarno nemam pojma, ovi politicari i ostali idioti stvarno ne misle logicno, halo??? gdje je logicni razlog zbog cega je marihuana ilegalna????
Jeli itko moze navesti jedan jedini razlog zbog cega???

Mozda zbog ogromnih tvornica cigareta koji u cigarete stavljaju secer da navuku tinejdzere????

www.24sata.hr
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ma p..ka im m..rina,svi ti vlastodršci su na težem dopu i od njega i zaraðuju pa su našli nas zajebavat za travu! :evil: :evil: :evil: :evil:
Pa kaj rade te budale,stvarno mi više nije jasno..za jednu ðokaru u buksaru..pa proklet bio i taj svijet u kojem živim!!! :evil:
Susjedi moji dragi,što istoèni,što sjeverni i južni...kupujem vikendicu gdje ima povoljno i selim se iz ove fuckin države na miru gajit biljèice u svojoj bašti...! :twisted: :arrow: :wink:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ništa ljudi, koliko èujem ovaj zakon je stupio na snagu, minimalna kazna za joint je tri godine. Neznam, pun sam gnjeva, vrijem u sebi, mislim da æu uskoro napraviti glupost...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Barem znamo za koga treba glasati na sljedeæim izborima, za glavnu konkurenciju vladajuæe stranke, èiji je predsjednik i sam izjavio da je probao marihuanu !!!
 
21.09.2006
0
0
0
Danas sam i ja citao o tome i bas sam hteo postaviti topic... :eek:_ne:

To je strasno.LJudi koji su taj zakon predlozili i usvojili su najgori olosh :tuki:
Svi se oni drogiraju mnogo tezim(skupljim)drogama a ovako prikrivaju svoju zavisnost od istih...

Nadam se da kod nece niko nece pokusati nesto slicno :cry:
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
Kao prvo nemojte podljegati senzacionalizmu nije baš sve onako kako piše. Ipak sudci odreðuju kazne i zato i postoji raspon. Ali kako je svejedno je zakon kriminalan.

I dobro je reako Sakoman danas na tv-u. Pošto je borba protiv droga kako na represivnom tako na terapisko-prevencijskom polju potpuno podbacila i nije dala nikakve rezultate ovime se samo želi stvoriti privid djelovanja i ozbiljnog angažmana bez da se uopæe razmišlja o efektima takve odluke.

Javnost boli k***c za 1 joint ili kilu koke, javnost ne kuži razliku. Zato su nam i poklonili ovakav zakon.

Pa dok svi ne sjednemo sa bakicama, roditeljima i ostalima i dok im ne objasnimo neke stvari i dalje æemo dobivati ovakve zakone.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ma pederima æe se to sve odbiti o glavu...vidjet æemo nagodinu ko æe za koga glasati! :twisted:
Èisto skupljanje bodova za izbore...ono,RECITE NE DROGI!
:x
Kako æe pastiiiiii...inaèe nisam politièki aktivan i prezirem svo to sranje,ali crveni su mi sada postali draži!hahaaaha :wink: 8)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Tihojla je napisao(la):
Kao prvo nemojte podljegati senzacionalizmu nije baš sve onako kako piše. Ipak sudci odreðuju kazne i zato i postoji raspon.

"Tako visoka minimalna kazna zapravo sucima umanje moguænost izricanja blaže kazne (npr. uvjetne ili kazne upuæivanja osuðenika na rehabilitaciju), a otvara im prostor da èovjeka koji ima joint strpaju iza rešetaka na tri godine."
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Weedran je napisao(la):
Barem znamo za koga treba glasati na sljedeæim izborima, za glavnu konkurenciju vladajuæe stranke, èiji je predsjednik i sam izjavio da je probao marihuanu !!!

Upravo tako a ne ovim konzervativnim manijacima, jebem ih, Jeli, jeli itko našao iti jedan jebeni razlog zasto bi trebalo travu zabraniti, dok su jebeno vino proglasili kao hranu.

Btw u Hrvatskoj Povijesnici sam slucajno na drugoj stranici knjige nasao kako su hrvati kad asu dosli tek na ovaj prostor iz Irana uz pšenicu i raž uzgajali Konoplju, pogledajte ako je imate, a sada ova konzervativna stoka loæe, onaj šeks sa onim crvenim nosom jeba mu bog mater, i sina si je ubio!!!
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
MA DAJ PA OVO JE BOLESNO!
od 3 do 15 godina zatvora zbog jednoj jointa?!
Pa šta sam ja ubio èovjeka..silovo dijete?!
PA JEL SU SADA LJUDI KOJI PUŠE MARIHUANU ISTI KAO I UBOJICE?!

PA JEBEM TI OVU DRŽAVU!
TO JE KADA IMAMO SAMO KRETENE NA VLASTI!

joj što èekam da odem iz nje!

uf al me ovo razbijesnilo!!
jebem im majku! :evil: :evil: :twisted: :twisted: :x
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Treba medije potaknuti da vise pisu o dobrobiti marihuane, najbolje 24 sata, cini mi se da su oni najvise za legalizaciju marihuane neka im netko napise mail o ovom sajtu, pa ce valjda nesta kopirat sa glavne stranice, neshto moramo uciniti inace ce ovako uvijek biti, daj pokrenite se vishe :) :)
 
18.07.2006
41
1
0
@Ras Tafari
Ne mogu novine pisat o dobrobiti marihuane jer ce ih odmah optuzit za promidzbu marihuane. Iskon je jedanput imao neki clanak s takvom tematikom pa skoro nisu najeb... Sto se tice 24 sata, cini mi se da oni stvarno jesu "na nasoj strani", jer je i njihov urednik u jednoj TV emisiji izjavio: "Za mene trava nije droga." Ali nazalost hebe ih cenzura :(
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38