Zdravlje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

embrlajzer

Aktivan Član
29.10.2004
119
3
0
39
www.labrnja.tk
Pa, ima navoda da poveæava rizik od raka - ne zaboravimo da je Bob Marley umro od raka, što bi moglo da ide u prilog ovoj tvrdnji (a druga "urbana" legenda kaze da se Bob overdozirao gandzom... :roll:).
Takoðe postoje nedokazane tvrdnje da THC uništava moždane æelije, no kako su to fino objasnili na Erowid-u - èovjek ima nekoliko milijardi moždanih æelija koje svakodnevno masovno umiru. Kad bi jedan džoint uništio 1000 æelija, koliko li bi onda džoinata morali da ispušimo da bi uništili cijelu moždanu masu - izraèunajte sami. :)
Alkohol pouzdano uništava æelije centralnog nervnog sistem, kao i jetre - a legalan je! No o tome bi trebao poseban topic. :)
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Mislim da svi znamo da je Bob Marley umro od raka koze koji je dobio igrajuci fudbal. Mogao se izleciti (amputirati palac na nozi), ali raste ne veruju u odsecanje delova tela, kose, ...

IRIE ITES!!!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Znate li da je tip zatocen u vrhovima himalaja da bih prezivjeo izjeo pola svoje ruke?

Koristio je mali svicarski nozic i rezao dio po dio polu smrznute ruke i to mu je dalo dovoljno vremena i snage da prezivi dok spasioci nisu dosli.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Nebi se baš pentro po Himaliji(VOLIM SEBE)-ma ali je vrlo zabavno svake tolko pogledati ŠTA I KOLKO MOŽE DA IZDRŽI MOJE TELO A KOLKO MOŽE DA FURAŠSAMO SA GLAVOM.(veruj da bi te iznanadilo šta sve možeš)

Zabavno i zdravo se neki put igrati sa svojim slabostima.

IGRA-1
NA�I MALO STRMIJE BRDO, ustani rano ili nemoj ni spavati ako je bilo ruženje prošle noèi.(od straha èeš se i onako u trenutku skulirati)
Popni sa na vrh brda pogledaj dole i reci sebi BUDALO KUD ÈEŠ.
Spustise i daj si duška(ne koèi previše nije onda zabavno a i pašèeš prije)
Obavezno urlièi,plaèi,smej se.... samo nemoj da zadržavaš ni UM a ni zrak.
pao si ako nisi baš slomljen opet gore( na bike) i dalje.Posekotine,modrice i bolovi ne spadaju pod-SLOMLJEN
Stigo si slomljen ali zadovoljan ko malo dete.O osobnim oseèajima svak za sebe.
( I ako èeš morati po gips nije ništa loše ISKORISTI TIH NEKOLIKO DANA OPET ZA SEBE A MOGO BI I DA PROÈITAŠKOJU KNJIGU)
IGRA JE ZAVRŠENA ZA DANAS SATI JE 7,30am i tek poèinješ nov i lep dan.A o "osobnom radu" neèu ni da govorim.
Ne znam njihov osobni razlog zašto se oni pentraju po tim brdima ali valjda si mogo da shvatiš zbog èega ja èinim "sliène" ali ne toliko exremne "lepe i koristne budaloštinje"

Zaboravijo sam da kažem da to radi sam inaèe ne možeš da budeš 100% sa sobom.
Lepe naše devojke vi ne èinite to-OSTANITE NAM LEPE I CELE.(za vas priporuèujemo) mali maraton (prvo 10km a dogodine 21 )DO 11-12km koristi telo a onda kad ne možeš više onda preklopi na UM("bistru glavicu")i što bih rekli stariji ljudi "GRIZI".

pozdrav
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Kobaja je napisao(la):
Mislim da svi znamo da je Bob Marley umro od raka koze koji je dobio igrajuci fudbal. Mogao se izleciti (amputirati palac na nozi), ali raste ne veruju u odsecanje delova tela, kose, ...

IRIE ITES!!!

Èovjek kao Rastafarijanac nije htjeo na kemoterapiju al je nakraju, kad je bilo kasno, ipak krenuo.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Napušen sam išao na tjelesni na faxu...idem na atletiku...
I tako se ja juèe napušio, zapalio sam, èito, zapisivo i bilježio, i došlo vrijeme da idem na trèanje. A vutra bolest, zapališ pljugu pere 6 sati, oèi koma... I odem ja na bas, dolazim na stadion u Rijeku i krenem trèat. Društvena je dezinformacija odnos Istine i Prikaza, pogotovo putem medicine koja služi kao ljudima, ovisnima o medicini, kao najviši sud potvrde neupitnosti dokaza. 3,2 km sam napušen ko majka pretrèo u mom vlastitom rekordu do sada, 15 minuta, i to veæinu u komadu. Trèao sam skoro šprintom i nisam osjeæao nikakav umor, za vrijeme ili nakon fizièkog optereæenja. I sad nek mi netko kaže da je fizièki iskljuèivo cannabis droga degradacije... Ako moje tijelo kao pušaèu propada, kako onda da takve fizièke napore osoba pod utjecajem cannabisa može postiæ. 3,5 godina pušimo i 3,5 godina napušeni dnevno preðemo 5-10 km, bilo hodom bilo trèanjem.

Laž, laž, laž...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Kobaja je napisao(la):
U pravu si za Marley-a. Ne znam da li je krenuo na hemoterapiju ali je hteo... no bejashe kasno

Krenuo je èovjek...al eto, prekasno.

Što se tièe antikancerogenosti i cannabisa...sad se dokazuje putem velikog broja novih istraživanja, kako æe se cannabis u buduænosti koristit protiv raka. Pokazat æe se uskoro koliki je velik potencijal ove biljke.
 
28.09.2006
3
3
0
42
Pušim marihuanu deset godina iz gušta, a pet godina unatrag sa lijeènièkom preporukom za teške menstrualne tegobe (grèeve). Niti jedan voltaren, brufen, neofen, ibuprofen, nalgesin i gomila inih lijekova i analgetika nikada nije ublažila bolove kao jedan joint. LEGALIZE! :banana_rasta:
 
28.09.2006
3
3
0
42
Pitanje legalizacije postavljeno biti NEÆE :fala_fala: jer se moramo uvlaèit EU u ***** :mrdam_guzom: i nedajbože da napravimo nešto što se njima ne sviða :banana_sex:

Inaèe, moj frend MaCa imao je jednom upušen izljev genijalnosti: trebamo legalizirati kocku, prostituciju i marijuanu, dat EU srednji prst i naoružat se do zuba pa svima ***** kevu. Samo moramo prije toga napravit puè :jashe_konja:
 
07.09.2006
13
1
3
44
djevojka od bronce je napisao(la):
Pušim marihuanu deset godina iz gušta, a pet godina unatrag sa lijeènièkom preporukom za teške menstrualne tegobe (grèeve). Niti jedan voltaren, brufen, neofen, ibuprofen, nalgesin i gomila inih lijekova i analgetika nikada nije ublažila bolove kao jedan joint. LEGALIZE! :banana_rasta:

na trenutak sam pomislio da te znam :) isto moja prijateljica posle porodjaja (imala neke komplikacije) i sada iste simptome ko i ti cak i ublazava bolove na isti nacin