Zdravo Drugari

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.11.2017
48
37
18
Gram Turizlo
127.0.0.1
ovdje young stoner, odlican je forum, i odlučio sam da batalim ove ulične dilere i da growam sam sebi biljku, eh ovako imam viku koju niko ne posjecuje i odlucio sam da bi tamo mogao sijati. Eh lose je to sto mi je ova ideja pala napamet sad

Posto ce sad zima i temperature ce bit niske, kako da zagrijem biljke na ambient od 15-20 celzijusa?
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Krades struju i jos bi growao tamo. :crazyd:

Nema low budget sto se tice potrosnje struje. Grijalica ti trosi minimum 500 watta, a racunaj i sa vise, svjetlo od 250 do 600 watta ovisno koliki ce box biti.

Ako ti netko skuzi da krades struju i prijavi te onda si nayebo i za kradju struje i za biljke.
 
23.11.2017
48
37
18
Gram Turizlo
127.0.0.1
Cekaj ti proljece, a do tad citaj

a je izgleda da ce tako biti :p

Krades struju i jos bi growao tamo. :crazyd:

Nema low budget sto se tice potrosnje struje. Grijalica ti trosi minimum 500 watta, a racunaj i sa vise, svjetlo od 250 do 600 watta ovisno koliki ce box biti.

Ako ti netko skuzi da krades struju i prijavi te onda si nayebo i za kradju struje i za biljke.

a da to je sjebana situacija izgleda da cu morat cekat proljece hehe :D
 
23.11.2017
48
37
18
Gram Turizlo
127.0.0.1

Nikola Vutraš

Aktivan Član
02.12.2016
159
503
63
Za led svjetlo ti nisam kompetentan ali znam da ne grije. Cfl ti grije ne jako ali grije ali kad ih imas vise 2-3 ne griju. U kakvom prostoru ces instalirati box (grijanom, ne grijanom, na otvorenom, u podrumu) Pitam te to jer ako je prostor grijan onda nemas frke previse, kad ti je rasvjeta ugasena primaknes ga radijatoru, pokrijes dekama itd. A ako prostor nije grijan a zima kuca na vrata onda će to ići puno puno teže. I imaš opciju da staviš sijalicu ispod glinene vaze, ili više sijalica ispod više glinenih vaza to sam i ja radio. Ali ni to neće pomoći ako je boks izložen baš vanjskoj hladnoći. Samo nemoj koristiti one grijalice ventilator jer je meni to za par minuta spalilo biljku.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri