Zdravo ljudi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.08.2015
4
3
3
28
Pozdrav ljudi dolazim iz jednoga maloga mjesta po nazivu Gacko(Istocna Hercegovina) pratio sam odavno vas sajt pa se odlucih i da se uclanim :) . Imam 19 godina zavrsio srednju skolu ove godine upisao se i fakultet(hemija). Bavim se fudbalom od svoje 6 godine, a travu sam prvi put probao prije 4 godine. i od tada pusim nekad manje vise zavisi kako se ima kesa i koliko ima trave uopste za nabaviti.Prije svega trava mi je mnogo pomogla iz razloga raznih neugodnih situacija koje su se desavale u porodici pomogla mi je da prebrodim neke neugodne trenutke da shvatim sustinu i smatram da nema boljeg dara sa neba od trave. Na sajt sam se uclanio iz razloga da bih procitao iskustva i razne prijedloge i vodice o uzgoju marihuane jer sam planirao sledece godine da krenem sa sa sadnjom sa drugaricom sa kojom sam i krenuo da duvam i stalno smo o tome razmisljali a sad to treba pokusati pretvoriti u praksu a prije toga mnogo teorije. A do tada slijedi priprema svakodnevno pracenje foruma i misljenja drugih clanova i naravno dan ne moze proci bez fantasticnog vutra radija :) Lijep pozdrav jos jednom svim clanoviama i svima vam zelim svako dobro :)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
hahaha.. opa :clap:::D slazem se.. nismo dobre u odredenim situacijama.. nije bezveze to sta je u narko kartelima to pravilo.. no womens allowed :lol: