Zdravo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.02.2017
4
4
3
34
Zdravo zdravo, guglao sam i naśao vas. Par mjeseca redovno citam i pratim ovaj forum, sad sam reśio da se registrujem. Makedonac sam mozda ne pricam najbolje vas jezik, oprostite. Inace zivim u Hamburgu, ovde je vutra moze se reci skupa ali je uglavnom dobra. Nemam neko vutra druśtvo ovde, uvek sam rolam. Ako ima neko iz HH i fali mu druśtvo ko i meni neka se javi, stay high
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
dobrodosao i ne brini za jezik, prakticno nemas greske u tekstu tako da se razumemo 100%. jel planiras neki samostalan uzgoj u skorije vreme
 
02.02.2017
4
4
3
34
Hvala vam
Ja bih voleo ali mi uslovi nikako ne dozvoljavaju, strogo je zabranjeno u Njemacku i Makedoniju, lako je vama u Hrvatsku. Ili mozda postoji koja finta da se uradi neśto sitno kod kuce? Nisam citao nista o vezi uzgoja, nemam blage veze.
 
02.04.2015
61
81
18
Pozdrav, herzlich willkommen! :) Malo pomalo kad se stekne iskustvo, znanje i sigurnost pa onda.. Ne dopusti da ti uskraćuju tvoje ljudsko pravo! Kako kaže power, bez trtljanja okolo drugima i ako si oprezan, imaš normalne apetite šanse su vrlo male da se nešto dogodi jer male ribe nisu u fokusu organa vlasti. Sretno :gled: :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: salvatoregiuliano