Zdravstvene dobrobiti koje mi je Ona priustila

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
DEDE je napisao(la):
Pozz

Mozes napraviti experiment.
Mi smo napravili tako da smo merili sa aparatom za merenje pritiska i zapanjujuce veliki.
Pre pusenja normalan a posle skocio i to dosta ( nebi da pisem jer se nesecam tacno sada brojke al bila je velika ).
A probaj isto sa obicnom cigarom. Nama je isto bio povecan ne toliko al priblizno.

E danas ako nezaboravim ima da napravim ponovo proveru.

ja kolko sam citao znam da snizava krvni pritisak
e sada ako se tebi povisava neznam to
jel moguce da sativa povecava a idnica da snizuje???
i ulje isto znam da snizava citao pubno toga
ako si u mogucnosti onda izmeri i obavesti ali isto jel sativa ili indica si koristio pozzz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
uglavnom...

"Physiological Effects of Marijuana: The active ingredient in marijuana is THC. That's short for delta-9-tetrahydrocannabinol. THC is rapidly absorbed after smoking pot. Within minutes, THC and the other substances in marijuana smoke cause short-term medical effects.
Signs of using marijuana include: rapid heart rate, increased blood pressure, increased rate of breathing, red eyes, dry mouth, increased appetite, or "the munchies", slowed reaction time
"

"Within a few minutes after smoking marijuana, the heart begins beating more rapidly and the blood pressure drops. Marijuana can cause the heart beat to increase by 20 to 50 beats per minute, and can increase even more if other drugs are used at the same time."

edit:
http://norml.org/library/health-reports/item/norml-s-marijuana-health-mythology#15
. . .
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Nazalos nista od experimenta aparat za merenje pritiska stalno izbacuje err 2.

Toliko sam ga koristio da se od stojanja pokvario ;))))))

A seed je dao odgovor, mozda neko kome je ispravan da isproba.
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Hvala svima koji su odgovorili, nisam sad u mogucnosti da uradim taj eksperiment jer se kevin merac za pritisak pokvario, uglavnom powerseed tvoj tekst je objasnio sve :icon_smile:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
023FACA je napisao(la):
Hvala svima koji su odgovorili, nisam sad u mogucnosti da uradim taj eksperiment jer se kevin merac za pritisak pokvario, uglavnom powerseed tvoj tekst je objasnio sve :icon_smile:

hehe, pa hije bas moj tekst, samo sa prosledio informacije u originalu, al' ok, super ako je nekom koristilo, peace
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
kako je meni pomogla ? Pa od kad znam za sebe me boli glava i imam pritisak u glavi pusenjem me ne boli glava a sljedeci dan mi se bol smanji..
Prije dvije godina me zeludac poceo mucit kronicni gastritis, bolovi , povracao sam stalno nikakave tablete nisu pomagale osim cannabisa :)
Prije sam imo probleme sa zivcima nisam se mogo konotrolirat sad jednostavno nisam vise napet i zivcan.. i pomoglo bi je sa nesanicom nisam mogao zaspat prije 6 sati ujutro nikad sad se to promijenilo..eto tolko od mene
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Baš čitam ovu temu, i gledam kako je mnogima marihuana pomogla, te itekako mi je drago.
Ispričao bi svoju priču ako neko ima volje citat super. Dakle, računam da sam onako ozbiljnije poča duvat prije 3 godine aproximativno. 2 srednje negddje prije sam bija proba i to ali, nista da nastavim. Prava sezona je počela u 3 srednje. I to je bilo nevjerojatno u školi. Ocjene, najbolje u razredu. I to iz predmeta matematika, fizika, elektrotehnika. Pohvale sa svih strana kako sam postao bolji. Bilo je sve to lijepo. Inače, imao sam neki oblik glavobolje, te svaki ponedjeljak, mene cijeli dan boli glava. Nedijelja navečer, zapalim, nema boli. Ni blizu. Do prije mjesec dana sam imao jednu duugu stanku, nekih godinu i par mjeseci. Najvažnija stvar gdje mi pomaže je faks i psiha. Studiram fiziku. Inace, oduvijek sam fasciniran prirodnim pojavama, i svem sličnom, ono što se kaže "pirodni prirodnjak". Imam velik problem s koncentracijom. Nemoguća misija. Nisam mogao sjediti 5 minuta na mjestu. Užas. Moram se vrtiti zvjerkati naokolo i sve. Učiti ? No way. ALI, otkad sam počea konzumirati, uvelike mi tu pomaže, sa strašću vježbam mat. fiz. i sl. Mogu čak i sat - sat ipo sjediti i raditi nešto konkretno. Naravno, pomogla mi je i u segmentu pisanja. Inace volim pisati, pjesme, priče, štogod. Nevjerojatno mi rasplamsa maštu, inače sam dosta maštovit, ali kad zapalim, pustim neku eksperimentalnu, futurističnu muziku, to je neopisivo gdje sve odem. I da vjerojatno najvaznija stvar. Depresija. Zadnjih godinu i pol, borim se s istom. Ne samo depresijom, vec i samodestruktivnim ekscesima, anksioznošću itd. Od prvog dana kad sam nedavno počeo konzumirati, pomoglo je itekako. I dalje imam problema s istom, ali nije tako tesko kao prije. Malo me i dalje nesanica muci, zadnjih tjedan dana spavao sam možda 10 sati. Ali i to se nazire kraju. Baš divan osjećaj mirnoće, nisam impulzivan kao nekoć, doslovno maksimalana ravnoteža života. Hvala na citanju. Mozda sam nesto zaboravio, al to jer me malo trisnija dim pa ... I da, moram naglasiti ovo, inače imam itekako jako pamćenje, a s travom ga n gubim, dapače, uz pojačana osjetila svih tipova, više se koncentriram na detalje. Pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: narcis

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Mišljenja sam da nemože odmoći korištenje na bilo koji naćin ali za sve jaće tegobe i kronićne probleme vjerujem da ništa bez "ulja" drage nam :maryjane: pa možda i samo preventivno korištenje dalo bi pozitivne rezultate ili nebi bilo zdravstvenih problema uopće.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
peskafondo_420 je napisao(la):
Je li pomaze kod gripe i prehlade? Znaci kad dobijes osjecaj da te gripa pomalo uzima,je li pomogne đoks?

Naravno samo moras tacno u 05.35 da ga zapalis i do 05.45 nema vise gripe i prehlade.
 

peskafondo_420

Aktivan Član
06.02.2012
58
4
0
39
DEDE, DEDE vrag je u tebi :icon_evil:

Evo da javim da sam cim me pocela gripa uzimat,srolao sam jednog preventivnog đoku, odmah mi je smirilo stanje,kicma me vise nije boljela,bolje sam se osjecao,sad je evo opet , putana!
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
peskafondo_420 je napisao(la):
DEDE, DEDE vrag je u tebi :icon_evil:

Evo da javim da sam cim me pocela gripa uzimat,srolao sam jednog preventivnog đoku, odmah mi je smirilo stanje,kicma me vise nije boljela,bolje sam se osjecao,sad je evo opet , putana!

Drago mi je da ti je pomoglo.
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
primjer od jucer: budin se cilu noc obliven znoju, zedan, sve me boli izj*ban do daske. fibra 40, nedilja, neda mi se do dezurnih doktora itd itd...i ajde ja ti konacno negdi oko podne ostanen sam doma, zamotan, popusin, na pola đoksa nema boli vise nikakve, milina. popusim đoks izmirim fibru, kad ono pala na 37.5 :D. danas se budim nista, nema fibre, jos malo boli, roknem đoks i sve super :D

ima sam problema sa kronicnim migrenama otkad znam za sebe, sjeba sam kolino jednom prigodom, pija razne tablete koje ce mi "pomoc" sa tim faking koljenom, no naravno nista od njih, kronicne upale sinusa, pristice i akne i bia sam dosta nervozan. ali otkad sam pocea pustit, pogotovo na dnevnoj bazi nista vise. ali bas NISTA! nikako bolestan, zadnji put sam u doktorice bija prije nekih 2,2 ipo godine, nepamtim kad sam zadnji put popija tabletu. preporodila me. HVALA JOJ :D

Snoop Dogg Feat. Everlast & Willie Nelson - My Medicine - YouTube

jedna dobra :)
 
30.09.2012
5
0
0
35
Pusim je vec neki niz godina,pomogla mi je sto se tice smirenosti i nesanice.Jednostavno otkad je pusim osjecam se super :bananica
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.164
358
Sjemenkama vec godinama reguliram metabolizam, cim skuzim da se usporava, 5,6 sjemenki rjesava problem, a dim mi trenutno olaksava i bronhitis, suzbija kasalj.
 
06.10.2012
37
4
0
52
evo friske vijesti,vec par godina me muci gastritis.nisam isao na gastroskopiju al znam da je to jer ga ubijem sa cigaretama,kavom na prazan zeludac, pa je tu zderacina jake hrane....kad pocne bolit onda gastali,peptorani,controloc...i nekak ga smirim al u zadnje vrijeme stalno je tu cim zvaknem nesto jace.U zadnjih par dana liznuo(jako malo) sam ulje i u roku 15-ak minuta nema nikakvih bolova mada se ujutro vrati.neki dan smo nas 3 liznuli malo jace da se uvjerimo jel to ulje radi(sumnjali da smo nesto lose napravili) i lupalo je skoro 24 sata :icon_lol:.Evo vec dva dana jedem sve zivo i slatko i kasno navecer....nista nema ama bas nikakvih bolova.I jos nesto :shit2: mi je uredna svako jutro al bez oblika vec par godina.Svaki put kad sam liznuo ma nema bolje :kackepieksen: ko da je mestrovic klesao :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: narcis and Tanja
28.10.2012
17
2
0
49
Eh, lijecim PTSP, depresiju, aktivira me u radni mod... ma ne znam ni sam odakle bih poceo ni kako bih zavrsio, mnogo je toga, jednostavno mnogo... Povrh svega meni umjetniku je kao upaljac koji me ubaci uvjek u nove ideje i da mnogo kreativnosti. I finansija sam dobrih kesirao (naravno da je ideja dosla uz umjetnost da bude primjenjena).