Zdravstvene dobrobiti koje mi je Ona priustila

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Evo da i ja podjelim neko od iskustava sa vutrom pa vi procjenite. Zena mi ima velike krajnike i doktorica ju je savjetovala da bi ih bilo najbolje izvadit jer ima cesto gnojnu anginu (upalu krajnika) i bar jednom godisnje je bila kronicna upala. Cesto je sa stapicem za usi vadila taj gnoj sto se napravi, ma odvratno je bilo. I onda s vremenom kako sam ja poceo pusit vutru, pocela je i ona a do tad joj je to bila ono droga ko i sve ostale :eek: i u glavnom od kad konzumira vutru, nikako evo jos nije imala gnojnu anginu, ni najmanju upalu krajnika, a ide vec evo peta godina od kad je prvi put zapalila.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ja mogu sa sigurnoscu potvrditi da pomaze kod glavobolje. :)

Neko je ranije napisao nesto u vezi gripe...
Sjecam se jedne situacije prije par godina srozala me gripa taj dan,znaci poceli prvi simptomi (povisena temp. slabost citavog organizna itd)
To vece dosli drugari do mene da izadjemo u grad. Ja ni pomisliti nisam mogao da idem sa njima koliko mi je slabo bilo. Jedan od drugara mi kaze da bar izadjem sa njima van da ispusimo dzoju pa ce oni u grad a ja u krevet.
Nakon sto smo ispusili i malo stajali napolju ja im rekao da me sacekaju da se presvucem da idem sa njima u fazonu da se bolje osjecam. Znaci,dok sam se ja presvukao i izasao,slabost je sve vise nestajala,a temp. je ipak i dalje bila prisutna.
U gradu smo ispusili jos 2 dzointa. Kuci sam dosao prilicno napusen i cak sam vecerao (poznato je da opadne apetit u stanju gripe) i legao spavati. Sutradan sve bilo kao rukom odneseno.

Inace,mene gripa kad uvalja u krevet ne dizem se po par dana i kad me prodje oporavljam se jos toliko jer mi totalno oslabi i umori organizam.
Toliko za sad o mom iskustvu. Sjeticu se vec,bilo je jos nekih situacija pa cu napisati ovdje u temi.
:spliff:
 
03.02.2015
22
5
3
znaci ja sam zapalio prvi put prije godinu dana ,od zapalim 2-3 puta tjedno,i vutra mi je pomigla da se rjesim neke vrste sanjarenja,znaci kada sam legao u krevet jednostavno sam nesvjesno poceo vrtit glqvom i tako stalno od svoje 4 godine zivota,kad zapalim puno lakse zaspim i smireniji sam i neradim to vise,dosta cesto sam i govorio u snovima i sve je prestalo,takoder ta vrtnja glave mi je ostetila vrat i imo sam stalne bolove u vratu i sada nema niceg,zajsta dobra je kod poremecaja wnova,nikada niwam iso doktoru zbog vrtnje glavom jer oni sve ljece kemijom
 
05.11.2015
4
8
3
27
Potpuno dobra tema, Bozja bilja presveta Marihuana samo neka se dobro puši. Ja sam prosao svasta u svom zivotu, tuko se, radio doma sranja, razbijao, dok nisam probao presvetu Marihuanu, ona me spustila na zemlju, pusim 2 godine stalno travu, i sad kad vidim nekog da se siba ili dreci pijan, odma mi je klosar i brijac, i povlacim se, a prije...prije nema povlacenja bas sam bio klosar, i to sam tek sad vidio. Uglavnom, samo zelim reci da nam presveta Marihuana pomaze i u psihickim i fizickim tegobama, ja hvala Bogu sam oduvijek zdrav, pa mi za to nije trebala, ali znamo da je psihicka bolest gotovo jednako teska kao i fizicka ali imam prijatelja kojima je i fizicki pomogla.
 

imperator90

Aktivan Član
05.10.2016
187
283
63
23.04.2012 sam imao tesku prometnu nesrecu ostale mi samo ruke citave,imo sam 110kg a pao na 66 zdjelica na tri djela pukla kuk koljeno rebra kljucna kost trticna kicma pomaknuta oba stopala i ljeva ahilova tetiva...god dana provedeno u krevetu kb sestre milosrdnice te 6 mj utoplicama....nakon tog zivota di moras sa 23 god srat jest i pisat u krevet i tak godinu dana malo covjeka u psihu pukne i kad skuzi da nece moc vise trcat ovo ono...sopali su me tabletama protiv bolova i tabletama za podizanje raspolozenja jer sam posto suicidalan...a te dvije tablete rade kontra efekt...jedna dize druga opusta....spavo sam samo po sat dva vremena u komadu te se budio u znoju i vise nisam mogo spavat i samo sam bio nervozan....tada sam reko svojoj mami....." evo ti pare odi na kvart i donesi mi "vesele deteline" ljudi moji.....ja sam se oporavio u roku 7 dana,,,znaci bolova nema isto ko ni grceva spavam ko beba a o apetitu da ne pricam....
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
nemam neke bolesti kao vi ali neke sorte ne sve su pomogle kod zubobolje glavobolje i nesanice.depresija samo u drustvu tako da ne mogu nju pohvaliti za to
 
09.11.2016
73
105
33
37
..evo moja iskustva- jednom sam dosta jako povukao, neznam tocno sto bilo je od prijatelja, i potpuno sam se izgubio i nisam znao za sebe, jedva sam stajao na nogama i cvokotao ko da sam negdje gol i sibiru.
to mi se nije svidjelo ali to je bilo samo jednom i to oko 15-20 minuta.
medutim sve drugo imam pozitivna iskustva, ali povucem:spliff::banana_rasta: umjereno, znaci oprezno i umjereno.
i prvo sto uklanja i to uspjesno je depresija svake vrste. osjecam se veselo i zadovoljno i taj dan mi je nekako pozitivno ispunjen, svemir je na mojoj strani.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Jos dok sam isao u osnovnu skolu, skoro svaki drugi dan kada bih isao spavati ne bih mogao zaspati od neugodnih osjecaja prilikom izdisaja...kao da nemozes izdahnuti do kraja i onako plitko disanje i zviždanje u plucima. I tako nakon dosta muke u bolnici (klaicevoj u ZG-u) nakon svih mogucih spirometrija i testiranja dijagnosticirana mi je alergijska astma na grinje a uz to jos i razne druge alergije na korov peluda, maslacke, breze itd zbog kojih bi mi na proljece nos toliko bio izranjavan od kihanja i brisanja. Osim sto sam koristio sve one pumpice i diskove za astmu (flixotide, seretide, ventolin itd.) morao sam i dolaziti 3 puta tjedno na hiposenzibilizaciju (injekcije), a za pelud su mi pripisivali claritine i jos koje kakve tablete ali se nemogu sad sjetiti. Svi ti lijekovi gore navedeni mi nisu pomagali osim injekcija koje su te napadaje dosta prorijedile ali kad tad bi me opet copilo...doktori su na svakom pregledu probavali novu terapiju ali bezuspjesno. Cak mi je u vise navrata na pregledima bilo receno da niti slucajno ne pomisljam nikada u zivotu pusiti cigarete radi astme, a cak me pitala da li zelim da mi napise dozvolu da nemoram vjezbati tjelesni u skoli...ali ja sam oduvijek bio sportski tip i bavio se koje kakvim sportovima i za mene to nije dolazilo u obzir jer to volim i nisam bio kao neka djeca koja su izbjegavala tjelesni. Sve to je mene vec psihicki umorilo i prestao sam uzimati lijekove i skuzio da mi je zapravo ista situacija uzimao ih ili ne, a i naucio sam kontrolirati te napadaje...samo bih se opustio zatvorio oci i vjezbao pravilno disanje a napad bi nestao za 10-15 min. I tako ja krenuo u srednju i upoznao se sa dragom biljcicom...u pocetku sam samo pusio jel mi se svidjeo dobar osjecaj, stalno smijanje i zezancija. Ali kasnije nakon par godina pusenja sam primijetio da sam ja totalno zaboravio uopce na tu astmu i da nema napada vec tih par godina od kada pusim. I tako se bacio na istrazivanje raznih tekstova o marihuani i njenom uspijesnom lijecenju nekih bolesti. A u svoju teoriju sam se uvijerio kada sam u raznim tekstovima od razlicitih autora, među nabrojanim bolestima procitao da moze izlijeciti naravno i astmu! Od tada pusim svaki dan po neznam vise koliko jointova, a po novom jedem i maslac (0-24 high):rasta:i ne mislim nikada prestati!:banana_rasta: Da i zaboravio sam...ove godine me cak na proljece takoder zaobislo kihanje i problemi s nosom,a imao sam ih redovno svake godine 4. - 5.mj.
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Jednako tako sa sigurnoscu tvrdim da pomaze kod svih vrsta mucnina i povracanja...ne samo obicne mucnine vec i one uzrokovane virusima i bakterijama (viroza). Ne sjecam se kada sam zadnji puta povracao.:razvaljen::
 
Poslednja izmena:

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Ja imam brdo problema na koje mi trava sjeda odlično. :spliff:
Već je i član @imperator90 doživio nešto slično kako čitam njegov post.
2009 Nesreća teška polomio kičmu, preko noći od full normalnog čovjeka invalid.
Šok, doktori, ljekovi terapije. nesanica,bolovi,tlak, psiho problemi krenuli... i onda slučajno zapalim i sve pet, nee sve baš! ali i tek sam zapalio. Tu me zasvrbilo i krenuo malo studirati po netu, sjetio se svojih iskustava sa travom iz srednje. Naletio na ovaj forum i sve se stalo okretati nabolje. Ima problema, početnik u growanju,zakon ovo ono, ali uglavnom dok imam meni sve lakše i ide i bolje se osjećam, neke mi muke rješava skroz za neke pomaže samo, ne može sve izlječiti ali se da disati mnoogo bolje. Čim nemam vutre, Opet se počinju pojavljivati stari problemi. :objesen: