Zeitgeist .hr

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
A to je onaj 4 lika,tek sad vidim,šta ste stavili naslov zeitgeist?
kad sam vidio zeitgeist nisam ni gledo uopće,promjeni ime teme,više će ljudi gledat 100 posto....
Sretno na Maratonu kratkog filma....:costumed-smiley-027
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Neloše.
Iako ništa novo...sve već viđeno, odslušano i obrađeno, pa i na našem dragom forumu...:sun2:

Peace :hippy:
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
Sori sto tek sad replayam, nisam bio kraj kompa ovaj tjedan. Tek jucer po noci dosao doma.

Frula je napisao(la):
veoma dobro - kratko i jasno.. jesi to ti radio ili?

Nisam ja. Frend. Drago mi da ti se svidjelo.



choki123 je napisao(la):
A to je onaj 4 lika,tek sad vidim,šta ste stavili naslov zeitgeist?
kad sam vidio zeitgeist nisam ni gledo uopće,promjeni ime teme,više će ljudi gledat 100 posto....
Sretno na Maratonu kratkog filma....:costumed-smiley-027

Ma to sam ja zeznuo s naslovom. Reko ljudi ce najvise klikat ak stavim ono cem je najslicnije. Zajeb :)



EXARP je napisao(la):
Neloše.
Iako ništa novo...sve već viđeno, odslušano i obrađeno, pa i na našem dragom forumu...

Znam da nije nis novo. Al je sazeto i stavljeno na video. Na Vutri ima i postova i topica vezano za tu temu, al puno ljudi ne cita forum i neda im se odvajat puno vremena na takve stvari. Ovako u 10 minuta dobiju kratki presjek svega toga. Lakse ih je tako zainteresirat. I radi se o .hr, ne o us.



Drago mi je sto vidim da se ljudima film svidio. Hvala na podrsci i nadam se skoroj konkurenciji. Sto vise to bolje =)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
reci frendu da vidi logo od SOA
obavještajne agencije rh
opet sova sa jednom rečenicom ispod sove na latinskom
nešto tipa, znati, htjeti, moći, šutjeti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kLick

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
Reci cu mu, al ja ga bas i ne vidim. Jel dobar znak gledam? http://www.soa.hr/Files/images/galerija/4/m/_SOA-znak.jpg
http://www.soa.hr/hr/galerija/?galId=12


Inace, vezano za film cini mi se da ce se napravit i duza verzija. Unutra treba stavit puno stvari koje su izbacene ili nisu mogle bit stavljene u ovaj zbog duzine trajanja. Ipak je radjen za Maraton kratkog filma. Pa sve to fino povecat na pola sata-sat vremena, jos bolje povezat i usporedit... i onda emitirat jedne nedelje na HRT1, tocno prije Dnevnika :)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
nije to to
baš je sova u sredini
to sam negdje na cro-chemtrails spikao o tom. sad nemrem naći