Zeitgeist

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eo mogu se pohvaliti da sam malo proširio Zeitgeist okolo i u zadnje vrijeme nekako srećem više ljudi koje to zanima i tako veselim se širenju svijesti
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
za sve one koji slabije stoje sa engleskim neka pokusaju sa Semirom Osmanagicem, sajt je "alternativna historija" ili tako nesto... Slicno kao David Icke, Valerian, Tsarion itd.
Moje upozorenje ljudima bi bilo da paze da se ne upecaju na te stvari jer moze da se izludi od toga... I to je iluzija, samo sufisticirana iluzija...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Zeitgeist ce biti pusten u hali na Filozofskom faxu kroz mjesec-dva....frend od frenda uspio nafukat profesore bit ce projekcija i razgovor nakon....pre dobro...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
pripomognimo 2012. i promjeni svjesti :))))

sto vise se aktiviramo to prije ova lazna demokracija(prekrivena aristokracija) ce past..a kad padne..nadam se da cemo mi biti tu da joj se smijemo u lice...
 
11.03.2008
1
0
0
44
eto danas mi bilo malo dosadno na predavanju pa sam tak malo surfo po netu i kak sam pogledo zeitgeist nekih 5,6 puta upisah ja u google zeitgeist i doso do ovog foruma... zanimljivo mi je kaj sam na filozofskom , a travicu volim konzumirat... zanima me ova informacija da ce film bit pusten na faksu... jel se znaju neki tocni detalji... preporucio bi vam na youtubeu ILLUMINATI Bloodlines of power , ful dobri dokumentarci u 30 dijelova
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Pozdrav Sinke..
Dobro doso i hvala na prijedlogu.. prosurfas li forumom naic ces na mnoge slicne divote..
Fear is the mind killer.. zato tu nema straha:ridinghorse:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
dziba je napisao(la):
Moje upozorenje ljudima bi bilo da paze da se ne upecaju na te stvari jer moze da se izludi od toga... I to je iluzija, samo sufisticirana iluzija...

Ma stoji to, ali npr. u Zeitgeistu je odlično opisano porijeklo religija preko astroteologije. To je jedna od TAJNI koje se stolječima prenose tajno, inicijacijama...
Ali danas je, mashala, vrime objavljivanja tajni.
Samo šta ti reče Dziba, oprezno...lako se pukne od svih tih "teorija".
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Weedran je napisao(la):
Evo sad je prigodno malo za uskrs...
Za one koje zanima malo više o uskrsu...
http://www.youtube.com/watch?v=xeodG6ffdRo

Hmmm, još jedna javno objavljena "tajna" o tome da sve relihije iz istog izvora piju.
Na masonskom stupnju Viteza svoda Enoha, kandidatu je rečeno da se Vrhovno biće zove:
JAH-BULL-ON. To su, redom, Hebrejsko vrhovno božanstvo, pa Feničansko (čita se BALL) i nakraju Egipatsko.
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Znate li sta mi se dogadja sa zeitgeistom...
Mucim se natjerati nekoliko ljudi da ga pogledaju, ali oni nece ni da ciju..
Kazu da je glupost, a uopste ga i nisu pogledali..
Javno im odgovara sadasnje stanje manipulacije.

Nemoze svako da s enosi sa istinom, ili pa da razmislja o njome.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
pecko88 je napisao(la):
Nemoze svako da s enosi sa istinom, ili pa da razmislja o njome.
da

Nemoj nikoga nagovarati, nema smisla, ti samo ponudi, reci o čemu se radi, na drugima je da odluče što će misliti i učiniti.
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Weedran je napisao(la):
da

Nemoj nikoga nagovarati, nema smisla, ti samo ponudi, reci o čemu se radi, na drugima je da odluče što će misliti i učiniti.

Ali kako i da je za u buduce znam kako pristupiti takvih ljudima.
Prosto cu im reci samo da je film fenomenalan, ali necu im reci o cemu je rjec, nego cu ih ostaviti da sve to izgledaju i sami otkriju istinu bez moje sugestije.
Bit ce to pravi udarac u glavu..LOL :ludaci_lol:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
@ dodajblant i šš, da je zeitgeist patka to bi već odavno svugdje pisalo, ali ne piše, šuti se i ignorira svim snagama. Zeitgeist nije sad neko novo revolucionarno otkriće, ne, to je samo novija verzija dokumentarca u koji su pretočene sve one zaboravljene stare činjenice, ima još mnogo dokumentarci boljih i starijih od zeitgeista.

Sve informacije koje su iznesene MOGU SE PROVJERITI, tako da zato nemože biti patka, osim naravno nekih stvari koje su proizašle kao zaključci najviše na temu religije.
 
26.05.2008
1
0
0
33
ja san skinia film preko torenta kojeg sam nasa na stranici od zeitgeista, ali ni jedni titlovi koje stavim uz film ne valjaju...mislim budu prikazani al razlika u tajmingu je jedno 20 min tako da ne mogu tocno odredit(ovo mi se dogada sa vecinom filmova koje skinem)
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
thaar je napisao(la):
ja san skinia film preko torenta kojeg sam nasa na stranici od zeitgeista, ali ni jedni titlovi koje stavim uz film ne valjaju...mislim budu prikazani al razlika u tajmingu je jedno 20 min tako da ne mogu tocno odredit(ovo mi se dogada sa vecinom filmova koje skinem)

Imao sam i ja slicno iskustvo i na kraju sam shvatio da je neki pametnjakovic dodao svoje gledanje stvari na pocetku filma.
Posle sam probao i downlodao sa jos dve mesta i oba su filma bili kraci za nekih 16 min. koji na ovom prvom su bili ubaceni od ko zna ko.

Film mi se je svidjao mnogo ali nikako nisam mogao shvatiti zasto na pocetku ima takav odnos ka religije....jednostavno vredjanje...jos de je poceo psovati..

Nadam se da je ovo pomoglo..

Pozdrav :ludaci_lol: