Zelena Armija by Gandzoslav1987

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Ja bih cak mozda i pokusao da ih presadim, iskopas nove rupe negde, i kad bude prve prilike (kisna noc), budes mokar ali ih premestis, i nakon toga OPREZ 300%...
 
02.08.2013
93
159
33
36
To je vec akcija bas,one su po 2ipo metra,a nemam B-opciju,i ovo mi je bio 100% siguran pa vidis sta je ispalo,ma prezadovoljan bi bio i sa automaticima,probao sam jedan cvet Skunka jos pre 2nedelje i imalo je rada,sad su taman..videcu sta cu,nemam mnogo vremena,ako ovih dana nista ne uradim,kasnije ne idem tamo pa makar dim ne povuko!
 

Junky Blow

Aktivan Član
01.05.2015
82
298
53
36
capni autiće ovo ostavi i nepojavljuj se ljepo se zamaskiraj izmoli se i gas i poskidaj to i nepojavljuj se tamo više sretnoo :D
 

ganjarolerica

Naduvani Član
11.09.2014
253
1.054
143
30
na nebu
jooooooj jbt lebac jesi ti u losoj situaciji skroz brate :fuck::fuck: vidi nekako uleti oko 3-4 ujutro maskiran..makar autose odradi,al cuvaj se ljubi te brat..lijepo to ispitaj,ukljuci sva čula...koja steta da ovakvi hedovi zavrse u muriji...ja bi pokuso,al ja sam ja...opet ti kazem,cuvaj se
 
18.09.2014
136
96
43
lovcii debili to je prvo sta mi pada na pamet sigurno bi me vuklo da odem tamo ali mislim 90 posto sam siguran da nebi iso vise tamo barem do bozica sigurno .. hehe ... budi sretan sta si nekako slucajno sazno prije.... sretno sta god odlucis steta je ali bi veca steta bila da padnes
 
06.08.2015
288
229
43
35
kakav luđak.. jbt.. mene nervoza i briga love za tebe sta te neznam i ne vidim.. al navijam za podhvat ako se odlucis!!! sretno da uspijes ugrabit meda..
 

grow_man_

Aktivan Član
13.06.2012
82
13
8
42
jarane gadno...ko nije bio u slicnoj situaciji ne zna kako je to,sacekaj ti neko vrijeme prvo dok se ne smiris i ne razbistris misli,ako postoji realna sansa da to pokupis odi i pokupi,ako ne onda se zahvali Bogu sto si saznao na vrijeme
 
02.04.2015
84
109
33
zajebana situacija, ja bi cekao nevreme i samo automatike skinuo. a vidim da ih imas vise komada, nebi oni tu cekali zbog 3-4 biljke, sve je moguce da cekaju . stvarno ne znam sta da ti kazem..i ako ides obavezno nesto na glavu stavi... sam moras da odlucis jbna situacija. a za otiskine i dnk msm da je to kisa sve sprala
 
07.05.2015
52
77
18
34
Au brate, pitanje za milon dolara. Moj savet ako ti je zapelo da odes informisi se kad je smena izracunaj vreme koje je potrebno za rotaciju, to ti je verovatno izmedju 5 i 8 ujutru. Fantomka na glavu, obidji okolinu, udri i bezi kolko te noge nose... al najpametnije ti je da cekas sledecu sezonu. Sto rece neko ne znam te al sam pod tenzijom zbog tvoje situacije. Javi sta se dogadja tebra.
 

ming

Aktivan Član
16.09.2014
250
650
93
Jbg brate nije lako otici, a nije lako ni zaboraviti ih. Ako se odlučiš da ideš, bolje sačekaj neko vrijeme da prođe, i kad budeš išao, prvo obiđi koji krug oko sajta da osmotriš teren. Poznaješ sajt i teren oko njega, skontaj gdje bi se ti uštekao da trebaš nekog tu dočekati. I zaveži dobro patike.

Ili da se maskiraš u lovca, pa lafo došao da vidiš jesu li počupali "zlu" biljku.

Sretno ti bilo.
 
02.08.2013
93
159
33
36
Ljudi,sta da vam kazem.............."plave sise mogu da ga $epu,imam svoje masne hedove u dzepuu!" :mario:::skot:::ajnstajn::joint2::joint::D:D:banana_rasta:
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAA
Ljudi,hvala na ovolikoj podrsci!

Preksinoc sam bio ljudi,uff...kao u filmu,poskidao sam automatike,polomio kante,iseko Kush i Queen u korenu,nasao sam stek gde sam prenocio,otrimao grubo sve,i zbrisao...tu noc cu pamtiti ceo svoj zivot,cela ta akcija,idem sa fantomkom,sekiricom u ruci,ma ludilo,neka oluja blaga ali dovoljno da se za travom koju gazis okrenes!Umoran sam kao pas,odrzava me euforija,nisam spavao za 3dana 5h!:eek: Skunk #1 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Na sve to,ljudi...odem oko 19h danas po njih,spakujem sve to,jos treba da se suse ali morao sam da ih donesem blizu srca jer mi nije bas najprovereniji stek bio. Krenem kolima kuci,ustekam ganju i picim,posle 15minuta vozne,iza mene u daljini vidim auto koji mi blicka neprekidno,pa pusti samo dugacka,ispred mene mrkli mrak od puta,paranoja krece polako,iz mraka vidim u susret mi ide plava rotacija kao marica,pretice me crni pasat,sece me,i ispred mene se bocno prepreci,nailazi i kombi sa rotaljkom i on isto tako stoji u svojoj traci,nemam gde! Istrcavaju 2 lika,jedan mi se dere "STANI,STANI!" Prosao mi zivot u 5sekundi,ovaj kombi je bila hitna pomoc,a ova 2 lika iznose malog klinca u bezsvesnom stanju i nose ga u kola hitne...nadam se da je mali dobro,prekrstio sam se i pomolio za malog istog trenutka...sad cu da probam WW pa sutra da vidim gde sam !:spliff:
 
Poslednja izmena:
02.08.2013
93
159
33
36
Znas kako kazu,"ako hoces da pobedis,ne smes da izgubis!" :thumb: Meni je jos draze jer sam oslobodio deo ARMIJE. Pokupio sam autose,WW je dobro zahvatila budja ali sta je tu je,slikacu sutra.. Hvala bro'
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kimi89Srb
29.07.2015
49
44
18
Anchorage
Wow koja filmska priča. Ja mislim da sam bio na tvom mjestu da bi mi srce otkazalo. Što sve moramo prolaziti za malo satisfakcije i kvalitetnog dima. Dobro da si uspio automatike pobrati.
To ti je nagrada za pretrpljenu fizičku i duševnu bol. :)