Zelim zivjeti i trebam tvoju pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
Nisam kanio raditi thread koji se tice ovog mog problema, no obrisan mi je status update sa razlogom "Reason: Ne znam o kakvim donacijama se radi,ali ponuda i potražnja ilegalnih stvari kao što su sjemenke,cvjetovi i ulje kanabisa nije dopuštena." Pa da objasnim.....
Ne trazim sjemenke, ulje niti kanabis... Naime, osim sto se borim sa rijetkim metastatskim karcinomom, sada me tuce i navodno neizljezciva bleomicinska fibroza pluca. Za više informacija kliknite na link/sliku dolje...





Ukoliko je tema "neprikladna" my bad.. obrisite je... ne zicam drogu, molim sredstva za egzistenciju.
Tko je voljan i u mogucnosti pomoci unaprijed sam beskrajno zahvalan na donaciji i/ili share-u same kampanje.


Stojim na raspolaganju za sva pitanja!

Hvala. <3
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Što je u pitanju?
Što podrazumjeva ta donacija?
Pravilnik foruma jasno kaže što nije dopušteno.
Ovaj forum postoji već dugi niz godina i nudi odgovore na mnoga pitanja. Pravila su tu radi zaštite svih članova i zato sam obrisao status,jer je bilo nejasno što vi zapravo tražite.

Lp
Z&N

Edit:
Nakon ovog posta je rasprava krenula u pogrešnom smjeru,te je radi toga obrisano sve što nije potrebno u ovoj temi.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and Badi

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
Premalo mjesta je bilo za objasniti u status updateu, mea culpa. Doduse, ak' se ne varam napisao sam da trebam pomoc, a da vise toga pise na linku (as far as i remember)..

Skupljam novac za zivot; hranu, (jer se sam lijecim), pelene, rezije...

Sorry na neugodnostima.
 
Poslednja izmena od urednika:

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Evo kad sam vec lajkovao vecinu komentara u ovoj temi i ja bih se pridruzio pomoci, koliko mogu. Nismo iz iste drzave, pa malo ne znam ni kako. Ako neko ima neki savjet nek mi kaze :) s engleskim sam 0, tako da...

Koliko sam samo puta rekao ekipa, da vas nema trebalo bi vas izmisliti :D I ja ne znam sta bi da me banuju trajno sa foruma, bilo bi ono, bas bi mi bio bed :D iako sam bio banovan jednom ne znam zbog cega a ne znam ni na koliko dana :D Mozda neko i zna, ko me banovao :D Sigurno je @Zlo&Naopako hahaha
 

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
Evo kad sam vec lajkovao vecinu komentara u ovoj temi i ja bih se pridruzio pomoci, koliko mogu. Nismo iz iste drzave, pa malo ne znam ni kako. Ako neko ima neki savjet nek mi kaze :) s engleskim sam 0, tako da...

Radim na Hrvat(ista)nskom prijevodu upravo pa ima da celi svet razume sta pise! ;)
Najefektivnija je financijska pomoc koju mozes donirati putem paypala, revolutea, crowdfunding stranice, uplatom na bankovni racun (na zahtjev saljem podatke) ili pak dijeljenjem linka https://gogetfunding.com/i-want-to-live/ na socijalnim mrezama kako bi se dotaknuo sto veci broj ljudi....
Hvala <3
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Ukoliko je tema "neprikladna" my bad.. obrisite je... ne zicam drogu, molim sredstva za egzistenciju.


Hvala. <3
[/QUOTE]
Pozdrav raja.. pozdrav i tebi druze, nadam se da ces naci svoje resenje ili pomoc za zdravstveni problem, ali te molim te da rec ,, droga ,, ne koristis kad je u pitanju kanabis, kao sto vidis i tebi je nazalost potrebna ta vrsta pomoci, pa je glupo taj naziv koriristiti za lek, izvini al morao sam, nadam se da ces naci resenje, pozdrav svima, pomno pratim forum pa sam morao se ubaciti, kao i do sad.. Verovatno ove sative, zbog kojih vec nocima ne spavam, peaceeeeee::lulamira::
84291683_175046720428564_1358640907552817152_n.jpg
 

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka
Hvala na lijepim zeljama! <3
Kada se vec i to poteze... zapravo sam i mislio na drogu (dop, heroin, smack, zuto - call it as you want).
Slazemo se, kanabis nije droga vec medicina. :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful