Zelite zaradit?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.07.2008
3
0
0
42
Znate da postoje stranice na kojima samo trebate klikat na reklame i dobijete novac?Ne znate?E pa evo ovako.....

Dodjete na jednu od ovih strana,registrirate se i dobijete oko 10-15 stranica dnevno na koje trebate samo kliknut i cekat 30 sec(bux.to) ili 45 sec(pay2surf) i pricekat da vam se prikaze kvacica da vam je dodano na racun.

bux.to po kliku daje 0,01$,a pay2surf od 0,09$ pa na vise.Da bi vam isplatitli na bux.to morate skupit minimalno 10$ a na pay2surf 40$.

Sigurno ce vam isplatit,imaju neki pr/sc isplata,ali sada necu stavljat te slike.



NAPOMENA:Molio bih da ne mjenjate referala jer time ne gubite nista,jedino cu ja imat neke koristi.Unaprijed hvala.

EDIT GENJO: Napomena linkovi obrisani.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Druze,ako si se samo zbog toga uclanio onda alal vera na gluposti...ako zelis reklamu porazgovaraj sa adminima...
a sto se tice bux-a,o tome je vec pricano 100 puta...
 
20.07.2008
3
0
0
42
Pa ja lagano obliazim forum i gledam sta ima,ako mi se forum bude svidjao ostat cu.

Ovo sam stavio kad sam se vec uclanio neka ova tema bude,mozda neke koristi od nje ;)

Valjda ima ljudi koji ce znat iskoristit priliku ;)
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
A jel si nekada dobio pare od te sajtove ???
Jer koliko sam upoznat, neki moji prijatelji su klikale kao :ludaci_lol: i na kraju dobili samo izgubljeno vreme..
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Bilo to istina ili ne ovo nije mjesto za to. Ustvari jeste ali ne tipa dodjes i das svoj link nego objasnis ljudima kako i koliko ako bas oces da pomognes. Linkove cu ti skinut.

:signs040:
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
A jel neko dobio pare od ove tako narecene parodavajce...:icon_mrgreen:
Ako je neko dobio onda cu se stvarno potruditi da napravim nesta sa proxy-ama kako bih mogao klikati do beskrajnosti.
A i to bi se moglo raditi automatski, samo treba malo imaginacij i truda.

pozdrav...:ludaci_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.