ZEMLJA koju ne smijemo koristiti

Hesi Mills Nutrients Hempatia

vice_city

Banned
Banovan
18.04.2018
2
0
1
17
Tek sam ih jutros zabio u zemlju, pa hoće li biti problem ako ih sad izvadim i stavim u florafin nešto bolje ako nađem?

Zelenko63

Banned
Grow Support
13.10.2013
4.344
24.095
1.098
www.vutra.org
Gotovo je sada. Nemoj kemijat. Pazi , kod tebe nemora bit slučaj kao kod mene. Pusti neka rastu. Samo pripazi sa zaljevanjem da ne ukiselis vec kiselu zemlju.

h0nda

"easy skanking"
Poznanik Foruma
02.03.2016
1.775
7.636
258
@vice_city sljedeci put pazi da ih ne zabijes u neprovjerenu zemlju kad ovdje ima popis svih koje nesto vrijede i sigurne su da se sadi u njih, al aj nije niko od nas sa 16 godina bio puno bolji!

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
6.470
24.559
1.098
Moža bi trebalo naglasit da se ljudi klone robnih marki ARO, S budget, k -plus jer za 12 kn 20 Litara koliko sam vidio da košta s budget ne može valjat da jebe rak raka..
baš htjedoh :D
S budget ne valja khurcapalca :poop:
prolazi voda kroz nju kao kroz šoder :poop:

Sviđa im se: WEEDetix
17.01.2019
57
37
18
Plantellu Start zaobilazite u sirokom luku - riskirate root aphidse!!!

P.S.
U 1.5 L potove sam stavio zemlju i upiknuo menke, navlazio zemlju i potove prekrio sa tankom prozirnom folijom da drzi vlagu (izbusio na foliji 3 - 4 rupice sa gornje strane).
Nakon cca.4 dana menke proklijale i lagano pocele izlaziti iz zemlje. Kada sam maknuo foliju sa jednog pota uocio sam 2-3 root aphidsa kako hodaju po povrsini zemlje. Nikad vise Plantella Start. Bar sto se mene tice.
:mad::objesen:
Danas sve presadio u BioBizz All Mix zemlju koja mi je bila u planu kasnije za presadjivanje u vece potove. Korijen se u dubinu razvio nekih 5 - 6 cm. Bolje da sam sad presadio dok su jos "flanci" nego da mi se gamad razmnozi i onda kasnije imam sranje sa tom malom gamadi.
Nadam se da ce se primiti. Ako ne, onda sve ispocetka.:eek: A bas sam htio dnevnik otvoriti.:D
Kakav je klasman h za biljozice? Hvala