ZEMLJA koju ne smijemo koristiti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Slazem se, ali zato gledas tko pise i kakav je opis. Uvijek se moze prodiskutirati. Za primjer, vidjam te florafin, florahum, floralin, florapenis florapalac.... zemlje okolo. Znam da je jedna od njih jako jeftina i relativno ok. Evo No Joke je naveo za florafin da je los i ja mu vjerujem i nikada necu kupiti tu zemlju.

Plantella Balkonia vidim da je podjeljenog misljenja iz, ocito, opravdanog razloga. Ja sam ju koristio za presadjivanje u outdooru i pokazala se odlicna. Isto tako sam svjedocio da neke biljke ju ne podnose dok su male. Da li je to do sorte ili do pre jake serije/drugacije zemlje u tom trenutku.....ne znam ali znam da vise necu sugerirati tu zemlju nitu ju koristit za klijanje jer ima dovoljno drugih zemlji koje rade bez greske.

Tesko da ce se desiti da vise ljudi napise na terra magma ne valja, kad znam da valja..... ali ako troje ljudi napise da Humofin i Floradick ne valja....onda ne valja pa makar i da valja :D heheh
Sigurno ne mislim da tera magma ne valja, ali mi se je desilo da je u vreći bila samo prašina. Dogodi se ponekad . Peh jbg
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Medo. Ima gore u vrhu ikona povećala. To ti je search. Tamo napišeš plantella ideal i dobiješ jedno 7-8 dnevnika direkt. Ono sto ja vidim gdje je bilo ok je kad joj se doda perlita. Zaključak, ako bas mora planetella onda ideal. I dodaš perlita jedno 10%.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PromjenioSamIme

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Ima al nis joj ne pomaze ,jedna menka posadena u nju dva tj ni makac stari listovi gore pozute i osuse se,nemre krenut rast nikak. Stari klon paprike sa super korjenom isto stao pozutilo lisce otpada,korjen los tanak nesvida im se nikako ta zemlja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

Magnus

Banned
Banovan
03.11.2016
26
5
3
Melbourne, Australia
Plantela Organic je također smeće od zemlje...
Pot H je zakon samo ubacit perlita u zemlju 70:30 (Zemlja : Perlit) i vozi miško, može se ubacit i malo glistena i silice i da vidiš biljaka da ti pamet stane (uz kompostne čajeve od koprive, preslice i gaveza)...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
18.07.2018
9
8
3
30
Pozz kupio sam ovu zemlju za seedling fazu negledajuci vase komentare hoce li moc proc prvih 2 tjedna dok ne dode AllMix Ili da je bacam?
 

Prilozi

  • 16863324162217781007758494518304.jpg
    16863324162217781007758494518304.jpg
    355,7 KB · Pregleda: 32
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
736
5.163
233
Dalmacija
Nema sta javljat Himalaya, eno ta zemlja je pokrenula moje sjemenke u ovom growu, eno i dnevnik gdje u bar dva unosa pljujem po njoj, ne samo ja :p zemlja je smece i ako sadis u male start potove niknut ce ti gladne i usporene.. meni su za 15 dana od nicanja licile kao da im je treci dan.. ta zemlja je cisto smece i nebi sadio nista u nju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mravak

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Ima razlike od Vukovara do Slavonskog Broda preko Gradiške i Daruvara do Petrinje i Siska. Karlovca i ekipe da ne spominjem do Zadra preko Velebita direkt do Šibenika preko Splita do Dubrovnika. Opcenito je generalizacija losa. Prodaja diktira tempo. U Daruvaru je drugačije od Osijeka. U Brodu različito od Murtera.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric