ZEMLJA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
agro hoblaj, jel koristio ko, piše organska zemlja za sadnice..uzo 100 lit odma, nisam neš prezaadovoljan...npk vrijednosti ne postoje, ph 6.5 do 7, ima popis drugih nutrijenata, žive, cinka, nikala, bla bla bla...
moguće i da su mi malo zzaštekale bebe radi niske vlage koju krpama i vodom pokušavam podići...mjerać nemam...
danas sam cure stare 28 dana krkno sa pojačanom plan. zelenom, pa da vidim jel možda ta zemlja stvarno slaba...ako je, bolje i to nego da je prejaka...
za sada sam zbunjola:confused:
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Meni su njihove zemlje tj humusi ok al nisam nikad jednu pojedinacno koristi uvjek mjesam sa necime i kemijam imas slike u mom dnevniku
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ne negubis nista u principu ako je zemlja bila manje vise normalno zapakirana i nije bila previse na zraku
nutrijenti nece bas tako lako sami nestati velim osim ako nije bila na zraku pa na zemlji pocne rast kakva mahovina ili neka alga/pljesan koja bi trosila nutrijente ali i tada bi to bilo minimum samo je ti odmrzni i koristi bez brige smrzavanje ju nije promjenilo ni naskodilo samo mozda oplemenilo malo vise kisikom
 
18.10.2015
74
23
8
47
Zdravo drugri. Kupio sam zemlju ali sam tek posle zapazio da u njoj nema K samo NP. Dali trebam da brinem ili je dobra? To je organska zemlja koju pravi jedna velika firma jardiland.
 
18.10.2015
74
23
8
47
M
Ne bih rekao da ce ta zemlja odgovarati ovom zanatu. Mozda budes imao problema. Mozes li naci kod sebe neku provjerenu zemlju, ili poruciti sa neta?
Ma mogu nije to problem. Nego sam eto kupio ovu vidim organska pa reko mozda je dobra. A na pamet mi nije palo da zemlja nema K. Kaze organska sa kompostom itd. Cudi me zasto su napisali da nema K.
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
@DiskoKobaja , koliko znam sa prve stranice, plantella balkonia je ok, ali moze biti pojaka za klijanje i skroz male biljke. Potgrond h je skroz ok. A ima ga svugdje bro. :) Sto rizikovat' :D

@dcomn , Ne znam zasto, za tu zemlju nisam nikad ni cuo. Vjerovatno je namjenjena za nesto lijevo, ne bih predpostavljao sta. Zato uzmes provjerenu i nemas brige :thumb: :joint:
 

matatata43

Aktivan Član
02.01.2016
145
387
63
IMG_0210.JPG Lp. Dobio sam domaćeg komposta, rečeno mi je da je sazorio i da ima izmeta od kunica nešto u njemu, to sve sto znam.. gospođa starija godinama sadi rajčicu i tako to i đipa joj kao ludo..
pa sam ja mislio da ove god u outhu da taj kompost pomiješam sa teramagmom , na 10 litara Teramagme bi stavio 5 litara komposta toga.
Dali bi to valjalo sta?( Nisam nikad radio sa tim domaćim kompostom pa nezz ništa o tome).. hvala!
 

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
459
63
Balkan
Ljudi, braco, svake godine nas zbunjuju ovim novim zemljama, taman se naviknem na jednu a nje nestane, a sada imamo 4 izgledno dobre u ponudi pa me zanima koja je najbolja za izvest biljku od sjemenke do kraja u outdoor uzgoju?
Evo sastavi zemlje u fotkama, pa kad stignete pogledajte zivi bili!
Kod mene nema Teramagme niti ovih preporucenih zemlji!

clipboard01-jpg.138278
clipboard02-jpg.138279
clipboard03-jpg.138280
clipboard04-jpg.138281