ZEMLJA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da, imao sam je prosle godine, samo mislim da je prejaka za mladice, ali nakon mesec dana idu ko iz vode, sto se kaze, ove godine cu uzeti florabelu.
 

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
221
455
63
Balkan
Koja mi je zemlja najbolja za sve segmente uzgoja, evo fotke ponovo!
Ph im je skoro identican, a i ostali sastojci su tu negdje, pa me zanima koja je ono najbolja!
Ima i ovo sredstvo za stimulaciju rasta korijena, pa ima li netko iskustva s time?
20170331_144620.jpg Clipboard01.jpg Clipboard02.jpg Clipboard03.jpg Clipboard04.jpg Clipboard05.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
16.03.2015
59
8
8
Poz.. planiram kupiti plantelu balkonia ili plantela ideal. Zemlju..E sad zanima me oce li ta zemlja pregoriti biljku,earli skunk,auto royal jack,ww,blue chese,super skunk,auto hash,og kush? Savjet hitno.
 
04.10.2016
40
152
33
41
ja koristim plantellu balkoniu i za sad nemam zamjerki, uzgojio par automata i jednu foto u toj zemlji...u početku koristim plantelu start zemlju za klicu, a kasnije ide u finalni pot sa balkoniom
 
01.03.2017
62
48
18
Pozdrav sutra odlazim u nabavku po zemlju, naisao sam samo na zemlju ''biokompovit poljoposavec'' (zuta vreća). Zanima me da li ju je netko koristio i da li je pogodna za grow. Namjeravam uzet vrecu od 70litara za 2 automatika.

Na deklaraciji pise slijedeće:
Biokompovit je univerzalna zemlja na bazi organskih tvari za vaš vrt i ukrasno bilje. Sadrži bijeli i crni treset , glinu, kalcij i pijesak. Možemo ga koristiti samostalno ili njime poboljšati zemlju za sobno i balkonsko ukrasno bilje, kao i vrtove. 100% je prirodan bez kemijskih sastojaka. Zemlja sadrži sve prirodne elemente potrebne za rast i razvoj biljaka. Ima dovoljno hrane za 4 tjedna.

Takoder drugo pitanje glasi, sta jos moram dodat u zemlju, posto nisam namjeravao koristiti gnjojiva i slicno, neg samo zaljevati vodom ko i u proslom growu. Pricalo se o nekakvim pilecim briketima itd... Pa ako se nekom da raspisati iz prve ruke cijenio bih to .. Peace
 
16.03.2015
59
8
8
DiskoKobaja krivo sam se izrazio. Za sad idu dvije sorte u plantella zemlju. Early skunk sensi seeds i nother light auto RQS. Bojim se da ih ne pregorim. Nikako procitat dobar savjet.