ZEMLJA

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Atox

I belong in hell
11.03.2017
446
841
93
Кингстон, Јамајка
Perlit pomaze korenu da dise i da ima bolju drenazu.. Ukratko pomaze i zemlji da se ne pretvori u beton od zalivanja.. Svaka zemlja bi mogla bez perlita, ali nije lose ubaciti jer vazduh je bitan faktor
Edit: naravno moze i bez, ali sigurno ces posle nekog vremena primetiti kako zemlja teze upija vodu

• Sviđa mi se
Reactions: grouchy
23.05.2015
2
1
3
42
Pozdrav svima ,dugo sam tražio razlog zašto mi se 10 lemon skankova zaključalo doslovce u planteli, to je bilo prije 3 godine i sad vidim da se i drugim ljudima to isto ili slično dešavalo,mjesec dana nisu narasle do drugog nodija i popizdim i presadim ih u outdoor , doslovce su podivljali nakon prebacivanja van i od tada zaobilazim plantelinu zemlju u širokom luku, jednostavno neskladište dobro po našim centrima tipa bauwelt i slični a i vjerovatno je bila jaka za klijanje a inače sam od vas naučio da plantelino gnoivo nije nimalo loše tako da me to proganjalo dugo što se tiče zemlje daleko najbolje mi se pokazao plagron i biobiz i to grow, nema potrebe da se kupuje allmix ako mislite koristiti gnojiva za cvat,inače nije loše ako se nema baš veliki budžet kupiti glister ali isto ga treba staviti samo 30 posto jer je dosta jak, uglavnom hvala velika svima na svemu napisanom, pozdrav i sretno nam svima.