ZEMLJA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
ja ubo neku plantelu start bio.. crna ajme Zemlja cudne strukture..Kao za presadjivanje mladica pise..
Nisam bas odusevljen napredkom automatA..
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
Nemojte lutati ljudi drzite se pot grounda H,ako je sativa koja cvate cca 3 mjeseca dobro je napraviti mix na kraju vege pot grund H i potground P i nemate problema sve ostalo je lutrija i šaranje. Za automatike potgrund H i mix florabele prvih 10 dana i onda cisti pot H. Foto periodne mogu u cisti pot H od starta sa omjerom (poth 80/20 florabella ili plantella ideal ). U sirokom luku mulj ili blato izbjegavajte jer namucit cete se previse, a nije vrijedno toga jer potH je po meni najjeftinija zemlja (ulozeno-dobiveno)
 

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Pozdrav ekipa, trenutno imam 4 biljoze koje cvijetaju i njih sam stavio kada sam pocinjao u random crnu zemlju koju sam nasao od mame sto je sadila cvijece.. nedavno sam uzeo automate i posadio u florabellu, nista mi nije uspijelo il je izlazilo spaljeno.. nez jel to do zemlje ili do mene ? dobio sam novu turu automata pa zelim uzeti najbolju zemlju mogucu.. jesu terramagma i composana najbolje ili ?
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.970
358
Ja ti mogu preporučiti composanu za cvijeće, odlična zemlja i ako je možeš kupiti, ne treba ti bolja :) ako ti od deset sjemenki nijedna nije proklijala, onda si nešto pogrešno radio al to je za drugu temu:thumb:
Edit: @vamzemaljac imaš znači temu za taj problem i malo prouči i pripremi se za klijanje jer ako @Himalaya kaže da je zemlja dobra za klijanje, onda je sigurno do tebe :)
 
Poslednja izmena:

CovjekCvit

Radioaktivan Član
19.04.2020
145
772
93
119
Ja ti mogu preporucit tera magmu, skroz sma zadovoljan.
Aaa frende meni su 3 automata isto izasla spaljena van i oma crkla, nie do zemlje bilo vec do prejakog litnjeg sunca i malog crnog pitara.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vamzemaljac

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Upravo napravio slurry test.

Florahum S: pH 5,2.
Florabella: pH 5,1.

Dakle, penis od ovce. Nestalo mi destilirane vode, čim kupim testiram Steckmedium.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Black_roots

Black_roots

Preaktivan član
02.11.2019
538
2.634
163
Bravo!!! Sada mi je sve jasno!
Ima u sebi nešto gadno kiselo. Znam da nije runoff kod ispiranja dobar pokazatelj pH zemlje, ali da nakon 60l vode na 15l pota pH sve više pada to je nevjerojatno. A ulazna voda je 7.7.... ehh
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Nemojte lutati ljudi drzite se pot grounda H,ako je sativa koja cvate cca 3 mjeseca dobro je napraviti mix na kraju vege pot grund H i potground P i nemate problema sve ostalo je lutrija i šaranje. Za automatike potgrund H i mix florabele prvih 10 dana i onda cisti pot H. Foto periodne mogu u cisti pot H od starta sa omjerom (poth 80/20 florabella ili plantella ideal ). U sirokom luku mulj ili blato izbjegavajte jer namucit cete se previse, a nije vrijedno toga jer potH je po meni najjeftinija zemlja (ulozeno-dobiveno)

Kad kažete da je "prejaka" - po čemu znate?

Količina gnojiva po litri?

Klasman PotH ima 1.5g/l.
Klasman TS2 ima 2g/l.
Terra Brill koju sam koristio je imala 1500g/m3, dakle 1.5g/l.

Evo čisto me teoretski zanima.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Imam pitanjce, želim bit siguran...doma, u sobi imam ATAMI light - mix (2/3 vreće) i cijelu neotvorenu vreću kilo -mix. Kupljeno krajem 7. mj., pretpostavljam da bi zemlja još uvijek trebala bit ok jel tako?:) Negdje sam pročitao da otvorena vreća ne smije stajat duže od 4 tjedna. Mislim, čak i ta vreća koju sam načeo nije bila otvorena, nego sam ju zatvorio ako me razumijete.:)
Vreće su na suhom i na sobnoj temperaturi, samo me zanima dal ima neke veze što evo sad prolazi već više od 4 tjedna, a pripremam se za indoor pa ne bih htio da nešto krene po zlu.:D
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
florabela za ovogodisnji grov mi je stajala od 27. marta prosle godine, kad je stigla; neotvarana doduse.
jedino sto sam biljke prvi put prihranio sa pola doze dve nedelje nakom presadjivanja, onako preventivno :)