ZEMLJA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.03.2015
59
8
8
Vrece zemlje plantella ideal od 50 litara nalaze se na sajtu njih sam odsjekao 25/25 te bacene 3 sjeme early skunk sensi seeds na klijanj. Pripremjeno i tekuci gnjoj plantella list i plant. Cvet... vjv stize dnevnik. Kako se vama svida priprema?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
01.06.2015
44
14
8
Stavio sam 2 autosa u saksije imaju po 5 dana zivota za koju sedmicu cu ih prebacit na sajt.iskopao sam rupe i kupio ovu zemlju ,znam da nije plantela il teramagma ali nisam ih mogao nac,valja li ova univerzqlna je ph je 7,5 i jel mi dosta po 30 l za jedan autos

IMG_1396.JPG IMG_1397.JPG IMG_1398.JPG
 
Poslednja izmena od urednika:
06.01.2016
12
4
3
34
tivat
ljudi jel imao ko u zadnje vreme iskustva sa ovom zemljom nmg naci composanu ili teramagmu
kupio sam pakovanje od 10l i kada sam otvorio bukvalno pluta voda u vreci, previse gnjecavo..
 

Prilozi

  • blumenerde.png
    blumenerde.png
    354,6 KB · Pregleda: 34
06.01.2016
12
4
3
34
tivat
imam 10 fem big bud, autdoor radim ice one u manje saksije svakako 1l prvih 20 dana pa onda u kukuruze
totalno lose iskustvo sa klijan jem imam ne znam gde gresim prosli put od alliena 5 fem lemon skunk samo 1 pustila klicu,, drzim temperaturu , vlagu sve po ps al dzaba svaki put se razocaram , sada ako 4 puste klicu od 10 bicu presretan, kontam otici uzeti jos par pakovanja da vidim mozda nije toliko mokra zemlja ili da jednostavno ostavim da se prosusi malo
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
Super ,hvala ti !!a koliko da prođe vremena da počnem davat Biobizz gnojiva imam bio grow, top max, bio bloom ? Po kartici kaže prva 2 tjedna ništa osim Bio grow od drugog tjedna vege!1Hvala
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.668
34.972
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ta zemlja mora drzati oko 2 do 3 tjedna,ovisi koliko litara zemlje ide ali uglavnom automat nece trebati nikakvo vege gnojivo nego ces kad bude potrebno krenuti sa gnojivom za cvjetanje
Drzi se tablice i ne mozes pogrijestiti
 
Poslednja izmena:

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Procitao na stranim forumima ljudi se zale da im je All Mix spalio mlade biljke. Jel to tocno i ako se zalije zemlja kako treba ili se dogovdi kad se ne zalije?
 

SpontaniK

Banned
Banovan
16.08.2016
54
44
18
Procitao na stranim forumima ljudi se zale da im je All Mix spalio mlade biljke. Jel to tocno i ako se zalije zemlja kako treba ili se dogovdi kad se ne zalije?

Htio sam vec spomenuti ali rijetko tko bi me poslusao. All Mix je izuzetno koncentrirano gnojivo, odnosno to je zemlja koja je netom prije pakiranja spricana ribljim gnojivom tako da dobije jako miris gnojne zemlje ali to nije gnojivo koje se razgradilo vec je u toku razgradivanja. Imam ja doma jos koju litru a moze se kupiti i online, zaboravio sam kak se zove, ima neko latinsko ime. Uglavnom, svakako ne preprocujem za sadnice. Takoder ga mozete kupiti u nasim vecim trgovinama, mislim da se zove Organic Zemlja, one kocke spresane koje se moraju mjesati s vodom da se dobije zemlja, sto uopce nije zemlja nego bas supstrat supstrat i treba se mjesat sa divljom zemljom. Preskociti ako ste pocetnik.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Htio sam vec spomenuti ali rijetko tko bi me poslusao.
Normalno kad pricas gluposti umjesto da citas forum i ucis.

Covjek pricao Biobizz Allmix supstratu a ti pricas o
All Mix je izuzetno koncentrirano gnojivo
odnosno to je zemlja
spricana ribljim gnojivom tako da dobije jako miris gnojne zemlje
ali to nije gnojivo koje se razgradilo vec je u toku razgradivanja
Imam ja doma jos koju litru a moze se kupiti i online, zaboravio sam kak se zove, ima neko latinsko ime.
mislim da se zove Organic Zemlja, one kocke spresane koje se moraju mjesati s vodom da se dobije zemlja, sto uopce nije zemlja nego bas supstrat supstrat i treba se mjesat sa divljom zemljom

Preskociti ako ste pocetnik.
Bez ljutnje, al daj ti preskoci netocne odgovore jer mislim da ni ti ne znas o cemu pricas.

Procitao na stranim forumima ljudi se zale da im je All Mix spalio mlade biljke
Zato imas Lightmix ako zelis izbjec eventualne probleme, ali mislim da ne bi smjelo bit problema sa direkt u allmix. Mislim da je @Himalaya Gold pikao direkt i proslo bez problema. Al sacekaj da se netko javi.
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
a light mix? ili nesto trece za sto bolje rezultate? mislim ici sa biobizz gnojivima

EDIT: sad vidim post od stipe i da slazem se. nista od tog sta si napisao bas i nema smisla, tj. izgubio si me u tom labirintu..