Zemljiste / zemlja [outdoor]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
wannabeshaman1 je napisao(la):
ako sam ja uzgoji na jebenom kamenjaru zaljevo je neredovito a nije me jedanput bilo 2tj. da se brinem o njoj.
dobio sam full tamnu pomalo ljubičastu dlakavu biljku.
nikad bolju travu nisam pušio :D
u svakom slučaj od previše brige trava i ispadne sranje(to je moje skromno mišljenje :D)
to je korov kolko je znam izrast će iz hraćke ako imaš sjemenje :181:


ma ja ;;gruhni je u prirodu dok naraste 30 cm trci oko nje a poslije postu da se sama brine za sebe jer i moze sama
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martin1515

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
wannabeshaman1 je napisao(la):
ako sam ja uzgoji na jebenom kamenjaru zaljevo je neredovito a nije me jedanput bilo 2tj. da se brinem o njoj.
dobio sam full tamnu pomalo ljubičastu dlakavu biljku.
nikad bolju travu nisam pušio :D
u svakom slučaj od previše brige trava i ispadne sranje(to je moje skromno mišljenje :D)
to je korov kolko je znam izrast će iz hraćke ako imaš sjemenje :181:


ma ja ;;gruhni je u prirodu dok naraste 30 cm trci oko nje a poslije pusti da se sama brine za sebe jer i moze sama
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
ma frend i ja prvo kopali blizu plejsa neku zemlju sa hrpu kamenja prociscavali ju sa mrezicama i to za kante buraz nam pukle u glavu ,sve dok nismo pukli vise i slucajno nasli malo dalje jeb..zemljicu ko kupovnu hrpe nasli novi pleys stavljali u kante i sipali izmedu dva velika balvana sirine 3puta 2 cirka dubine 50 jako fine zemjice stavili tranu 5 kom i pocela brija ocu samo rec da se moze nac jakoo dobre zemje i vani al bude i u kantama ......lol

WEED TO THE END OF THE WORLD
 

Lordi

Banned
Banovan
02.07.2009
4
3
0
79
Mene interesuje ovako,pocetnik sam nisam nikad to radio,ja planiram da sadim 2 biljcice,zanima me gde mogu da nabavim seme pre svega,onda kad nadjem mesto gde zelim posaditi koliko treba djubriva da se stavi,imam pristup stajskom i zivinskom djubrivu ali me interesuje kolicina koja treba u kg odprilike,interesuje me pre sadjenja da li treba ono normalno da pustim da se pojavi klica pa tek onda posaditi i na kraju koliko treba puta da se zaliva u nedelji i koliko traje rast biljke ako posadim u aprilu do kad ce da raste i bude spremna da se duva...
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
uf bome si postavio pitanja na koja bi ti rijetko
ko htio odg i rekli bi ti da prelistas malo forum ali posto
sam dobre volje skratiti cu ti muke :icon_lol:

1) Sjemenke mos naruciti iz nekog internet shopa evo ti 2 po meni najbolja Alien i Nirvana sam ukucaj ime i seeds u google i pogledaj sam,posaljes im novce u koverti i kad dobiju oni ti posalju 10 sjemenki zenskih ili brze i jednostavnije narucis preko kartice i stignu ti za 1 tjedan bez ikakvog problema i dodatnog truda

2) Dubriva skroz malo stavis kada uredujes mjesto za sadnju i onda nista ne gnojis 1 mj

3) Prvo stavis sjemenke u vlazne maramice i na tanjur i sve skupa to stavis u vrecicu i izbacis sto vise zraka da se klica napravi pa za jedno par dana kada klica izraste piknes ih u zemlju..

4) Ovisi o vremenu o zemlji i o biljci koliko ce trebat zaljivati stavis prst u zemlju lagano i provjeri ako je zemlja suha zali voda joj nemoze bas previse nastetiti u ova vruce dane sam pazi da voda ima priblizno dobar ph

5) Isto tako i rast i vrijeme kada ce biti gotovo,ovisi o tvom trudu koliko ces dati biljci tako ce i ona brzo rast a i o vrsti biljke koju ces posaditi..sve s vremenom koliko truda toliko i uroda kud ti se zuri a jos nisi ni poceo? :icon_lol:

Eto nadam se da sam ti uspio pomoci :vb_whip:
 

Lordi

Banned
Banovan
02.07.2009
4
3
0
79
Pomogao si mi dosta,danas sam se potrudio pa sam dosta toga skapirao,verovatno necu kupiti seme nego cu uzeti negde neki shit i uzeti odatle semena,mislio sam nekoliko posaditi da probam,e sad me interesuje jos nesto koliko se odprilike moze grama dobiti po jednoj biljci mislim znam da sve zavisi od vrste ali odprilike koji je prosek i da li znaci ako ja moju biljcicu odgajim lepo do kraja i sve bude kako treba da ce vutra koja se dobije da bude skunk?
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Lordi je napisao(la):
e sad me interesuje jos nesto koliko se odprilike moze grama dobiti po jednoj biljci mislim znam da sve zavisi od vrste ali odprilike koji je prosek i da li znaci ako ja moju biljcicu odgajim lepo do kraja i sve bude kako treba da ce vutra koja se dobije da bude skunk?

hehehehehe nisam smjesnije pitanje davno cuo :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
dobro je ako je uz rijeku al nije opet dobro ak je previse korjen u vodi onda ce trunit...to sam vidi kakav je plejs i odredi po svom misljenju dal je prevlazno ili nije