Zemljiste / zemlja [outdoor]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.02.2017
15
2
3
26
@reaktor hvala brate sve si ti to meni lepo objasnio.,nego ako si me razumo ja sam pitao jel mogu iz druge njive zemlju ubaciti posto iz te njive zemlja mi se cini onako dobra, ne planiram da kupujem mixove niti zeolit, klasican out hocu, imam stajsko djubrivo tu pored..
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Probaj startat biljčicu u toj zemlji u plastičnoj čaši doma, ako nikne i krene lijepo rasti onda znaš da ima nade.
Pretpostavljam da su sjemenke iz vutre ulične pa te ništa ne košta probat
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Brate ja kat ti kazem sta je dobro znaci mislim da je ta opcija najadekvatna za nasu biljanu ja necu da ti solim pameti sta da radis jer ti znas sto je najbolje za tebe, ja hocu samo da spodelim moje misljenje oko zemlje sa sajtova,njiva i ostala sranja e sad ti znas sta je za tebe najbolje moje iskustvo govori da treba da upotrebis zemlju koja ima nutrienata za koju nasa biljka dobija najbolji razvoj i razvija se bez nekih vecih problema ts ko sto treba ,e sad nemam poima na kakvu njivu si navasao :)
 
09.11.2016
69
153
33
36
Kakva je po vama Crnica? Ja citao da je kvalitetna zemlja ,planiram ove god outdoor pored potoka..A te zemlje ima dosta i tako je podrucije sto se tice zemlje Crnice...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix
27.10.2016
63
177
33
Beograd
Ceo ljudi... pratim vas neko vreme i dosta toga sam naucio uz indirektnu pomoc, da tako kazem :razvaljen::
Planiram ove godine da radim OUT, medjutim...
Ne mogu ih obilaziti stalno..., vec na nekih 15 dana.
E sada, da bi to bilo neekako izvodljivo, ja moram vrlo dobro da pripremim zemlju u kojoj ce ona, svi znamo ko je, da uziva narednih 6 meseci.
Po mom nekom misljenju to treba da izgleda ovako.... mesavina kupovne, najbolje moguce, sa provrelim stajskim djubrivom, koje izgleda kao humus.. imam svoje licno, kao i shit od kokosaka.... sve sa svoje male farme.....koje nije provrelo, ali je jako jako suvo.. paaaa onda dodati substrata, krticnjaka, zutu zemlju (i crnu zemlje koja me bukvalno okruzuje, kada se napije vode pretvori se u glinu.. o_O i na graju hidrogel... a takodje razmisljam i o foliji, ne znam odakle mi to, koju cu lepo da probusim na vise mesta kako bi propustalo visak vode i to je to... valjda.
Izvinite na konfuziji... znate....:spliff::zvezda::
I za malo da zaboravim... sve to u rupe od 70-80l... mozda i vise.
Molim sve dobre ljude da pomognu u dilemi.
Pozz raja..;)
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ma odlicno ti je to, samo bez gline, i kao sto kazes gel i zalivanje na dve nedelje bice vise nego ok, ni kukuruzima ne pada kisa stalno. jedino ce ti se verovayno ukus osecati na stajnjak.
 
27.10.2016
63
177
33
Beograd
Ma neka se oseca... ne polazem previse brige... samo nek je zdrava.... ne planiram je ni gnojiti bar dva meseca, uz dobru pripremu, mislim da joj nece ni trebati, ako zatreba, bice naravno.
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
Ljudi da pitam cisto informativno, zaradio sam neke pare na sljaci pa razmisljam koliko dzakova od 70l moze da se natrpa u fiat punto ? :D :D :D