Zemljiste / zemlja [outdoor]

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
144
760
93
A bem mu miša, ponovo sam pročitao što sam napisao i čini mi se da je razumljivo. Što si odgovorio nema veze sa pitanjem.
Znači, dvije godine zemlja stoji netaknuta, nisam sadio sada ništa. A nema nikakve vegetacije na njoj. Iz najgore zemlje na svijetu bi neki ***** niknuo, a ovdje pustinja

24.05.2020
4
6
3
22
Pozdrav drugari, zanima me vase misljenje o ovoj zemlji da li je dobra i da li je neko imao iskustva sa ovom zemljom. Naime uzeo bih ovu zemlju i dodao 7-10% uvrelog ovcijeg stajnjaka. Ph bih regulisao verivatno negasenim krecom i sveo bih ga na 6,5, hvala unapred. Pozzzz

edit: nisam u mogucnosti da kupim drugu zemlju, a ova mi je dostupna

Prilozi

grouchy

theWeeder
16.08.2013
6.154
18.929
398
zemlja je nikakva, neko ju je vec isprobao, ali ako odradis to kako treba sa stajnjakom, moze da prodje prvih mesec dana, za aut.

01.02.2018
3
4
3
21
Pozdrav,ovo mi je prva godina sadenje,a i opcenito da sadim biljku neku..planiram je presaditi u veci pitar..sad me zanima dali se zemlja moze pomjesati sa žalom tj nulom jer navodno "nula" zadrzava vlagu u sebi...Mislim na žalo na kojem se igraju "balote,buće,boće" ili kako ko vec voli...ili koji korisni savijet da bi se moglo pomijesati sa zemljom kada presadivamo u veci pitar.
Hvala unaprijed

Dzankiii

Aktivan Član
01.11.2019
483
976
93
29
Amsterdam
Ne znam za tu nulu ali korisni savet bi bio da uzmes neku proverenu zemlju i mesas je sa zemljom sa sajta osim ako nije bas neka krs, a ako ti treba nesto za zadrzavanje vlage opet je bolje ici na proverenu pricu hidrogel i perlit bar je to moje misljenje.

01.11.2019
1
1
3
40
Pozz vutropjupci... do sada sam uvijek koristio crveni terra bril, a naisao sam na ovo a vidio sam da ne pise dosta o ovoj zemlji.

Poljoposavc, poslikao sam i sastav pa neko strucniji neka procijeni.
nakon dve runde u poljopisavinskoj zemljici mogu sa velikom sigurnošću potvrditi da je dotična zemlja smeće, trash. Obje runde su bile 30-50% slabijeg uroda od prosjeka, uz nemalo problema sa raznoraznim deficitima, od kalcija, magnezija do sulfata. Nikom je ne bi preporučio. Prije te zemlje dotični prodavatelj je imao savršenu zemlju od firme Flora Guard tipa Floradur A i Floradur B(sa perlitom)...

• Sviđa mi se
Reactions: Saša443