Zemljiste / zemlja [outdoor]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Detox2Old

Aktivan Član
21.11.2012
176
424
63
33
Jack-Sparrow je napisao(la):
Ako postoji i najmanja mogucnost da ti je sajt kompromitiran...mjenjaj...hebeš zemlju hebeš sve....ako padneš..netrebam ti ja govoriti.Što se ove rupe tice neka živina je kopkala....ali i sam si rekao vidjeli su te
dio zemlje stignem pokupit,jer nisam ništa zasadio...

metalmaniac je napisao(la):
jao genijalca... a što si nosio 60 litara zemlje na sajt u sred bijela dana, i još lopatu sa sobom?
240L(180L sam odvezao u prvoj turi u tačkama+60L na ramenu).Do sajta mi treba pola sata,u jednom smijeru,tako da sam išao ranije,dok mrak nije pao,no onda te sjebe čoban s ovcama,pa moraš njega čekat da se makne.poprilično živahan kraj...
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Naravno da moze...samo moras malo kamuflirati da ne vidi neko. Saksije se obicno ne vidjaju u prirodi pa se daju primetiti. :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
moze frend ali ako sadis vani negjde rade iskopaj dobru rupu usipaj kupovne zemlje i onda tako radi ....kalj se mora odrzavati pogotovo po vrucinama ako ti nije blizu bit ce muka ;)
 

marley trix

Aktivan Član
23.05.2012
69
72
18
33
i ja planiram zasaditi u velikim kantama od 20l,jer sajt mi je bukvalno mocvara sa bruku nekog granja itd.Nemoguce je iskopati rupu pa zasaditi,a i ne vjerujem da ce netko ici po mocvari.A kante cu uvaliti u granje tako da se ne vidi,a i sa vodom necu imati problema
 
11.04.2008
13
3
0
30
pozz svima koliko vas ima:)) zanimalo bi me par savjeta u vezi vanjskog uzgajanja?dobri ljudi pomagajte svaku recenicu i prijedlog cijenim,.ovako ja i najbolji prijatelj odlucili smo da posadimo biljke,narucili smo sjeme 3 vrsta za nasu klimu mediteransku,posto cekam trenutno da mi izbaci klice i to,otisli smo u ducan da kupimo zemlju i ostale potrebštine,čitao sam na forumu dosta vasih statusa i dosta sam toga saznao korisno,ugl.da prijedem na stvar danas smo ponasli mjesto i bacili smo se odmah u posao,procito sam negdje da dubina zemlje mora da bude 30-40cm e sad posto smo mi pokusali vidit kakvo je to staniste gdje se nalazimo naletjeli smo da u zemlji ima dosta kamenja i nismo mogli dobit preostalih 10 do 15 cm,moje pitanje je dali ja mogu u sakse da posadim svoje biljke npr.sjemenke su mi od ice to su biljke koje rastu do 50-60cm ,lemon skunk 100-180cm,sakse su velike dubine 30-40 cm,ima vec rupa dole probusio bi ja jos ako bi bilo potrebno..eto toliko htio bi da ako mozete da mi udjelite par savjeta,dal je to ok,normalno kupio sam kiselu zemlju humus ph 6.5 i to bi pomjeso sa postojecemo zemljom vidio sam da je i ona kvalitetna,te bi dodao stiropora u to sve...?sta kazete mogu da se upustim u to?
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ako planiraš odadit outdoor u teglama neka budu bar 25 lit.
Što se tice deklariranih visina biljka od proizvođaca nemoj to uzimati puno za ozbiljno,pogotovo u outdooru
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ganđamon

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Da svakako...25 lit ce odradit posao...samo kamufliraj te tegle i vodi racuna da ce to trebat dobro zaljevat jer u teglama zemlja se osuši puno brže nego da sadiš u zemlji
 
20.04.2013
10
0
0
na jednu stranu pisem jedno, a na drugu drugo.....suma u blizini i u sumi ima nekakvih brezuljaka ono cca 6 m strmih i nekog tankog kao drveca koje ima trnja po sebi .....i tako bacio se ja na sve cetri i penjem se nekak uz to "brdo" uz skoro dva pada,popnem se ja gore kad ono Boom imam sta vidjet jbenica 5m X 3m.....ali mi mozda nije za ovu nama dragu biljcicu mozda bi joj falilo svjetla,a mozda a ja mislim da cu probat pa budemo vidjeli



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ma ja nebihteglijo zemlju po šumi,vec dobroocistijo plac izkopo veču,dublju rupu-nabavijo nesto organskog djubriva i dodao mineralno sto se polako raztapa,agrogel i piči.


Zanima me kolike rupe kopate?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r