ZEN GARDEN one girl

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Folija na drvu bi jedino utjecala na bolju refleksiju svjetla. Temperatura sa tom ventilacijom bi vjerovatno ostala jednaka. Jbg.. Cim zatopli, svima skoči temperatura. Btw Odlicno popunjeno. Da smanjis taj temperaturni stres unutar boxa jedino riješenje ti je kvalitetna oluja unutar boxa. Znaci ventovi da njisu krosnju ida vidis veselja.
Zdrava jr bilja.. I to je najbitnije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dreser and Jojoman

harihoudini

Aktivan Član
28.08.2016
143
863
93
Planet Zemlja
Folija na drvu bi jedino utjecala na bolju refleksiju svjetla. Temperatura sa tom ventilacijom bi vjerovatno ostala jednaka. Jbg.. Cim zatopli, svima skoči temperatura. Btw Odlicno popunjeno. Da smanjis taj temperaturni stres unutar boxa jedino riješenje ti je kvalitetna oluja unutar boxa. Znaci ventovi da njisu krosnju ida vidis veselja.
Zdrava jr bilja.. I to je najbitnije.
Hvala Stari! Stavio sam dvije turbine taman pri vrhu djevojke. Jedna upuhuje, druga ispuhuje, ali je problem visoka temperatura izvan boxa...ajde još 20 + dana će izdržati... A nebi mi škodilo još 10 cm visine...:joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dreser

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
473
63
Trebaju ti oni clip ventovi sto ti pusu po biljkama iz coskova boxa i tako ljuljaju i hlade listove same biljke, mozes upotrijebit i pc ventove za to....
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Fino to izgleda, krećem i ja sljedeći in s jednom u 50/70l nisam odavno jednu biljku samo imao i fali mi to, a i imam bolje rezultate s 1 biljkom nego s 4,a sve je to stvar prakse..
P.s.imamo istu inspiraciju,;) samo Barba je postavio visoke kriterije:D.. Šta reć nego sretno jos ovo malo do kraja, :thumb: