ZEN GARDEN one girl

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
:wave:Ono što ja primjećujem a čini mi se da ti to drugi nisu rekli je to da ako ti se da pol sata vremena potrošit(niti toliko) da taj vent od ispuha premjestiš na sami vrh boxa(krov).Mislim da bi ti to smanjilo temp.stupanj-dva.Postoje i neke dr.mogućnosti smanjenja temp.ali je pitanje kakve su tvoje.Što se ventova tiče imaš ih sasvim dovoljno zar ne,rade li stalno.:D
 

Chilliman420

RIP
Banovan
07.02.2017
293
473
63
Buraz ispod krosnje ti stane 2-4 venta sigurno, iznad mos ugurat jedan do dva ako se potrudis, jbg, onaj ko hoce nadje rjesenje, onaj ko nece nadje izgovor, to je uvijek tako bilo, nebi ti volio pametovat tu previse, ako zelis bolje, finije, tvrdje vrhove potrudi se, ako si zadovoljan onim sto imas, ostavi kako je i uzivaj ;)
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Joj šteta što taj vent nisi stavio na gornju ploču ili ga digao maxi.još za tih 10ak cm.ali na drugu stranu,recimo kontra od vrata,na njega plastično koljeno(ili neki dr.materijal,laiht trap)da ti svjetlost ne ulazi unutra...
 

harihoudini

Aktivan Član
28.08.2016
143
863
93
Planet Zemlja
Digni malo svjetlo ako mozes, i pocupaj koji list, ne odjednom nego svaki dan pomalo, ugusit ce se :D Dobro to ide :thumb:

Svijetlo ne ide više gore, a što se tiče lišća, ne smije se čupati svaki dan po malo, jer ju onda neprestano stresiraš... razmišljao sam o još jednom lollipopu...ali ne znam dali bi nešto dobio s time... ionako mali cvjetovi idu u ulje...
 

harihoudini

Aktivan Član
28.08.2016
143
863
93
Planet Zemlja
Vezano uz temperaturu, ja sam sa dvije zaleđene boce vode od litre spustio temperaturu za 2 stupnja nekih 4,5 sati i to kad je svjetlo bilo u pogonu. Ako ti se da igrati pokušaj.
Evo ovako sam složio...posudica s vodom i unutra filtere od kave...i napunim vodom...a mogao bih i ubaciti par kockica leda... Malo sam podigao vlagu i spustio temperaturu...
Ps gdje si stavio te boce? IMG_20190611_191507_6.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
11.05.2019
33
143
33
Samo na dno boxa. Mene isto zeza temperatura, od boxa do temperaure u stanu. Dvije Q pack boce od žuje iz leda i prati polako. Meni je mala razlika dan/noć pa ću pokušati makar noću skinuti svih 8 sati da bude barem 7-8 stupnjeva razlike. Ako vidiš da vlaga divlja (meni nije) prekini pokus.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: harihoudini

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ah šteta,trebala je ona još svoje odradit jedno desetak dana i onda bi bila spremna za brat,al dobro ako voliš ovaj rad,to je to onda!! Ipak,kako god ja ti čestitam iskreno i da druga bude još bolja.. :clap:: ::umirem:::joint2: