Zesci tripovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.09.2009
13
0
0
33
Pozz ljudi, pusim marihuanu vec 4 meseca, nedeljno... mislim imao sam nekakve tripove, ali mogao sam uvek da se kontrolisem, ali juce skroz druga prica...
Kupimo ja i drug, i lik nam akze javite kakva je obavezno.. hajde skontam da je dobra, srolamo, 2 jointa napravimo, ispusimo jedan, ja standiram gledam u neko svetlo, mucno mi da se pokrenem, polako idemo, smejemo se opet kao normalno, prosetamo se malo sednemo opet ispusimo drugi i tu nastaju "bolovi" ... gledam u neka svetla.. i pocnem pravit oblike od tih svetala, i pricat na glas neke nebuloze, nepovezane stvari.. pravim jelena, svakakve zivotinje od svetala, ali bas bukvalno pravim , pokusao sam da trepnem , da zatvorim oci malo duze pa da otvori, ne pomaze. i dalje vidim neka velika drveca,jelene ni sam ne znam.... slusamo 1 pesmu traje 10 godina imao sam utisak, da je celo jutro slusamo, pokrenemo se.. imao sam osecaj da hodim u mesto, znam da inace sve je usporeno, ali ovo je bilo previse usporeno, gledam oko sebe kao da hodim u mesto.. nisam mogao da verujem sta se desava, sto je vreme vis eprolazilo sve gore i gore, dok nisam dosao u sami centar, nisam mogoa da prepoznam grad, mislio sam da je Beograd, nisam iz beograda.. daleko od beograda...
Zvuk mi je postao drugaciji, kao kada putujete negde pa vam se zapuse usi, e tako sam cuo druga i ostale... jedva, i imao sam osecaj kao da zaspem i da se budim dok hodam.. zesce me je uhvatila paranoja.. sve mi je bilo mutno, gledam oko sebe da me ne udare kola, i imao sam konstantan utisak da me neko prati... 2-3 put sam se okrenuo, posle sam skontao da je furka.. kasnije odem kuci pricam nesto sa mojima, ja blenuo, nista ni ne cujem ni razumem.. jos pola sata me drzalo, posle je popustilo.. al opet tu setnju kroz grad nikad necu zaboraviti.. rekao sam sebi da vise necu nikako pusit :p video/doziveo sta sam hteo to je to. Hvala :
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
brao sinko,da mi se vratitu tvoje godine i sve to isponova dozivet,tko bi mi bio ravan..
zavidim ti boys,ali nece to da ti bude uvek to nikako,stovishe nikada vishe,probaj pa javi:)
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
U ja sam probao jednom ali nikad nisam saznao ime sorte, bilo je neopisivo, usporeno vrijeme , kad pomičeš ruku onda sam vidio tragove koji su ostajali kao slowmotion.... ako se je netko susreo s tim, a zna koja bi bila nek slobodno napiše....
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
također bih se volio vratiti u te dane,
markiranje škole, paljenje frule u parkiću i ludiranje i paranoje po gradu, vrištanje

uradim se ja od vutre, ali ne kao prije...
paranoja je glavni posrednik pušenja :)) a meni se to jako dopada... paranoik sam žešći, a pušim samo na svojoj terasi :))

happy trippin' dude,
uživaj u tome dok ne prođe, a proći će...
 
22.01.2010
14
1
0
35
žešći trip je kad imaš osećaj da si učauren u glavi i ne možeš da zineš ni jednu reč, niti na bilo kakav način uspostaviš komunikaciju sa ostalima.