Zetva savijeti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.05.2010
40
1
8
34
Pročitao sam negdje na forumu da biljke bolje naveče sjeći nego u zoruu !
Eh sada ja imam pitanje za vas.Ako vam je sajt daleko od kuće, kako uspijete dovući biljke do mijesta gdje sušite !
Da li ih izrežete, ili ?? i u čemu ih donesete, nisam to mogao nigdje na forumu naći!
Pozzz za sve :icon_lol:
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
Meni je dost lako.. Samo me polja dijele od bilja pa na ramenu heh
Al ak nemozes cijelu isfurat normalno da rezes, e i bilo bi dobro u neke taperver posude pa u torbu...
Jer ak blizu ljudi prolazis svi ce znat kaj imas u torbi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 11111987
15.05.2010
40
1
8
34
euforija je napisao(la):
Meni je dost lako.. Samo me polja dijele od bilja pa na ramenu heh
Al ak nemozes cijelu isfurat normalno da rezes, e i bilo bi dobro u neke taperver posude pa u torbu...
Jer ak blizu ljudi prolazis svi ce znat kaj imas u torbi...


A možeš li mi reći da li ima kakvog uticaja to što je izrežeš,milism da li gubi na kvaliteti i sl ?
BTW Kad smo već tu, da li moram puno da provjetrajem i to kada budem sušio...pozz
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Biljci treba konstantno svjezi zrak dok se susi ( tj da bude dobra razmjena starog i novog zraka ) jer ce se pocet kvarit zbog vlage koja se zadrzava. I miris se itekako osjeti.
 
24.10.2010
14
1
0
34
izrezes ih stavis u vrecu, ako nemoras nemoj ih lomit niti razbijat, u gupek i samo po gasu, a ako nemas auto onda skini bocne grane do peteljke stavi u vrecu u torbu i pomalo po sumici. doma ih okrenes naopacke neki ventilatorcic da puse i kontroliraj svaki dan. I da miris se osjeti dosta, neke se sorte i previse osjete.
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ja ako je ljep dan:sun2: napravim piknik, razvalim se na travu kraj biljozi i cap jednu po jednu, odvojin badove , ošišam skoro do kraja i sve tako uređeno stavim u jednu ogromnu staklenku (ima 7,8 litara). Pojeden sendvič, zapalim još jednu, teglu u rusak i lagano šetnjica prirodom do auta i to je to, a dalje šta bude.

Ovo šta ja radim ne bi savjetovao svakome, nego rađe ko hejz munja obavit to i adio, a meni je mjesto takvo da sam sigurniji kraj biljaka nego igdje drugo pa nema žurbe:icon_mrgreen:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
ZOKI je napisao(la):
saseko si zelene hedove nononononoo joj

Ako misliš na moju sliku....istina par dana ranije je išla nego što je trebala...ali sve u svemu bile su spremne :)
Ovo ti je slika jednog heda...slikano 10-tak dana prije berbe...

Ako ti se da'...pročitaj DaBog da mu prisjelo... :(
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Ovo šta ja radim ne bi savjetovao svakome, nego rađe ko hejz munja obavit to i adio, a meni je mjesto takvo da sam sigurniji kraj biljaka nego igdje drugo pa nema žurbe

Pa nisam ni ja nešto brz ...ja si isto sjednem i odstranim sve fan listove i grane , jbg nisam se sjetio ponjet sendwich , pa cak ni vode, al jbg .... pa na kraju potrpam to u one kecere što bake furaju na plac ... i onda šmug do auta . :)
 

aost100

Aktivan Član
15.03.2010
111
8
0
35
pričaš snjom zadnje trenutke da zna da ce se transformirati u savršen oblik -dim- koji ce te nositi mozdanim valovima i planinama, koji ce te srezati odmah pri prvom uvlačenju tog dima kroz separator -pluća- gdje ce thc otići do krvi i tako pokucati na vrata tvog mozga...