zima zima e pa shta!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
evo jedno pitanje za vas outdoor growere, tj za one koji josh nisu pozhnjeli... kako vam se ova nagla promena temp odrazhava na biljchice?
 
30.08.2009
5
0
0
35
Imam nekoliko komada, u toku su mi onih poslednjih deset dana kada se ne zalivaju uopste tj. neposredno pred "branje"...
Ja mislim da ne bi trebalo da im smeta talas hladnih temperatura jer posle ovog talasa sigurno dolazi malo topliji jer nas je ovaj hladan naglo presekao.
Jedino da zaredja sa mrazom i temeraturama ispod nule pa da uginu ali i ja se nadam da ovaj hladan talas nece naskoditi, moram da izdrzim jos nekoliko dana...

Eto nisam nista specijalno pomogao, samo sam u slicnoj situaciji pa ajde da dam misljenje..

Poz
 
30.08.2009
5
0
0
35
Za par dana idem na sajt, pravim obilazak, pa ces dobiti izvestaj u kakvom su stanju.
Znaci to ce biti neki skoro deseti dan od kako su pod uticajem ovog sranja od vremena...
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
upravo mi to i treba, mishljenje. sledeche godine chu raditi outdoor pa se pripremam sa iskustvima... definitivno nechu stavljati nikakav haze outdoor da ne chekam ova vremena vech verovatno brdo ruderalisa chu da posadim video sam neke zanimljive outdoor varijante Tundra i Taiga.

ako te ne bude mrzelo postuj te slike i neki neposredan utisak :) i srechno sa zhetvom ofc
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
zast ste se svi zbedirali sa sativama vani?? posadi u 2-3 mjesecu indo pa rokni van u petom.. il neke staklenike izbrijat.. ima masu nacina
imam vani jos neki ruderalis star mjesec dana koji nekak sporo raste..
vjerojatno ide unutra za tjedan al cu probat vidit dal se moze borit sa 11 mjesecom...
ipak to po sibiru raste
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Tundra i Taiga ti nisu jos uvek stabilne vrste.tek su izasle na trziste i koliko sam ja cuo nisu bas najbolje.Bolje ti je probaj sa nekim proverenim indicama.
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
kapiram te potpuno sa preporukom ali ideja mi je da probam outdoor i da probam ruderalis pa onda jelte logichno daj da stavim ruderalis outdoor :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
euforija je napisao(la):
zast ste se svi zbedirali sa sativama vani?? posadi u 2-3 mjesecu indo pa rokni van u petom.. il neke staklenike izbrijat.. ima masu nacina
imam vani jos neki ruderalis star mjesec dana koji nekak sporo raste..
vjerojatno ide unutra za tjedan al cu probat vidit dal se moze borit sa 11 mjesecom...
ipak to po sibiru raste


jbg sative trebaju topline više neg sve ostale
a i ak posadiš indoo, opet će ona outdoo cvjetat u isto vrijeme.. dakle opet 11. mj kraj cvatnje možda
osim ak namjerno ne sjebeš fotopariod i počne cvast recimo u 5-6 mjesecu

javi kak se ponaša rureralis tvoj, trebao bi živjeti...
al ipak sativa je sativa, a ruderalis patuljčić :D