ZIPPO, ostali benzinci i omiljeni upaljaci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
10+ godina kod mene :)





Prvi sljeva bio cak i u moru :) prošao je sito i rešeto i dalje kreše od prve mada ima ožiljaka...srednji sam dobio na poklon od čaleta...ovaj desno nije bio ni nešto u upotrebi...imam ih još 7 uz ove...
Informacija za one koji neznaju popravak Zippo upaljaća orginalnih naravno je besplatan u svim zippo ducanima..pošto svi imaju doživotnu garanciju.
Ćišćenje mesinganih zippo upaljaća preporuka pepelom i sodom bikarbonom...
 
24.10.2013
48
18
8
Ja imam 5 tih upaljača čak onaj austrijski stvarno su kvalitetni duže drže onaj benzin od običnih



Vutragenjo je napisao(la):
Naravno struja je bacila na upaljac i zube mi protresla a kosa napechena ostala neko vrijeme. Sve je to pratila ekipa koja i danas prica koliko sam glup bio.
malo offtopica
ti si jos dobar ja sam stavio metak od karabina u stegu i flexom brusio gdje dođe inicijalna kapisla
htio je zasebno mozes zamislit koji sam sok poslije pretrpio srećom ništa mi nije bilo osim što su mi uši se tresle :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
uskoro puni 10 godina
2ibmel4.jpg
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
pozdrav Ranko, dobrodosao na forum.. temu moze otvoriti bilo koji clan pa tako i ti, ali nema potrebe za otvaranjem teme "imco upaljaci" kad je naziv ove teme"ZIPPO, ostali benzinci i omiljeni upaljaci" znaci i imco upaljaci mogu u ovu temu :) poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed