Zivotno putovanje moc otkrivanja i promene.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.12.2014
153
236
43
rsz_path1.jpg Slika je preuzeta sa Google images nije moja ali lepo pokazuje ono o cemu govorim.

Ponekad izlujem sebe od svega sto postoji ostane samo moja svest i beskrajnost oko mene u toj dimenziji ( to nema ime ) mogu da razmisljam o cemu god zelim i moje misli putuju svuda brzina i vreme gube znacenje sve je momentalno imam osecaj slobode i mogu da vidim veliku sliku svog zivota ego ne postoji ja ne postojim moja svest ja sam deo necega beskonacnog, materijalne stvari ne postoje i nemaju nikako znacenje. Kako vreme prolazi u mom zivotu gledam na godine koje su iza mene da li sam to zaista ja ? apsolutno sam siguran da sam to ja fizicki ali mentalno ne. Moja promena u poslednjih nekoliko godina je toliko drasticna da ne mogu da razumem kako se to desilo, od ( u mojoj moci ) razumevanja metablolickog procesa organizma coveka, same hrane i njenih osnovnih elemenata proteina, ugljen hidrata i mast njihovih podgrupa i razlicith vrsta ( ultra ogromna tema ), razumevanje svog organizma sta mu treba i koliko na cega se napaja skidanje sablonskih kalupa koje drugi ljudi namecu da smo svi isti po tom pitanju hrane i treninga... toliko puno toga...odvajanje od znacaja posedovanja materijalnih stvari da bi me cinile srecnim, odvajanje od ljudi koji zaista nisu bitni u mom zivotu zadrzao sam samo par osoba, izbacio sam svakog za koga mislim da nemam nikakvo pozitivno delovanje na mene, jednostavno svakog ko nije na slicnoj frekfenciji takvi ljudi su samo teret i usisivaci zivotne energije samo razmislanje o njima stvara disbalans pozitivne energije, i jos mnogo toga mogao bi da napisem bez sale 200+ strana na ovu temu ali ajde da ovde razgovaramo o pozitivnim promenama neko jos nije ni zapoceo svoj put, neko jos ne moze da razume o cemu govorim, ajde ako imate slicna iskustva podelite ih kad imate vremena da malo razgovaramo o pozitivnim promenam koje ste uradili da bi vam zivot bio bolji ( DA SVACIJI ZIVOT MOZE DA BUDE BOLJI TO JE REALNOST ) . Zelim vam svima pozitivnu energiju.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Sve je u glavi, vrlo jednostavno.
Razlika je jedino u tome, jesi u glavi stvar, materialistican
ili biti i na duhovnom nivoju. Tu ne mislim religiju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: artistic