Znanstveni / naučni članci o antitumorskim svojstvima kanabinoida

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Stipe

④②⓪
Urednik
Moderator
20.03.2014
11.337
27.485
1.198
Ako sam dobro shvatio, 1:1 sa TMZ se pokazao kao najdjelotvorniji omjer, s time da ovisno o tipu raka se mijenjaju omjeri thc/cbd, ali to jos kao treba istrazit do kraja.

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
568
936
113
otprilike tako nesšto daje slične rezultate kao 1:9 ali pošto ima više od 300 vrsta rakova teško je prilagodit omjer kanabinoida na koje bi reagirao svaki

• Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
255
263
63
52
Da pridodam samo kratko ovoj opširnoj temi nešto što sam pročitao u knjizi "Medicinska Konoplja" autor Dr. Marc Sircus...

"sinergija Magnezija i kanabinoida..."
"Magnezijev klorid je potentan medicinski mineral.siguran je i nevjerojatno brzo djeluje, upravo kao i konoplja.Kad se magnezij kombinira s kanabinoidima dramatično (sic) se povećava medicinska snaga, te možemo očekivati superiorne rezultate.Ako ih primjenjujemo zajedno postići čemo daleko veći uspjeh nego zasebnom primjenom, i sve to za veliki broj stanja.Magnezij je svjetlo života i bez njega ne možemo funkcionirati, odgovoran je za više od 150 kemijskih procesa u tijelu.Kanabinoidi potiču bolji rad stanica i poboljšavaju međustaničnu kmunikaciju kao malo šta drugo, i to tako da upravljaju promjenama kod ljudi ne samo na fizičkom nego i na emocionalnom, mentalnom i duhvnom nivou"...
Za najoptimalniji učinak potrebna je transdermalna primjena....

link na ovu temu i Dr.Sircusa ispod ;

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Nadam se da će ovo nekome pomoći, knjiga na kraju krajeva nije ni skupa...99kn...

Ono što je zanimljivo jest da se ljubavna veza između kanabisa i magnezija proteže i na "rekreativnu uporabu", u članku u linku koji ću staviti ispod navode da nivo magnezija u tijelu ima drastičan i dubok efekt na "kvalitetu" high-a od trave..doslovice :
magnesium levels in the body can have a profound impact on the quality of the high from Cannabis.

Bio sam znatiželjan i kupio /10 ak kuna/ šumeći magnezij u tabletama prije par mjeseci kada mi je taman ostao jedan dobar vrh za 2 topa amnesie pa rekoh idem zgrjandati cijeli vrh u svom vjernom BOSCH :) mlincu za kavu tojest grinderu i podjelih točno na ola da napravim 2 joxa punjena identičnom dozom amnesie.Prvo jutro bez magnezija, razvaljen naravno :)
Navečer sam popio dvije šumeće tablete prije spavanja i ujutro još dvije i pol sata kasnije zapalio jox blizanac onog prvog od dana prije - nije autosugestija, funkcionira, i to dobro..:banana_rasta:

link na ovu drugu temu ispod ;

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

eto, ugodna večer svima....psmtr, još malo pa dobro jutro...:confused:

respect..