Znanstveni / naučni članci o antitumorskim svojstvima kanabinoida

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ako sam dobro shvatio, 1:1 sa TMZ se pokazao kao najdjelotvorniji omjer, s time da ovisno o tipu raka se mijenjaju omjeri thc/cbd, ali to jos kao treba istrazit do kraja.
 

cons

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
09.07.2012
635
1.228
163
otprilike tako nesšto daje slične rezultate kao 1:9 ali pošto ima više od 300 vrsta rakova teško je prilagodit omjer kanabinoida na koje bi reagirao svaki
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Da pridodam samo kratko ovoj opširnoj temi nešto što sam pročitao u knjizi "Medicinska Konoplja" autor Dr. Marc Sircus...

"sinergija Magnezija i kanabinoida..."
"Magnezijev klorid je potentan medicinski mineral.siguran je i nevjerojatno brzo djeluje, upravo kao i konoplja.Kad se magnezij kombinira s kanabinoidima dramatično (sic) se povećava medicinska snaga, te možemo očekivati superiorne rezultate.Ako ih primjenjujemo zajedno postići čemo daleko veći uspjeh nego zasebnom primjenom, i sve to za veliki broj stanja.Magnezij je svjetlo života i bez njega ne možemo funkcionirati, odgovoran je za više od 150 kemijskih procesa u tijelu.Kanabinoidi potiču bolji rad stanica i poboljšavaju međustaničnu kmunikaciju kao malo šta drugo, i to tako da upravljaju promjenama kod ljudi ne samo na fizičkom nego i na emocionalnom, mentalnom i duhvnom nivou"...
Za najoptimalniji učinak potrebna je transdermalna primjena....

link na ovu temu i Dr.Sircusa ispod ;

http://www.ancient-minerals.com/products/magnesium-videos/sircus-transdermal-magnesium-therapy/

Nadam se da će ovo nekome pomoći, knjiga na kraju krajeva nije ni skupa...99kn...

Ono što je zanimljivo jest da se ljubavna veza između kanabisa i magnezija proteže i na "rekreativnu uporabu", u članku u linku koji ću staviti ispod navode da nivo magnezija u tijelu ima drastičan i dubok efekt na "kvalitetu" high-a od trave..doslovice :
magnesium levels in the body can have a profound impact on the quality of the high from Cannabis.

Bio sam znatiželjan i kupio /10 ak kuna/ šumeći magnezij u tabletama prije par mjeseci kada mi je taman ostao jedan dobar vrh za 2 topa amnesie pa rekoh idem zgrjandati cijeli vrh u svom vjernom BOSCH :) mlincu za kavu tojest grinderu i podjelih točno na ola da napravim 2 joxa punjena identičnom dozom amnesie.Prvo jutro bez magnezija, razvaljen naravno :)
Navečer sam popio dvije šumeće tablete prije spavanja i ujutro još dvije i pol sata kasnije zapalio jox blizanac onog prvog od dana prije - nije autosugestija, funkcionira, i to dobro..:banana_rasta:

link na ovu drugu temu ispod ;

http://www.420magazine.com/forums/c...r-body-affect-quality-your-cannabis-high.html


eto, ugodna večer svima....psmtr, još malo pa dobro jutro...:confused:

respect..