Znojni dlanovi!?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

21 gram

Aktivan Član
08.04.2008
146
666
93
In the magic forest
Nego, jesi nailazio na podatke ili ljude kojima odrade operaciju, a znojavi problem se preseli? na leđa, recimo.
Operacija je u 99% slučajeva uspešna. Dakle, problem se rešava. Ono što može da se dogodi jeste kompenzatorno znojenje koje se javlja (kako upravo pročitah) kod nekih 40% pacijenata posle operacije. Ono traje neko kraće vreme dok se organizam ne privikne na ne znam šta... I ja sam imao malo pojačano znojenje po stomaku prve dve nedelje nakon operacije, ali druže... pristao bih i da mi stomak bude mokar do kraja života samo kad se reših mokrih dlanova. :) Evo linka sa komentarima i iskustvima ljudi koji su obavili tu operaciju na istoj klinici.
Nažalost kod sekundarne hiperhidroze, operacija se ne izvodi nego se leči primarni uzročnik problema.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jadran-kush

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
423
1.740
143
Obzirom da sam dijabetičar tipa 1, kod mene je teško riješiti uzročnika.
7-8 godina već guram, ali se znojenje povećava ispod pazuha, po grudima i po dlanovima. Ljeti je pakao, svog me voda oblije, zimi i nekako izguram.(osim što mi bude neugodno i hladno kad se oznojim zimi :) )

Jasno mi je da postoje i druge opcije, osim operacije, ali ne bih da se mažem kremama i sprejevima.

Do godine, dok skupim "cojones" i posavjetujem se sa svojm doktorom, tražit ću uputnicu za operaciju.
 
11.03.2018
2
1
3
34
Kupila sam uredjaj protiv znojenja dlanova i tabana pre 1 mesec i od tad sam druga osoba. Problemi sa znojenjem dlanova i tabana su nestali. Volela bih da svi probaju taj uredjaj jer zaista deluje. Potrebno je samo nedelju dana da se sve vase muke sa problemom hiperhidroze zavrse. Cena je zaista simbolicna u poredjenju sa kompanijama koje ih prodaju za 1000e. Ako je neko zainteresovan neka mi se javi na broj telefona---> +381 611515156 ili na sajtu gde prodajem aparat:
https://www.kupujemprodajem.com/apa...nojenja-zauvek--58153490-oglas.htm?filter_id=




Ovo pisem cisto iz razloga sto znam sa kakvim problemima se suocavaju svi koji imaju pojacano znojenje. Do juce sam i sama bila nezadovoljna dok nisam probala te tretmane. Zelim vam svima svu srecu i da uspete resiti taj problem kao sto sam i ja. Srdacan pozdrav
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
Sve je to lijepo, ali niko se ne udostoji pravilnik da procita:)
Cini mi se da je zabranjeno reklamiranje, a i najbolje bi bilo da ti se javim na tel...:grob:
Elem probao sam tretman hladnom vodom, mnogo manje imam problema sa znojnim dlanovima.. Editovacu post, samo da nadjem video..

edit:
Eo ga, ne kosta vas nista, ne treba vam dinara jednog da rijesite problem. Moram da upozorim da ne pokusavate odma ovo sto on radi. Neko vrijeme naviknite ruke na hladno, recimo pranje ruku hladnom vodom, pa pomalo jer bole ruke nenormalno.. Dok hormoni ne navale..
 
Poslednja izmena:
11.03.2018
2
1
3
34
Sve je to lijepo, ali niko se ne udostoji pravilnik da procita:)
Cini mi se da je zabranjeno reklamiranje, a i najbolje bi bilo da ti se javim na tel...:grob:
Elem probao sam tretman hladnom vodom, mnogo manje imam problema sa znojnim dlanovima.. Editovacu post, samo da nadjem video..

edit:
Eo ga, ne kosta vas nista, ne treba vam dinara jednog da rijesite problem. Moram da upozorim da ne pokusavate odma ovo sto on radi. Neko vrijeme naviknite ruke na hladno, recimo pranje ruku hladnom vodom, pa pomalo jer bole ruke nenormalno.. Dok hormoni ne navale..


Ja se izvinjavam ali nisam imala nikakvu,losu nameru..Samo znam da je meni pomoglo stvarno,i znam koliki problem to predstavlja svakodnevno i koliko je mene to iritiralo...Za hladnu vodu znam,al efekat je kratkotrajan,tj samo dok su ti hladne jos ruke su i suve...
Meni je ovo dugorocno pomoglo...Nisam trebala da reklamiram samo da vam ukazem na jontoforezu :eek:
A ti se javi na tel ako zelis bilo kakve informacije dodatno.Pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener